CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Šamorín - Danube Champions Tour III 19-23/07/2023
Krzysztof Ludwiczak i NIKO - 1m. LR 150
Šamorín - CSI3 CS1 CSIYH CSIAm Danube Champions Tour III 2023
Reprezentacja Polski : Aleksander Lewandowski, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba, Arkadiusz Fimmel, Michał Kaźmierczak, Hubert Polowczyk, Nell Sówka, Dominika Gardas, Kaja Hus, Laura Jędrychowska, Lena Kołacka, Małgorzata Koszucka, Maria Noga, Ryszard Olszowy, Józef Pekaniec, Helena Piontek, Urszula Piontek, Marta Piszczek, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Anna Siwicka, Marianna Stawicka, Zofia Trela, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat.
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Radzionków - XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2023
Podium OOM 2023 fot Monapphoto
Podium XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2023
złoto - Zuzanna Kuczerawy URACA II KJ Platan 3,34
srebro - Zofia Pakur KUFONIA SKJ Sopot 3,84 / 0 43,87 s
brąz - Stanisław Tomaszewski MAJERAN SKJ Besthorses 3,84 / 2 44,07s
18-20 lipca 2023
Radzionków - XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na kucach 2023
Podium OOM na kucach fot Monapphoto
Podium XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na kucach 2023
złoto - Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION AJ Dawidy 5,16 pkt
srebro - Wiktoria Tymieniecka WIKING PP KJ Podkowa Gruszczyn 5,83 pkt
brąz - Alicja Jagusiak FONDI-W KJ Preria Wilkowice 5,84 pkt
18-20 lipca 2023
Gajewniki - V etap Polski Ligi Jeździeckiej 14-16/07/23
Dekoracja Grand Prix - Jakub Kubiak fot. Alicja Węrzyn
Zwycięzcy finałowych konkursów V etapu PLJ :
Grand Prix Finał Rundy Złotej 1m. Jakub Kubiak QUILIBET KJ przy SO Łąck
Finał Rundy Srebrnej - 1m. Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA WKJ Lublin
Finał Rundy Brązowej - 1m. Roksana Nawrocka CHENOA KS Gajewniki
Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Zofia Lewandowska CASALI Stajnia Jarużyn
Drużynowy Puchar Polski - 1m. KS Stajnia Gajewniki
ZO Wierzbna Biały Las 14-16 lipca 2023
Zofia Michalak fot. Katarzyna Broda
Podium Grand Prix ZO Wierzbna Biały Las 16/07/23
1m. Zofia Michalak PRINCESSA I G KS Garo 0/0 47,22s
2m. Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L KJ Infernal Team 0/4 44,82s
3m. Antonina Kucharska CHICHA MINT KJ Jolly Jumper 4 pkt
CSI3 San Giovanni Summer Tour 14-16 lipca 2023
Mikołaj Barański podczas 3* turnieju w San Giovanni wygrał jeden z konkursów 130 na kl. ALASKA DE LA BRESSE i z jednym błędem przejechał konkurs Grand Prix LR 150 na koniu FREIHERR - video.
Summer Festival Valkenswaard 14-16 lipca 2023
CSI Lotar Biskupiec 13-16/07/2023
Marek Lewicki fot. Aleksandra Ziętak
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
Niedziela 16/07/23
Grand Prix CSI2 LR 145 - 2m. Marek Lewicki LA PEZI
CSI2 135cm 2m. Anna Stasiak CON CORDIA
CSI1 115cm 1m. Maria Gonciarek LASKANA
Sobota 15/07/23
CSI2 LR 145cm - 2m. Tomasz Miskiewicz STAKKATO LAZAR
CSI2 130cm - 1m. Jacek Zagor OK LAZAR
CSI1 125cm - 1m. Julia Parda CHEYENNE
CSI1 110cm - 1m. Amelia Klimaszewska COTE D'OR
Finał CSIYH - 2m. Grzegorz Nowak KASKADA
Piątek 14/07/23
CSI2 140cm - 1m. Kamil Grzelczyk SENIOR
CSI2 130cm - 1m. Jacek Zagor ANNABELLE
CSI1 120cm - 1m. Julia Parda CHEYENNE
CSI1 110cm - 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA
CSIYH 5/6 yo - 1m. Jacek Zagor SAMSEL LAZAR
Czwartek 13/07/23
CSI1 120cm - 1m. Paulina Pellowska HERA DE LUX
CSIYH 5/6 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |