W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces ! Polskie Dzieci wywalczyły trzecie miejsce w PN w Lamprechtshausen !!

 

23/05/15 g.12.45 

 


Lamprechtshausen. Dajana Pawlicka druga !

Drugi dzień turnieju Amadeus Junior Specials CSIO J/Y/Ch - 22 maja 2015 

23/05/15 g.06.30


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie otwarcia 150 LR w Magna Racino

© Tomas Holcbecher  22/05/15 g.20.40  

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - wyniki I półfinał

 

22/05/15

 

 

 

 

 


CSIO5 Sopot 2015 - program

 22/05/15  

 


CSN Cottbus-Sielow 2015

22/05/15

Mściwoj Kiecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Maciejewska, Artur Moksiewicz, Kacper Moksiewicz, Wiktoria Mrugała, Julia Wieczorek w dniach 22-24 maja wystartują w Niemczech w turnieju CSN w Cottbus Sielow. 

Podręczne linki, program, zgłoszenia  

 

 


Lamprechtshausen. Filip Lewicki drugi !

21.05.15 

Najlepsze wyniki  naszych reprezentantów pierwszego dnia w Lamprechtshausen :

 

Konkurs CSIOCh 115 cm

Filip Lewicki na Codetia VDL - 2 miejsce

 

Konkurs  CSIOJ 130 cm

Albert Ornat na Camillo Son - 5 miejsce

 

Konkurs CSIOY 135 cm

Andrzej Opłatek na Domingo S Ex Tip Top 28 - 20 miejsce 

 

Konkurs CSIOY 125 cm 

Urszula Kalicińska na Detroit CL - 19 miejsce

 

 

 


CSI4 Poznań 2015 - coraz bliżej

21/05/15

 

Program, pierwsze nazwiska gwiazd, można już kupować bilety, nie przegapcie !!

 

 

 

 


Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Zawodnicy KJ Agro Handel liderami rankingu Polskiej Ligi Jeździeckiej

21/05/15

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po III turniejach ( Michałowice, Leśna Wola, Jaszkowo ). Leszek Gramza prowadzi w rankingu Rundy Diamentowej, Łukasz Krajewski jest numerem 1 w rankingu Rundy Złotej i Srebrnej. W rundzie brązowej ex aequo 1 miejsce zajmuje Amelia Gramza z KJ Agro Handel i Olga Skrobacz z WLKS Krakus. 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19