W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO5 Sopot 2015 - nabór Wolontariuszy

02/03/15 g.18.40

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci - aktualizacja kwalifikacje

02/03/15 g.16.10

 

Aktualizacja kryteriów kwalifikacyjnych na Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ  / Dzieci z dn. 27/02/15

 

POBIERZ 

 

 


Aleksandra Bolko liderką rankingu Dzieci PZJ 02.03.15

02/03/15 g.15.50

 

Aktualny Ranking Polskiego Związku Jeździeckiego w kategorii Dzieci na dzień 02/03/15. Liderką rankingu jest Aleksandra Bolko. 

 

 

 


Cavaliada Future Finały Warszawa 2015

02/03/15 g.11.30

Finał CAVALIADA Future 14-15 marca 2015

zgłoszenia, propozycje, ranking 

 

 


Galeria Finały Leszno - fot primel.pl

02/03/15 g.08.50

 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Kamila Grzelczyka i Wibaro


Sandra Piwowarczyk Bałuk siódma w LT Grand Prix Oliva Nova

01/03/15 g.18.10

Sandra Piwowarczyk Bałuk zajęła 7 miejsce w Grand Prix w Oliva Nova [ 0/4//52.29s ] Konkurs wygrał reprezentant Francji Harold Boisset na Quolita Z [0/0/44,88]. W konkursie startowało 83 pary, rozgrywkę jechało 10 par. Dwie pary pokonały oba nawroty bez błędów. 

WYNIKI 

 


Aleksandra Słuszniak Marchwicka najlepsza w Lesznie

28/02/15

Aleksandra Słuszniak Marchwicka na klaczy Casablanka wygrała sobotni konkurs DR w Lesznie. W konkursach ŚR  triumfowali Weronika Wilska i na Scypion oraz Andrzej Głoskowski na Centroplast Dinar a w konkursie MR  Szymon Stasiak na Billa. Rundę Dzieci podobnie jak w piatek wygrała Wiktoria Głowacka na Aronia.

 

WYNIKI / Listy startowe niedziela

LIVE z niedzielnych finałów www.swiatkoni.pl


Chabento w świetnej formie

WYNIKI

Chabento i Sandra Piwowarczyk Bałuk bezbłędni w pierwszym w tym roku konkursie zaliczanym do LR w Oliva Nova.


Łukasz Brzóska wygrał w Lesznie konkurs DR

27/02/15 g.21.15

Pierwszy konkurs DR w Lesznie wygrał Łukasz Brzóska na Stakudo Miralex, dwa konkursy ŚR wygrała Ewelina Szczepanik. W MR triumfowali Szymon Stasiak i Michał Rynowiecki

 

WYNIKI / LISTY sobota 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19