W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Kadra Narodowa - aktualizacja na dzień 05/07/17

Kadra Narodowa SKOKI PRZEZ PRZESZKODY 2017
Aktualizacja na II Półrocze z dn.05.07.2017

Nowo powołani : Jan Bobik, Laura Kłapińska, Marie Janekovic, Zuzanna Jarocka, Julia Walorek, Natalia Stefańska.


Odwołani : Sandra Piwowarczyk Bałuk, Anna Szary Ziębicka, Cassandra Orschel, Wojciech Dahlke, Joanna Marciniak, Martin Rozynek, Maciej Żołądkiewicz, Martyna Rynkiewicz, Aleksandra Bolko, Kaja Korbalewska, Izabela Grochowina, Wiktoria Leszek Karwańska, Alicja Tomaszewicz, Mikołaj Barański, Weronika Rogalska, Marta Sawicka,Sophie Von Werner.

25/07/17

 


Andrzej Opłatek w czołówce niedzielnych finałów w CSI4 Samorin 23/07/17

Andrzej Opłatek w niedzielnych finałach w CSI4 w Samorin uzyskał najlepsze wyniki spośród reprezentantów Polski.  Na Copperfild w konkursie  145cm LR   był siódmy a w na El Campie Grand Prix 160cm - trzynasty. 

23/07/17


Piątek 21 lipca 2017 w Samorin - najlepsze wyniki dla Polski

 

LR 145cm - 14m. Andrzej Opłatek / 

El Camp  

 

CSIJ 140cm - 4 m  Filip Lewicki / 

Quirados As

 

CSIJ 130cm - 5m. Dalia Lehmann / 

Cos I Can

 

CSICh 125cm - 8m Laura Kłapińska / 

Santiago

 

21/07/17

 


Krzysztof Ludwiczak w top formie w Samorin 20/07/17

Krzysztof Ludwiczak w Top Formie - czwartek 20 lipca 2017 

 

Krzysztof Ludwiczak w rewelacyjnej formie pierwszego dnia 4* / 2* turnieju w Samorin. Najlepszy na Queen La Balou 135 cm 2*, drugi na Stalando w 140cm 4*, sódmy na Stakkatanie w 140cm 2* .

Na ogierze Zoweja bezbłędnym przejazdem, który dał siódme miejsce w konkursie 150cm 4* zakwalifikował się już do niedzielnego konkursu Grand Prix. 

 

 

 


Silesia Equestrian 19-23 lipca 2017

  

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Niedziela 23 lipca 2017 

LR 160cm Grand Prix   1m. Jarosław Skrzczyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 1m. Dominik Słodczyk / Seaquest

CSIIU25 145cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 235

CSIJ 140cm   1m. Zuzanna Januszewska / Ironia 

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Valencia

 

 

Sobota 22 lipca 2017 

CSI3 145cm LR  10m. Małgorzata Koszucka / Charlene

CSI3  135cm  2m. Michał Kaźmierczak / Chica

CSI1 130 cm 1m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI1 120cm 1m. Juliana Suska / Pierot

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea

CSIYH 5 y/o Final  2m. Hubert Polowczyk / Luna Melloni 

 

 

Piątek 21 lipca 2017 

CSI3 LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 2m. Mściwoj Kiecoń / Cronos 

CSIU25 140cm  2m. Wojciech Dahlke / Bee Wonderful 

CSIJ 135cm  1m. Zuzanna Januszewska / Ironia

CSI1 130cm    1m. Jarosław Skrzyczyński / Quiro 5

CSIYH 5y/o 

Potęga Skoku  1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 2,15m

 

 

Czwartek 20 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm 3m. Kamil Grzelczyk / Wibaro  

CSI3 140cm 6m. Radosław Zalewski / Goliath J&J Z

CSI3 135cm 1m. Adam Grzegorzewski / Okarino 

CSIU25 135cm  1m. Maksymilian Wechta / Number One 28

CSIJ 130cm 2m. Kaja Korbalewska / Siroko

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea 

CSI1 120cm 3m. Łukasz Kut / Chacco Two

 

Środa 19 lipca 2017 

CSI1 130cm 1m. Seweryn Murdzia / Ula Bajou K 

CSI1 120cm  6m. Sławomir Hartman / Goldenboy GR

CSIYH 5y/o 

 

 

 


Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał Grand Prix ZO w Salio

18/07/17

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


CSI4 CSIJ CSICh Samorin 20-23 lipca 2017 - zgłoszenia, podręczne linki

Reprezentacja Polski : 
Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny.

17/07/17 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie LR 150cm CSI3 Knokke 16/07/17

Jarosław Skrzyczyński na Silver Shine był drugi w konkursie LR 150cm CSI3 w belgijskim Knokke, wygrał sobotni konkurs 145cm na Quintelli. Siwy 8 - letni Silver Shine, wyhodowany w Gestuet Lewitz / Califax - Balou du Rouet / wł. Izabeli Dyrek - Matuszewskiej  wyrasta na wielką gwiazdę. Od połowy b.r. startuje z powodzeniem, bez błędów w konkursach 145-150 cm.  Trzymamy kciuki !

16/07/17

 


Łukasz Troszczyński z powodzeniem w Zagare !

Reprezentant Polski Łukasz Troszczyński, na co dzień zawodnik KJ Nad Wigrami w dn 13-16 lipca 2017 z powodzeniem  startował w zawodach CSI2-W / CSIYH w Zagare na Litwie. Plasował się w pierwszej 10-tce wyników, w konkursie otwarcia Małej Rundy na klaczy Columbia był trzeci a w konkursie Grand Prix zaliczanym do LR i rankingu Pucharu Świata 2017/18 z na Catlin ukończył na miejscu 11. 

16/07/17

 


Silesia Equestrian 12-16 lipca 2017


  

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

 

Niedziela  16 lipca 2017 

 

Grand Prix 160cm LR  2m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI3 140cm Bronze Final 1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue

CSIU25 145cm 3m. Maksymilian Wechta / Number One 

CSICh Final 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIJ Final 4m. Kevin Nagórka / Osadkowski Borodin 

 

Sobota  15 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm MR Final 1m. Jan Bobik / Farmer 

CSI3 135cm  5m. Julia Bogolecka / Aser

CSI1 135cm Final 1m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSI1 120cm Final  1m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIYH 5y/o Final  5m. Cassandra Orschel / No Limit 69

 

Piątek  14 lipca 2017 

CSI3 150 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3  140 cm 1m. Aleksandra Kozanecka / Calignka 

CSIU25 140cm  2mMichalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 135cm  6m Martyna Rynkiewicz / Nirmette

CSI1 130cm   3m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSIYH 5y/o 

 

Czwartek 13 lipca 2017 

CSI3 145 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3 140cm  2m. Wojciech Wojcianiec / Cartosi Melloni 

CSI3 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

CSIU 25 135 cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 130cm 2m. Maria Baehr / La Strada L

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSI1 120cm 2m. Adrianna Ostrowska / Rudbekia 

 

Środa 12 lipca 2017 

 

CSI1 130cm    2m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue    VIDEO

CSI1  120 cm   1m. Maciej Kostrzewski Hippica Szaman 

CSIYH 5 y/o 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17