W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrzostwa Europy Weteranów - wyniki końcowe 01/07/18

W dniach 28.06-01.07.18 w niemieckim Dagobertshausen odbyły się Mistrzostwa Europy Weteranów. Polskę reprezentowali : Mariusz Kąkol, Witold Bieniek i Paweł Piatkowski. Zawody ukończyli na 25 miejscu ex aeqwo. WYNIKI  01/07/18

WYNIKI TURNIEJU


Michał Kaźmierczak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 01/07/18

Michał Kaźmierczak na CISALL FS wygrał dwunawrotowe Grand Prix Laśnej Woli.

 

WYNIKI ZAWODÓW  pdf

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

01/07/18

fot. Klaudia Lorenc 

 


Maja Orga-Siwiak i Nelly Żabowska-Żychowicz wygrały eliminacje do OOM w Warce 01/07/18

Warka. eOOM - zwycięzcy : 
1m. Maja Oryga - Siwiak Floris T 
2m. Maja Marchwicka Rosa Bella 
3m. Eliza Zawadzka Escalona 


eOOM Kuce 
1m. Nelly Żabowska-Żychowicz Mister 
2m. Nadia Sobiecka Zuccero 
3m. Iga Bors Shadow 


Na zdjęciu podium eOOM DK

WYNIKI eOOM 


Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego w Olszy 01/07/18

Dawid Skiba na Avocado L z KJ Agro Handel wygrał w Olszy  Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego.

 

01/07/18

fot Paula Bartkowiak

 

 

 


Gałkowo Masters. Łukasz Koza najlepszy w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

Łukasz Koza  z KJ Trachy Gliwice na 10 letniej klaczy Cabalica zwyciężył w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

 

 

 

01/07/18

 

 

 


Maria Adamietz i Daria Pietrzak wygrały eliminacje OOM w Facimiechu 24/06/18

Maria Adamietz z KJ Metpol Grodziec na Chelsea Blue wygrała eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Facimiechu w Regionie III PZJ.

Na kucach najlepsza była Daria Pietrzak z KJK Pod Żybrem Niepołomice na Miłek Ponysport.

 

 

24/06/18

 


CSI2 Sopot - Turniej Łukasza Wasilewskiego

Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał dwa konkursy 140cm i był drugi w konkursie Grand Prix. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który wygrał trzy konkursy 130 na Irydion L. Juniorka Juliana Suska wygrała dwa konkursy 135 a Laura Kłapinska najlepiej radziła sobie w konkursach rundy Dzieci. 

WYNIKI / galeria Kamila Tworkowska 

24/06/18


Bardzo udany dla Polski turniej w Olomouc ! Formą błyszczeli Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, i Aleksandra Kierznowska !!

Michał Kaźmierczak wygrał dwa konkursy, Maksymilian Wechta najczęściej dekorowanym Polskim zawodnikiem, Aleksandra Kierznowska najlepsza w juniorskim Grand Prix. Wyniki i relacja video -> czytaj dalej. 

24/06/18


Polska Reprezentacja Dzieci druga w Pucharze Narodów w Hagen !

Future Champions CSIOCh Hagen - Polska ekipa Dzieci druga ex aequo z Holandią w Pucharze Narodów. Natalia Stefańska Klara Kozioł Maja Marchwicka Pola Wawrzyniak trener Tomasz Włodarski - Wielkie brawa raz jeszcze !!!!! Duma !!!
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/320011

 


Lotto CSIO5 / CSI2 Sopot 14 - 17 czerwca 2018

Jan Bobik i  Chacco Amicor - bezbłędni w II nawrocie Pucharu Narodów 

 

Jarosław Skrzyczyński i Jerico najlepsi w 150cm 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Niedziela 17 czerwca 2018

Longines Puchar Narodów   4m. Polska 

Poczta Polska CSIO5 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Jerico 

Grand Prix  CSI2 145cm 2m. Marek Wacławik POL Exit Remo

 

Sobota 16 czerwca 2018 

Lotto Memeoriał Pułkownika Pileckiego  8m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

CSIO5 150cm  4m. Msciwoj Kiecoń POL  Cedrik 

CSIO5 145cm  15m. Michał Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

Torpol CSI2 140cm  2m. Paulina Koza POL  Bijou Be 

 

Piątek 15 czerwca 2018 

LONGINES CSIO5 Grand Prix 160cm  3m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

ADAMUS SA CSIO5 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL Torpedo des Forets

WECHTA CSI2 135cm 1m. Grzegorz Psiuk POL Kouchette ter Goes Z

 

Czwartek 14 czerwca 2018 

PZU CSIO5 150cm   6m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

ENERGA CSIO5 145cm   2m. Adam Grzegorzewski POL Okarino 

Porsche Sopot CSIO5 140cm   7m. Michal Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

ANDREWEX CSI2 135cm  1m. Jacek Zagor POL  Nirvaro 

 

GALERIA  Lotto CSIO5 Sopot 2018 

 

 

GALERIA   CSI2 Sopot 2018


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19