WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 24-28.03.16

Finał Pucharu Świata  Geteborg  - Jarosław Skrzyczyński / Michał Kaźmierczak 

wyniki / listy / program                  TVP Sport program               LIVEstream

 

 

CSI3 San Giovanni    listy / wyniki / livestream

Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska, Ewelina Szczepanik, Olivia Szustkowska, Grzegorz Psiuk, Michał Ziębicki. 

 

Costa Del Sol Mijas / Klara Kostrzewa

listy / wyniki / livestream

 

Arezzo Toscana Tour / Jacek Mierzwiński / Kuchejda Katarzyna

wyniki / listy 

 

CSI2* Cagnes-Sur-Mer / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy 


KJ Osadkowski Jakubowice gospodarzem MP w Skokach przez przeszkody

23/03/16 

W dniu 22/03/16  Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego porozumiał się z KJ Osadkowski i powierzył mu organizację Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody oraz Pucharu Polski Dzieci. Te najbardziej prestiżowe polskie zawody jeździeckie w skokach odbędą się także w nowym terminie, w dniach 8-11 września 2016r . Obie strony wyraziły nadzieję, że organizacja tego prestiżowego wydarzenia w obiekcie KJ Osadkowski w Jakubowicach zaspokoi wymagania zawodników zarówno jeśli chodzi o nowy termin, jak i o miejsce zawodów.


Grand Prix Wolicy dla Dawida Kubiaka

20/03/16

Dawid Kubiak na Quite Donaldson wygrał Grand Prix Wolicy  i awansował w rankingu HPP na 2 miejsce. Liderem rankingu HPP jest Leszek Gramza.  Finał HPP odbędzie się w Dąbrówce Małej w Klubie JKS u Robsonów. 

 

 


Grand Prix Leszna dla Łukasza Piksy

HZO / HZR Leszno 18-20.03.16

WYNIKI 

 

 

 


Hymn Polski dla Maksymiliana Wechty w Herning

20/03/16

Maksymilian Wechta wygrał Finał 140 w Herning na 8 letniej klaczy Quinchella / Quintero - Chello I / wyniki konkursu

 


Hymn Polski w Arezzo dla Jacka Mierzwińskiego

19/03/16

Jacek Mierzwiński wygrał  w Arezzo sobotni konkurs Bronze Tour 115 cm na 7 letniej klaczy Cassinia / Cassini I x Cabrol Amicor / będącej własnością Pawła Piątkowskiego.  WYNIKI 

 


Rozkład Jazdy 16-20.03.16 - podręczne linki

18/03/16 

Maksymilian Wechta w Herning, Michał Każmierczak w Kronenberg, sezon otwarty w Mijas, Arezzo i San Giovanni.

W kraju - ostatnia kwalifikacja do HPP w Wolicy, HZO w Lesznie i HZO DiM w Zbrosławicach.

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / relacji live. 

 

 


Ostatnia kwalifikacja do Finał HPP - 18-20.03.16 Wolica

17/03/316

Zgłoszenia - ostatnia el. HPP,  podręczne linki, aktualny ranking.

 

 


Young Riders Academy - sezon 2016 - reprezentanci Polski

17/03/16 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 2016 - zakwalifikowani zawodnicy, program

 

17/03/16 

 

Lista zakwalifikowanych zawodników / program relacji TVP Sport / podręczne linki 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20