W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Equestrian October Festival 2014 - week 2

Equestrian October Festival Lake Arena Wr. Neustad4 23-26.10.14

 

Reprezentacja : Maja Radomska, Monika Grundkowska, Natalia Koziarowska, Krzysztof Leśniak, Jarosław Koziarowski

 

WYNIKI / LISTY /

 

ZGŁOSZENIA CSI2                          ZGŁOSZENIA CSIYH

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii CSI2 Oliva Nova

23 -26.10.14 AUTUMN TOUR 2014

Oliva Nova Valencia

 

WYNIKI / LISTY

LIVEstram

 


HZO Jaszkowo 24-26.10.14 - lista zgłoszeń, program


Oskar Murawski i Marek Wacławik wystartują w Ebreichsdorfie i w Neumunster

22/10/14 g.09.50

W dniach 23-26.10.14 Oskar Murawski wystartuje w CSI1 w Neumunster, Marek Wacławik w CSN Magna Racino Ebreichsdorf . Powodzenia !!!

  Podręczne linki

 


Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

21/10/14 g.15.45.

Regulamin i pierwszy Ranking  rozgrywek - Puchar Jump Off Hipodrom Sopot , który udanie rozpoczął się w dniu 18.10.14. Finał rozgrywek zaplanowano na marzec 2015 roku. Organizator wypłaci premie finansowe za zdobyte punkty ( min. 7 zł za 10 pkt.). Podczas pierwszego turnieju świetnie spisała się Paulina Endraszka, wygrała pierwszy konkurs Rundy Diamentowej i prowadzi w rankingu w Rundzie Bursztynowej.

 


Michał Kaźmierczak piąty w rankingu Ligi Europy Centralnej

21/10/14 g,14.25

Michał Kaźmierczak w aktualnym rankingu Ligi Europy Centralnej zajmuje wysokie piąte miejsce.

 

Aktualny ranking FEI na dzień 20/10/14

 

 

 


HZO / HPLMK Leszno finały w obiektywie Katarzyny Primel

21/10/14

 

 

GALERIA Katarzyna Primel

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

20/10/14

Hubert Kierznowski wygrał Grand Prix Leszna na Denver Z. Finał Średniej Rundy Leszek Gramza na Badorette.

Klasyfikacja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni  po dwóch turniejach. Wyniki turnieju, video z przejazdem zwycięzcy, galeria.

 

 


JBK Odense Horse Show Galeria autor Photobykp

19/10/14 g.19.15

 Galeria / wyniki końcowe turnieju w Odense

 


Paulina Koza druga w Austrii w Finale Średniej Rundy CSI2 Lake Arena

19/10/14

Paulina Koza na Banjo Boy była druga w Finale Średniej Rundy w międzynarodowym turnieju Equestrian October Festival Lake Arena w Wr Neustadt w dniu 18/10/14. Oba nawroty konkursu pokonała bez błędów.

WYNIKI / VIDEO / GALERIA Sibil Slejko

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19