W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

4 Memoriały ZO Warszawa Legia Kozielska zgłoszenia

28/05/14 g.16.00 aktualizacja 31.05.14 g.19.00

Zgłoszenia, program ZO w Warszawie w dniach 30-05.-01.06. na terenie KJ Legia Kozielska.

WYNIKI

 


CSIO Sopot 2014 zgłoszenia

27/05/14 g.14.30

Lista zgłoszonych koni i zawodników, program, skład oficjalnej Reprezentacji Polski.

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździectwie 2014

27/05/14 g.13.45

Lista zgłoszonych zawodników, informacje organizacyjne.

 

 

 


Young Riders Academy WYNIKI

23/05/14 g.12.20

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta wywalczyli sobie praktyki w renomowanych stajniach dzięki turniejowi w Redefin

 

Więcej tu

 

 

 


CSI3 Konkovo RUS wyniki

23/05/14 g.11.30  aktualizacja 25/05/14 g.19..15

CSI3 Konakovo RUS  wyniki 

 


Polacy w Austrii, Rosji, Holandii, Niemczech i na Węgrzech

22/05/14 g.08.30

W dniach 22-25 maja Reprezentanci Polski wystartują w Austrii, Rosji, Holandii, Niemczech oraz na Węgrzech. W Polsce, kadrowiczów spotkamy w Michałowicach i Szczepankowie koło Poznania podczas Majówki z koniem. Powodzenia !! Podręczne linki do wyników

 

 

 

 


ZO Michałowice 23-25.05 zgłoszenia

21/05/14 g.08.40

Aktualna lista zgłoszonych zawodników i koni ZO-B KJK Szary Michałowice 23-25 maja 2014

pobierz        program www.kjkszary.pl

 

 


Polska prowadzi w Europe Division 2 Furusiyya FEI Nations Cup™

20/05/14 g.12.20

Polska z 140 pkt prowadzi w rankingu  Europe Division 2 Furusiyya FEI Nations Cup™ .

Aktualny ranking / VIDEO Krzysztof Ludwiczak i Zoweja z PN w Odense / Galeria CSIO Odense

 

 


Jarosław Koziarowski i Clintero wygrali w Austrii

17/05/14 g.16.30

Zwycięstwem Jarosława Koziarowskiego na holsztyńskim Clintero ( Clinton - Carolus I ) zakończył się dziś Finał dla koni 5 letnich w Magna Racino w Austrii. Gratulacje !!

 

 

 

 


III Klinika z Albertem Voorn 20-22.05 - program

17/05/14 g.08.20

Ramowy program III Kliniki Skokowej z Albertem Voorn w Bobrowym Stawie w dniach 20-22 maja 2014. 

Organizator Butet Saumur Polska

Rezerwacja biletów ( liczba miejsc ograniczona ) koszt 200 zł za trzy dni kliniki,

tel.: 506 701 067 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18