W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kandydaci na Trenara Polskiej Kadry

11/02/15

Kandydaci, którzy przystąpili do konkursu na stanowisko Trenera  - Selekcjonera przy PZJ:

Rudolf Mrugała, Bogdan Sas-Jaworski, Bartosz Szymborski, Zbigniew Kaczorowski, Jacek Tokarski

 
 

Galeria CSN u Robsonów fot. Jacek Kowalski

 

 


Puchar JumpOFF Hipodrom Sopot - klasyfikacja po 5 turniejach

10/02/15 g.06.00

LIDERZY RUND po 5 turniejach klasyfikacyjnych:

 

WERONIKA WILSKA  - Runda Bursztynowa i Diamentowa

JACEK GRZYWACZ - Runda Platynowa

MIKOŁAJ CHILEWSKI - Runda Złota

JOANNA WIŚNIEWSKA - Runda Srebrna

DOROTA LOST - Runda Brązowa

 

 

 


Furusiyya Nations Cup™ sezon 2015

09/02/15 g.19.15

Reprezentacja Polski po punkty rankingowe w Division 2 pojedzie do Odense, Sopotu, Bratysławy i do Arezzo. 

REGULAMIN I KALENDARZ ROZGRYWEK SEZON 2015


 

 

 


HZO Leszno 13-15 lutego 2015 - zgłoszenia, program

09/02/15 g.17.45

 

 

 

 


Aktualizacja kalendarza zawodów kwalifikacyjnych do IO Rio 2016

09/02/15  

W kalendarzu FEI pojawiły się nowe imprezy kwalifikacyjne do IO Rio 2016 : Antwerpia i Ciekocinko. Podczas Baltica Tour na przełomie lipca i sierpnia b.r. w Ciekocinku zawodnicy zdobywać będą cenne punkty do rankingu olimpijskiego. 

 

 


Głoskowski, Endraszka, Opłatek i Lendo - liderzy HPP po zawodach u Robsonów

08/02/15 g.19.00

Liderzy rankingu Halowego Pucharu Polski sezon 2014/15 po zawodach u Robsonów w Dąbrówce Małej. 

Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem / HPP Seniorzy 

Paulina Endraszka - SKJ Sopot / HPP MJ

Andrzej Opłatek - KJ HEAA Turek / HPP Juniorzy 

Inez Lendo - LKJ Liski / HPP Amatorzy

wyniki 

video z przejazdów najlepszych w dzisiejszych finałach znajdziecie na YouTube redakcji Świat Koni https://www.youtube.com/user/swiatkoni


Michał Kaźmierczak siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek

08/02/14 g.18.10

Michał Kaźmierczak na Stakorado ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Holandii Niels Knape na  Caluna's Cacharel Z. 

 

 

 


Cavaliada Future 2014/15 etap Lublin

07/02/15 

Lista zawodników, program kolejnego etapu serii Cavaliada Future 2014/15 , który odbędzie się w Lublinie w dniach 21-22  lutego 2015 r. 

 

 


Dobrze w Opglabbeek !

Dobry początek w Opglabbeek ! W piątkowym (06.02 ) licznie obsadzonym konkursie kwalif. do niedzielnego GP nasi reprezentanci : Michał Kaźmierczak Paulina Koza i Klara Kostrzewa przejechali bez błędów na przeszkodach Brawo !! WYNIKI konkursu

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19