W tym tygodniu :
 
 
 
 
 

CSI4 /J/Ch Samorin SVK 

 

livestream 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki,  Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

 

ZGŁOSZENIA 


CSIO5 Aachen GER 

 

CSI5 Ascona SUI

 

CSI3 Knokke BEL

 

CSI2 Zuidvolde NED

 

CSI2 Opglabbek BEL 


CSN Zagórów 

 

ZO Warka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 10-18/04/17

Najlepsze wyniki dla Polski :

CSI4 / CSIYH / CSI1 / San Giovanni ITA               LIVE 

/ Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski / 

 

CSI4 Grand Prix LR 150cm 3m Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 16/04/17

CSI4 LR145cm   9m. Andrzej Opłatek POL / Copperfield 40 

CSI4 LR 150cm  13m. Krzysztof Ludwiczak POL / Zoweja  15/04/17

CSI2 140cm  10m. Wojciech Wojcianiec POL / Ascador Melloni 

CSI2 125cm  9m. Magdalena Gut POL / Arena 

CSI4 LR 150cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 14/04/17

CSI4 145cm 12m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

CSI4 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI2 125cm 11m. Wiktor Larkowski POL / Albert K

YH 5y/o  1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine 

 

CSI3 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta /  LIVE 

 

CSI3 Lanaken BEL /  Łukasz Troszczyński /    LIVE 

CSI3 135cm  9m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

YH 6y/o 7m. Łukasz Troszczyński POL / Gineke 

CSI3 145cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B 10/04

CSI3 135cm 5m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

 

CSIP Lier BEL  / Agata Kamińska, Mikołaj Barańaki, Franciszek Jurzak

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Monika Becker /   LIVE 

 

CSI3 / CSIYH Eschweiler GER       LIVE

/ Mściwoj Kiecoń, Wiktoria Bedyńska / 

 

CSI2 120cm Final 2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

CSI2 135 Final   3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

6 y/o Final   6m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L   17/04/17

CSI2 140cm 5m. Mściwoj Kiecoń POL / Aloubet Kv  16/04/17

CSI2 130cm  3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

CSI2 115cm  2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  15/04/17


Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki trzeci w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński czwarty w Kronenberg 09/04/17

 

Najlepsze niedzielne wyniki Reprezentantów Polski :

San Giovanni 

CSI3 135cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI1 125cm 9m. Wiktor Larkowski POL / Albert K 

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z

Arezzo 

CSI3 135cm Final 3m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

Kronenberg 

CSI2 Grand Prix 12m Jarosław Skrzyczyński POL / Silver Shine 

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław SkrzyczyńskiPOL / Casanova 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Halowy Puchar Polski Dzieci I dla Oliwi Kosmol i Juliany Suskiej - Leszno 09/04/17

 

Podium HPP Dzieci I  2017 

1-2 m. Oliwia Kosmol / SJ Preria / TriTop 2


1-2 m. Juliana Suska / KS Chojnów / Tokajer 8


3m. Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów / Dior V

fot. www.Primel.pl 

 

09/04/17

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 09/04/17

 

Podium HPP Kuców 2017 : 

Gr A1 - 1m. Martyna Ufnal  2m. Julia Lieske 3m. Julia Ganowska 

Gr C  - 1m.  Dominika Hendzel 2m. Zofia Banaszek 3m. Wiktoria Król 

Gr A2 - 1m Eliza Zawadzka 2m Marcelina Jackowska 3m. Aleksandra Pliem-Perka

Gr D bis - 1m. Natalia Stefańska 2m. Julia Jabłońska 3m. Julia Walorek

Gr D - 1m. Aleksandra Osuch  2m. Agata Kamińska  3m. Oliwia Płatek 

Gr E - 1m. Zuzanna Golicka  2m. Wiktoria Stanisławska 3m. Wiktoria Okupny 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 08/04/17

 

Pierwsze medalistki HPP DiM - Dominika Siudzińska (od lewej)  - najlepsza w kategorii kuców gr B z LKS Cwał Poznań, oraz Maja Hendrys z Podkowy Gruszczyn - zwyciężczyni HPP Dzieci gr II.

09/04/17

 


Andrzej Opłatek najlepiej dziś dla Polski w San Giovanni - dziewiąty na El Campie w konkursie LR 145cm ! Super forma reprezentanta Polski - 08/04/17


Fenomenalna Quintella ! Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale 140cm w CSI2 Kronenberg - 08/04/17


Leszno. Prezes PZJ Janusz Sołtysiak wręczył najmłodszym nominacje do Kadry Narodowej.


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz -liderami Rankingów PZJ na koniec marca 2017 08/04/17

 

Liderzy Rankingów PZJ na koniec marca 2017 :

 

R. Ogólny - Jarosław Skrzyczyński

R. MJ - Adam Grzegorzewski 

R. Juniorzy - Martyna Rynkiewicz

 

 

 

 


Udany piątek !! Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki drugi w LR w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński trzeci w Kronenberg, Łukasz Koza dziewiąty w LR, Łukasz Troszczyński szósty w Lanaken.

WYNIKI

Arezzo. 2 miejsce LR 145cm  Marek Lewicki POL  / Abigej  

San Giovanni 2 miejsce CSI3 140cm Krzysztof Ludwiczak POL Stakkatan

San Giovanni 9 miejsce CSI3 LR 145 cm Łukasz Koza POL / Chito Blue

                     11 miejsce CSI3 LR 145 cm Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 

Kronenberg. 3 miejsce CSI2 140cm Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella

Lanaken. 6 miejsce CSI2 140cm Łukasz Troszczyński POL / Columbia 


Skrzyczyński Jarosław 2947
Grzelczyk Kamil   1674
Kaźmierczak Michał  1504
Wojcianiec Wojciech 1488
Kiecoń Mściwoj  1420
Ludwiczak Krzysztof  1322
Grzegorzewski Adam 1256
Kubiak Dawid  1251
Lewicki Marek 1044
Opłatek Andrzej   966

30/06/17

 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17