W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

HZO Jaszkowo listy startowe sobota 26.10

26/10/13 g.02.00

HZO  / HZR Jaszkowo listy startowe sobota  26.10.13

HZO / HZR Jaszkowo WYNIKI piątek 25.10.13

 


Jan Chrzanowski drugi w Oliva Nova

24/10/13 g.16.50

Młode konie Jana Chrzanowskiego  w czołówce wyników w Finałach dla Młodych Koni w turnieju w Oliva Nova w Hiszpanii.  Dziś na wspaniałym siwym ogierze Casstess HBC reprezentant Polski Jan Chrzanowski uplasował się na miejscu drugim w Finale dla koni 6 letnich.

 

 


Wr Neustadt Generations Cup 2013

24/10/13 g.16.15

Liczna reprezentacja Polskiej młodzieży z aktualna Mistrzynią Polski Juniorów Mają Radomską w dniach 25-27.10.13 rywalizować będzie w Wr Neustadt w turnieju Generations Cup CSIU-25, CSIJ, CSICh.  Powodzenia !!

Skład Polskiej reprezentacji, zgłoszenia

 

 

 


HZO Jaszkowo 25-27.10.13

23/10/13 g.17.30

Blisko 230 zgłoszone jest do startu w HZO w Jaszkowie w dniach 25-27.10. Pula nagród w turnieju wynosi 36.000,oo zł. Na liście zgłoszeń nie zabraknie reprezentantów Kadry Narodowej. Swoja obecność zapowiedzieli aktualny Mistrz Polski Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Radosław Zalewski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Wasilewski Łukasz oraz Martyna Rynkiewicz, Weronika Wilska, Szymon Tęcza i Bartosz Gauza. Listy zgłoszeń  

 


Łukasz Koza i El Camp galeria Grand Prix Wr Neustadt

23/10/13 g.09.45

 

VIDEO i galeria zdjęć sIBIL sLEJKO z sukcesu Łukasza Kozy w Grand Prix Wr Neustadt.

 

 

 

 


Julia Zawada we Włoszech

23/10/13 g.09.00

Julia Zawada w dniach 25-27.10 reprezentować będzię nasz kraj w turnieju CSI2 we włoskim Manerbio. Powodzenia !!

 

 

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

23/10/13 g.04.30

BUTET Polska w dniach 12-14.11.13 organizuje II Klinikę z Albertem VOORN w pięknym ośrodku Bobrowy Staw koło Warszawy. Nie przegapcie !!

Zapisy 506 701 067

 

 

 


Holstein International Neumunster CSI1

23/10/13 04.00

Ponad 400 koni, 156 zawodników z 16 państw w dniach 24-27.10 wystartuje w Neumunster w międzynarodowym turnieju CSI1. Poznajcie skład reprezentacji Polski 

 

 

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

23/10/13 g.03.30

Jan Chrzanowski rozpoczął kolejny tydzień startów w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova. Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / live.

 

 

 


Galeria CSI-W Helsinki

22/10/13 g.03.30

Galeria z Helsinek, video z przejazdu Jarosława Skrzyczyńskiego w LR UB Grand Prix.

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17