W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
CSI5-W / CSIam Leipzig GER Agata Szymoniak 
 
 
 
Amelia Mościcka, Olga Ziemniewicz 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ na koniec listopada 2014

Jarosław Skrzyczyńki, Zuzanna Gowin, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann to liderzy rankingów PZJ na koniec listopada 2014 r.

 

Zobacz rankingi

 


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix w Budapeszcie !!

30/11/14

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył Grand Prix LR CSI2 w Budapeszcie na trzecim miejscu, najlepiej spośród polskich jeźdźców. 

 

Konkurs GP wygrał reprezentant Austrii Marcus Stock.

 

WYNIKI GRAND PRIX


HZO Wolica 28-30.11 - wyniki

30/11/14

WYNIKI Wolica 28/11/14

WYNIKI Wolica 29/11/14

WYNIKI Wolica 30/11/14   Grand Prix wygrał Kamil Grzelczyk na Wibaro.


Andrzej Opłatek drugi w Budapeszcie !

30/11/14 g.12.30

Andrzej Opłatek w świetnej formie w Budapeszcie.

W porannym konkursie 140 drugi na Light My Fire. Konkurs wygrała Jorne Sprehe GER.

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Budapeszcie galeria

 

29/11/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces ! Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs LR w Budapeszcie !!

29/11/14 g.22.35

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick wygrał konkurs LR w Budapeszcie, Krzysztof Ludwiczak na A New President był piąty a Andrzej Opłatek na El Campie ósmy.  Świetna forma reprezentantów Polski w turnieju na Węgrzech ! Gratulacje !!

WYNIKI KONKURSU

 


HZO Wolica wyniki 28-29/11/14

29/11/14

WYNIKI Wolica 28/11/14

WYNIKI Wolica 29/11/14

WYNIKI Wolica 30/11/14   Grand Prix wygrał Kamil Grzelczyk na Wibaro.

 

 

 


Sukces ! Michał Kaźmierczak pierwszy , Andrzej Opłatek drugi w konkursie otwarcia CSI W Budapeszcie !

29/11/14 g.11.40

Michał Kaźmierczak na Aparcie wygrał konkurs otwarcia zawodów CSI2 w Budapeszcie, Andrzej Opłatek na Light My Fire był drugi.

WYNIKI KONKURSU


Cavalia Future 2014/15 - lista zawodników

27/11/14

Lista zakwalifikowanych zawodników to turnieju Cavaliada Future, regulamin rozgrywek oraz propozycje zawodów w Poznaniu. 

 


HZO Wolica 28-30.11 - lista zgłoszeń

26/11/14

 

LISTA ZGŁOSZEŃ

PROGRAM

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19