W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w Grand Prix na miedzynarodowych arenach - 09.10.16

 

GRAND PRIX CSI2 Arena Nova Wr Neustadt AUT  145 cm 

1m. Lawrance Greene GER / Arrivederci 7 / 0/0 / 40,25s 

6m Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella / 0/4 / 43,84s

14m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 8pkt / 62,53 

16m. Łukasz Wasilewski POL / Wavantos 8pkt /  65,34 

 

GRAND PRIX CSI2-W Tallinn EST  140-160 cm

1m. Andis Varna LAT / KS Corradina 0/0/34.88

9m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 4 pkt

16m. Michał Kaźmierczak POL /Helia van de Heihoek 8 pkt

 

GRAND PRIX CSI3 KIEL GER  155 cm 

1m.  Lars Bak Andersen DEN / Carrasco 3 0/0/ 32.96s 

26m. Krzysztof Okła POL / Chacitol 8 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 OPLGLABBEK NED 145-150cm 

1m. Adir Abreu Junior BRA / Cula Lou V  0/0/37.54 

46m. Michał Ziębicki POL / Heartbreaker V 9 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 Vilamoura POR 145 cm 

1m. Danielle Goldstein ISR / Lizziemary 0/0/37.64s

rezygnacja Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 

 

 


Rozkład Jazdy 06-09.10.16

 

CSI2-W TALLINN  / Michał Kaźmierczak / Dawid Kubiak /

listy / wyniki             LIVEstream YouTube FEI

 

CSI3 Kiel GER / Cassandra Orchel / Krzysztof Okła / 

listy / wyniki                livestream 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT / Jarosław Skrzyczyński / Adam Grzegorzewski / Łukasz Wasilewski / 

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Opglabeek NED  / Michał Ziębicki / Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki              livestream   / płatne / 

 

CSI2 Vilamoura POR / Bartosz Goszczyński, Adam Nicpoń, Bartosz Adamus /  

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Reisenbeck GER / Paweł Jurkowski / 

listy / wyniki              livestream 

 

HZODiM Leszno 

HZO / Halowe Derby Poznania 

 


Łukasz Wasilewski triumfuje w Wr Neustadt ! 07/10/16


Adam Grzegorzewski w top formie, wygrał konkurs otwarcia w Wr Neustadt 06/10/16


Adam Grzegorzewski przebojem finałów w Samorin

 

 

Adam Grzegorzewski wygrał w Samorin Finał Rundy Brązowej na Centroplast Dinar i był dziewiąty w Grand Prix na Zazou Szumawa.  video Grand Prix  WYNIKI TUTRNIEJU


Krzysztof Okła w CSI2 Salland - Mariënheem 29.09-02.16 WYNIKI


Rozkład Jazdy 29.09-02.10.16 - podręczne linki

CSI2 Samorin / Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan D. Chrzanowski / 

LIVEStream       live wyniki 

listy / wyniki / program / livestram 

 

CSI2 Salland / Krzysztof Okła 

LIVEstream 

listy / wyniki / program 

 

CSI2 Villamoura / Bartosz Goszczyński 

LIVEstream 

listy / wyniki / program 

 

ZO  DiM Zakrzów 


Krzysztof Okła w CSI2* Salland - Mariënheem 29.09-02.10.16

27/09/16 

CSI2* Salland - Mariënheem 29.09-02.10.16 

 

 

 

 

 

 


Autumn Classic Samorin 30.09-02.10.2016

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan Dominik Chrzanowski 

26/09/16

 

 

 


Grand Prix Memoriału Hubala CSN w Gliniku Zaborowskim dla Aleksandry Kozaneckiej

25/09/16

Aleksandra Kozanecka wygrała konkrs Grand Prix VIII Memoriału Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Gliniku Zaborowskim

 

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21