W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI-W Olomouc 2015 - zgłoszenia, program, podręczne linki

09/06/15

 

11-14 czerwca CSI3-W /YH /Y/J Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Łukasz Appel, Paulina Koza, Łukasz Koza, Michał Ziębicki,  Krzysztof Okła, Maja Radomska, Jakub Krzyżosiak, Aleksandra Cebulak, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Klaudia Siarkiewicz, Aleksandra Szary, Anna Szary Ziębicka, Joanna Tłuszcz,  Antoni Strzałkowski, Nikol Makulik, Julia Doering, Joanna Pomiankowska, Aleksandra Więckowska, Anastazja Broniatowska, Szczepanik Ewelina, Jarosław Koziarowski.

 

 


Dalia Lehmann z 1 pkt w Grand Prix Dutch Youngster Festival 2015

09/06/15 

 


CSIO5 Sopot z boku - galeria


CSIO5 Sopot - Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania !!

07/06/15  

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick   wygrał sobotni konkurs o nagrodę  Longines, pokonał w rozgrywce trudnego konkursu LR 160 cm - 27 pary.  Gratulacje !!!


CSIO5 Sopot Puchar Narodów - 4 miejsce dla Polski

07/06/15

 

 


Sukces Maksymiliana Wechty !! Dwa zwycięstwa CSIO5 Sopot 2015

07/06/15  

Reprezentant Polski - Maksymilian Wechta w świetnym stylu na Boliwii wygrał w Sopocie dwa konkursy.  

 


Zuzanna Gowin - wywiad dla FEI TV


CSIO5 Sopot 2015 - galeria

 

listy / wyniki http://eventcontent.hippoonline.de/1031/1031zeitplanDEU.htm?style=longines

Posted by KadraSkoki.pl on 3 czerwca 2015

 


Wyniki el OOM - Drzonków 31.05.15

01/06/15

Jagoda Wszędybył i Katarzyna Matuszewska wygrały eliminacje do OOM w Drzonkowie .

Wyniki eliminacji.  

 


Relacja TV Sport JGPWP TS - Grand Prix CSI3 Ciekocinko

Retransmisja Grand Prix CSI3 Ciekocinko -  TV  SPORT

http://sport.tvp.pl/20284964/jezdziectwo-jgwp-csi-ciekocinko


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20