W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ - Dzieci - Kuce - MK na dzień 10/11/14

20/11/14

Liderką  rankingu PZJ w kat Dzieci na dzięń 10/11/14 jest Dalia Lehmann. Liderami w rankingach PZJ w kat Kuców i MK są :  Gabriela Kozłowska,  Emilia ChmielowskaMaria Baehr, Wiktoria Głowacka, Wiktoria Bedyńska , Adam Grzegorzewski . Zobacz rankingi.

 


Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

20/11/14

Klasyfikacja rozgrywek Jump Off Hipodrom Sopot po drugim turnieju, który odbył się w dniach 7-9 listopada. Liderami w Rundzie Diamentowej po dwóch eliminacjach są ex aequo Weronika Wilska i Łukasz Jończyk


Michał Kaźmierczak i Klara Kostrzewa w Lier

20/11/14

CSI**YH Lier BEL

 

Michał Kaźmierczak / Stakorado, Apart, Wody, Wiki

Klara Kostrzewa / Wiske, Quelf d 'or

 

LISTY / WYNIKI

LIVEstream

 


Rio News

19/11/14 g.07.00

Gospodarzem Toru podczas IO w Rio będzie brazylijczyk Guilherme Jorge . Oficjalny kalendarz i kwalifikacje.

 

 

 


Marek Lewicki i Łukasz Koza w Kreuth

18/11/14 g.16.40

Marek Lewicki i Łukasz Koza w dniach 20-23 listopada b.r. wystartują w zawodach CSI2 w niemieckim Kreuth. Zgłoszenia do zawodów i podręczne linki do wyników.

 

 


CSI2 / CSIYH / CSI-Am Leszno 21-23.11.14 zgłoszenia

18/11/14 g.14.40

 

 

 


Kalendarz Centralny na 2015 rok PZJ zatwierdzony 15.11.2014

Kalendarz Centralny PZJ na rok 2015 zatwierdzony w dniu 15.11.2014. PZJ wciąż nie wybrał organizatora Halowego Pucharu Polski w 2015 roku. 

Legenda:

Kolor czerwony – zawody międzynarodowe, Kolor niebieski – polskie imprezy mistrzowskie, Kolor czarny – zawody ogólnopolskie, Podkreślenie zielone – kolejki i finał  Polskiej Ligi Jeździeckiej, JGPWP – Etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski

KALENDARZ CENTRALNY 2015 pobierz

 


HZO / HPLMK wyniki 14-16/11/14

16/11/14 g.21,00

 

 

 

 


Grand Prix CSN Sopot autor Magdalena Gill

 GALERIA Magdalena Gill   zamówienia zdjęć gill.magdalena@gmail.com

 


CSN Sopot 14-16/11/14 wyniki

16/11/14

  aktualizacja g. 16.30

Grand Prix CSN Sopot wygrał Grzegorz Psiuk na Aresie ! 2m. Krzysztof Ludwiczak na Belycette K , 3m Weronika Wilska na Cassatto 

Gratulacje !!!


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17