WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

XI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, ZO1*, XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego Olsza 6-9.09.2019

 

Michał Tyszko przebojem tegorocznego SCPMK w Olszy   Paula Bartkowiak Fotografia 

 

Zwycięzcy IX SCPMK Olsza 2019 

Konie 7 letnie  1m. COLINERO Michał Tyszko TKJ Garbówek

Konie 6 letnie  1m. NIVARD VAN DE CELIEBURG Michał Tyszko  TKJ Garbówek - na zdjęciu 

Konie 5 letnie  1m JULIO ENKEL Wojciech Dahlke KJ Sokół Damasławek 

Konie 4 letnie  1m. KENTUCKY VDL  Szymon Stasiak KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 

08/09/19 

 

XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego  

1m. Daria Kobiernik VENUS Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko   WYNIKI


Monika Grundkowska nie zwalnia ! Wygrywa piąte z rzędu Grand Prix ZO - Leśna Wola 01/09/19

Grand Prix ZO Leśna Wola 01/09/19    fot. Roland Mika / Leśna Wola 

 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Monika Grundkowska ZIROCCO AIR RC Riding Centre Sosnowice  

4m. Bartosz Kut CONLOU WKJ Lublin 

5m. Joanna Pomoankowska GIRL RV KS Jumping Team Wiercany 

01/09/19

 


Andrzej Opłatek w CSIO5 Gijon 28.08-01.09.2019

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. 1clicphoto

 

WYNIKI TURNIEJU 

Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w zawodach:

Ranking zawodników CSIO5 Gijon 2019 - 14 miejsce Andrzej Opłatek 

01/09  CSIO5 140cm CONTHINDER 0 pkt - 13 miejsce 

31/08 CSIO5 LR 150cm STAKKATAN - 5pkt / 24 miejsce 

31/08  CSIO5 140cm  CONMINA BLUE PS - 4 miejsce VIDEO 

29/08  CSIO5 LR 150cm  STAKKATAN 0 pkt - 8 miejsce   VIDEO 

29/08  CSI05 140cm  CONTHINDER 0 pkt - 15 miejsce   VIDEO 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 27.08-01.09.2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa konkurs Grand Prix

 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - zwycięzcy Grand Prix 

 


Mistrzostwa Polski Kuców Jakubowice 2019 - WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

Zwycięzcy MP MM PP Jakubowice 2019 

MP Kuców - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka    gr D

MP Młodzików - Lena Czeszejko - Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów grA2

PP A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn  

PP C - Oliwia Mycio  RAIKEN KJ  Koko Brzeźniki 

PP Dbis - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn 

PP MK gr E - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka 

PP Dzieci II - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań  


Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19

WYNIKI GRAND PRIX

Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.

WYNIKI ZAWODÓW 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 19-25 sierpnia 2019

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Pierwszego tygodnia letniej licznie obsadzonej Baltici w Ciekocinku najlepiej spisała się Kadra Dzieci w składzie: Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak i Iga Biegalska wygrywając Puchar Narodów CSIOCh FEI Youth Nations Cup. W zawodach rangi CSI2 Kamil Grzelczyk na Wibaro był drugi  w konkursie Grand Prix, finał 140cm wygrał Mateusz Tyszko na Forest, finał 130cm i 1* Grand Prix wygrała Daria Kobiernik.  W konkursach dla młodych koni  formą błyszczały konie dosiadane przez Marka Lewickiego. 


Martin Fuchs - Mistrzem Europy Seniorów ! Belgia z drużynowym złotym medalem - Rotterdam 21-25 sierpnia 2019

Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL  fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI

WYNIKI INDYWIDUALNE  25/08/19 

złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt 

srebro - Ben Maher GBR Explosion W  4,62 pkt 

brąz - Jos Verlooy BEL Igor  6,68 pkt  

Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy 

 

23/08/19  WYNIKI ZESPOŁOWE 

złoto - Belgia   12.07 pkt   srebro - Niemcy   16,22 pkt   brąz - Wielka Brytania  21,41 pkt 

25/08/19 

 

 


Andrzej Opłatek trzeci w CSI3 Donaueschingen w LR 150 18/08/19

 

 

Andrzej Opłatek na klczy Conmina Blue PS zadebiutował podczas zawodów CSI3 w niemieckim Donaueschingen w konkursie 150cm i od razu zajął wysokie trzecie miejsce. W jednym z konkursów 145cm na Odile du Soufflet był szósty. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Monika Grundkowska czwarty raz z rzędu wygrywa krajowy konkurs Grand Prix - KJK Michłowice 18/08/19

 

WYNIKI GRAND PRIX CSN KJK Szary 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  0 pkt 

2m. Jiri Hruska   ORIDA- M  CZE   4 pkt / 70,21s 

3m. Zuzanna Januszewska IRONIA KS Small Cherry Trzebnica 4 pkt /  74,53s 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20