W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Finały w Arezzo 25/03/18 - Andrzej Opłatek 11-ty w Grand Prix

 

Andrzej Opłatek na Copperfieldzie ukończył konkurs Grand Prix LR 150cm z jednym bełdem na 11-tym miejscu. Krzysztof Ludwiczak był 13.  Wyniki reprezentantów Polski podczas II tygodnia startów w turnieju Toscana Tour w Arezzo. 

25/03/18 

 


Najlepsze czwartkowe wyniki reprezentantów Polski na europejskich arenach 22/03/18

 

Natalia Czernik / Quasi de Kargene  - 2m / 140cm  Sunshine Tour - video powyżej 

Krzysztof Ludwiczak / Stalando 2 - 6m / 145cm  Arezzo 

Andrzej Opłatek / El Camp - 12m / 145cm Arezzo    video 

Krzysztof Okła / Neymar de Reve / 1m 6yr Final Arezzo 

Cassandra Orschel / Acanthya /  10m 140cm Lier

Cassandra Orschel / Dacare E /   10m 130cm Lier 

Izabela Vinckier / Camparo /  8m 120cm Cervia

 


Sandra Piwowarczyk w dobrej formie w Vilamoura 21/03/18

Sandra Piwowarczyk z powodzeniem, bez błędów jeździ na swoich 5 latkach - Ivory Cost i Diamant Z podczas turnieju Atlantic Tour w Vilamoura. 

WYNIKI    21/03/18


Wywiad z Niną Milczarek - podwójną medalistką HPP Sopot 2018

 

Wywiad z Niną Milczarek z KJ Infernal Team Golesze - podwójną medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody - Sopot 2018

21/03/18 

 

fot.  Equine Sport Photography

 

 

 


Wywiad z Wiktorią Głowacką - złotą medalistką HPP Juniorów Sopot 2018

Wywiad z Wiktorią Głowacką z JKS Salio - złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Juniorów. Sopot 2018.

 

Wiktoria Głowacka 

Equine Sport Photography

 

20/03/18

 

 

 

 


Wywiad z Karoliną Godoś - złotą medalistką HPP w kat Open Sopot 2018

 

Wywiad z Karoliną Godoś z KJ Royal Opole - złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody w kat Open - Sopot 2018.

 

20/03/18 

 

fot.  Equine Sport Photography

 

 

 

 


Simon Delestre - zwycięzca 5* Grand Prix Hermes w Paryżu w obiektywie Beaty Wieczorkowskiej 18/03/18

Simon Delestre i 13 letni  wł. rasy SF HERMES RYAN - najlepsza para konkursu Hermes Grand Prix w Paryżu 18/03/18 - fot. Beata Wieczorkowska

 

 


Łukasz Appel najlepszy w Grand Prix Salio o nagrodę firmy Magik

18/03/18 

 


Wyniki HZO Leszno 16-18 marca 2018

18/03/18 

 


CSI2 / CSI1 / CSIYH Lier - podsumowanie startów reprezentantów Polski 18/03/18

18/03/18

W dn 15-18 marca 2018 w belgijskim Lier w zawodach CSI2/1/Yh startowali :  Paulina Malinowska,  Aleksandra Zybala,Aleksandra Nowak, Joanna Jankowska, Jan D. Chrzanowski. 

Wyniki turnieju czytaj dalej. 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18