W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

WYNIKI CSI2 /CSI1/ CSIYH / CSIJ / CSICh Linz 21-24.04.16

24/04/16 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w pierwszym turnieju w Linz :

10 m. Grand Prix Linz - Klara Kostrzewa / Quelf d'Or / 1 pkt 

1m. Grand Prix Juniorów - Julia Jaglarz / Winning Mood 

1m. Grand Prix Dzieci - Agnieszka Kiewrel / Trok K

1m. CSI1 125 - Paulina Koza / Conika Z 

1m. CSI2 135 - Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

1m. CSICh 120 - Agnieszka Kiewrel / Trok K 


Rozkład Jazdy 21-24.04.16

CSI4 Hagen GER / Sandra Piwowarczyk Bałuk 

program / listy / wyniki              LIVE 

 

 

CSI2 Eschweiler GER / Stanisław Przedpełski 

program / wyniki / listy                LIVE 

 

 

CSI2 / 1 / YH / Ch / J  Linz AUT     wyniki / listy 


ZO DiM Strzegom 15-17.04.16 - wyniki

19/04/16 

 

 

fot. Katarzyna Broda 

 

 

 

 


Linz 21-24.04.16 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki

CSI2 / CSI1 / CSIYH / CSIJ / CSICh  Linz 21-24.04.16 - Reprezentacja Polski :

 

Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Krzysztof Ludwiczak, Zuzanna Gowin, Marika Słowińska, Paulina Koza, Aleksandra Kozanecka, Jakub Krzyżosiak, Klara Kostrzewa, Joanna Marciniak, Agnieszka Olszewska, Natalia Koziarowska, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Dominika Luty, Marta Baczyńska Nowak, Jacek Kuśnierczak, Joanna Tłuszcz, Katarzyna Trzos, Dawid Wojciechowski, Ewa Walas - Kaźmierczak, Vivian Bratli, Gniewko Jachimowicz, Agnieszka Kiewrel, Maja Szewczyk, Julia Jaglarz, Julia Kuśnierczak, Magdalena Matuszewska, Kamila Rokita, Oliwia Szustkowska.

19/04/16  

 


Grand Prix Jaszkowa wygrał Arkadiusz Fimmel !!

19.04.16

ZO Jaszkowo 15-17.04.16   fot. Stajnia Fimmel 

 

 


Grand Prix Strzegomia dla Maksymiliana Wechty !!

 

17/04/18   fot. Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 


Polska Liga Jeździecka - sezon 2016 - regulamin, kalendarz

18/04/16 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-17.04.2016

CSI3 Escheweiler GER  / Mściwoj Kiecoń

wyniki / listy / program        livestream

 


 

CSI3 Lummen BELŁukasz Troszczyński, Adam Grzegorzewski, Aleksandra Lusina 

 

LIVEstreamGarden Arena http://livestream.com/accounts/18395671/events/5122931

 

LIVEstream Derby Arena http://livestream.com/accounts/18395607/events/5123007

 

wyniki / listy / program        strona oficjalna 

 

Najlepsze wyniki  :

2 m. Łukasz Troszczyński / La Plata / CSI3 130 / 13/04/16


1 m. Adam Grzegorzewski / Arabesque de Ravel / CSIYH 6 latki 12/04/16

2 m.  Łukasz Troszczyński / Catlin / CSIYH 7 latki / 12/04/16


 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Bartosz Adamus 

wyniki / listy / program           livestream

 


ZO Strzegom - Hipodrom Morawa    wyniki / listy / program 

ZO Jaszkowo  wyniki / listy / program 

 


ZO Strzegom 15-17.04.16 - zgłoszenia, podręczne linki

13/04/16

Świetny początek sezonu otwrtego na Hipodromie w Morawie w Strzegomiu ! Na starcie m.in. Jarosław Skrzyczński, Łukasz Koza, Maksymilian Wechta, Piotr Morsztyn czy Łukasz Wasilewski .

ZGŁOSZENIA / podręczne linki / program 

 

 


Mazovia Cup 2016 Sielanka Warka - kalendarz - regulamin

13/04/16

 

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21