W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada Warszawa 2019 - zgłoszenia, rankingi, wyniki


HZO DiM Wolica 1-3 marca 2019

Najlepsi w niedzielnych finałach : 

Gr A1 - Bernika Biela GARBONOS CH Jaszkowo 

Gr A2 - Lena Janiszewska ANRI MARIELLA  R&S Stables

Gr C - Ewa Machniewicz EQUEENPPASSION LAVITA R&S Stables

Gr Dbis - Pola Graszka NEPTUN KJ Wolica 

Finał Dzieci II - Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ Olmet Ostsped Ostrów WLKP

Finał Juniorów/MJ - Patryk Mordaka CHIANTOS KJ Infernal Team 

03/03/19 

 


HZO Leszno 1-3 marca 2019 - Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix 03/03/19

video - Michalina Szmytka i Caxais  2 miejsce Grand Prix

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek

2m. Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL  TKJ Garbówek 

3m. Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce

03/03/19

 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

 

niedziela 03 marca 2019 

Grand Prix LR 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - lider Jarosław Skrzyczyński 

Finał CSI2 125cm   1m. Rafał Krajewski POL CARMEN P

Cavaliada Future Mini   1m. Barbara Piontek CYKOR   RIO GRANDE Krosinko video

Cavaliada Future Midi   1m. Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA  KJ Wiktorowo video

Ranking Cavaliada Future 2018/19  liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik

 

sobota 02 marca 2019

 

Ola Kierznowska i Dior V  fot Magda Pocztowska 

 

Speed & Music  1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V  wywiad 

CSI2 135cm - 3m Jarosław Skrzyczńyski POL AKKOL   video 

CSI2 120cm - 2m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  

Cavaliada Future MINI 1m. Martyna Ufnal RAMIRO KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik TETI Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska, Martyna Ufnal, Zofia Ćwik 

Ranking Cavaliada Future - liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik 

 

piątek 01 marca 2019

Jarosław Skrzyczyński   fot. Magda Pocztowska

 

LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński  POL CHACCLANA   video rozgrywka  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - Lider Krzysztof Ludwiczak POL

CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL  -  video 

Venus vs Mars  - 1m. Aleksandra Kierznowska POL VALENCIA

Ranking Cavaliada Venus vs Mars - Liderzy Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Mściwoj Kiecoń 

 

Dawid Skiba fot. Magda Pocztowska 

czwartek 28.02.19 

CSI2 140cm -  4m  Dawid Skiba POL  SECRET WEAPON L - na zdjęciu  

CSI2 130cm - 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L   video 

CSI2 120cm - 1m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  video 

Potęga Skoku - 1m.  Jakub Krzyżosiak POL DIRESTRAIT  wywiad 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19

ZGŁOSZENIA CSI                  ZGŁOSZENIA CAVALIADA FUTURE

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVEstream 

 

Relacja TV - TVP Sport 

piątek 01.03. 21:30 Venus vs. Mars, konkurs równoległy (120 cm)

niedziela 03.03. 16:00 CSI2* GRAND PRIX Krakowa z rozgrywką, (145cm)

 

zamówienia zdjeć : Magda Pocztowska Photography  Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Poczernin 22-24 lutego 2019

Matylda Szrajer fot. Magda Pocztowska

Niedzielne finałowe konkursy HZO DiM w Poczerninie wygrały: Matylda Szrajer, Antonina Kopacz, Julia Bednarczyk, Olga Styła, Zuzanna Werlich, Wiktoria Jannasz, Wiktoria Leszek Karwańska

24/02/19

 


Marcin Wesoły wygrywa Grand Prix Leszna 24/02/19

Marcin Wesoły zwyciężył w Grand Prix Leszna na 11 letniej klaczy polskiej hodowli FAUNA KG będącej własnością Karola Komina.  fot Paula Bartkowiak  

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI TURNIEJU 

 


7 etap HPP w Michałowicach

Adam Grzegorzewski i Ażur - najlepsza para konkursu Grand Prix w Michałowicach

 

Grand Prix  1m. Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Agro Aves Gajewniki

Finał MJ 1m.  Agata Skrzypiec BERLINA KJK Szary Michałowice 

Finał Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem 

Finał Juniorów  1m.  Aleksander Lewandowski  GENTLY VAN DE DENNENHOEVE  KJ Arpav

Finał OPEN 1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z  JUKS Mieczewo

 

WYNKI ZAWODÓW 

 

RANKING HPP po 7 etapach 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy

20/02/19 

 


Tomasz Olszewski wygrywa Grand Prix Leszna 17/02/19

Tomasz Olszewski na CAMAKO'S BOY JW z Kujawsko Pomorskiego KJ w Bydgoszczy zwyciężył w pierwszym ogólnopolskim Grand Prix w 2019 roku, podczas szóstego etapu kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Lesznie. Anna Seroka  z SKJ Bajardo na EXTRA DOLLARS triumfowała w Finale HPP MJAleksandra Gebler z KJ Sokół Damasławek na BOLTER wygrała Finał HPP Juniorów, Klara Kozioł z TKJ Garbówek na ROCKY była najlepsza w Finale HPP Dzieci I . Finał HPP Open wygrał Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia na LA CUMPARSITA,

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Magda Pocztowska 

RANKING Halowego Pucharu Polski 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19