CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Sopot - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2024 17/03/24
Podium HMP Seniorów 2024 fot. Aleksandra Ziętak
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2024
1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino
2m. Marek Wacławik KATHMANDAU KJ Heaa Turek
3m. Antoni Strzałkowski U2 KJ Strzała Krubiczew
Sopot - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2024 17/03/24
Podium HMP Juniorów 2024 fot. Aleksandra Ziętak
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2024
1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT KJ Jolly Jumper 0 pkt
2m. Eryka Mikołajczyk ZILENA KS Agro Partner 4,53 pkt
3m. Zuzanna Dąbrowska CONHARGA KJ Podkowa Gruszczyn 6,27 pkt
Sopot - Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci U14 2024 17/03/24
Podium HMP Dzieci fot. Aleksandra Ziętak
Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2024
1m. Gaja Kazimierczak LET'S DREAM KS Gajewniki
2m. Helena Gola DIGISPORT CODEINA KJ Podkowa Gruszczyn
3m. Lila Kulesza SHERLOCK KJ Podkowa Gruszczyn
Sopot - Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców U21 16/03/24
Podium HMP MJ 2024 fot. Aleksandra Ziętak
Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców U21 2024
1m. Julia Ganowska NUMBER ONE BPK 3,93 pkt
2m. Iga Biegalska DORAVELLA JKS Barłomino 4 pkt
3m. Nell Sówka DIGISPORT CARLO Stajnia Ludwiczak 6,34 pkt
HMP Sopot - Finał Ladies Cup 2024
Podium Ladies Cup 2024 fot. Aleksandra Ziętak
HMP Sopot - Podium Ladies Cup 16/03/24
1m. Wiktoria Leszek Karwańska DIARETTO SKJ Hawajka 3,85 pkt
2m. Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13 KJ Partynice 4 pkt
3m. Agata Dahlke - Burda IELVE KJ Sokół Damasławek 4,06 pkt
CSI3 Gorla Minore 14-17/03/2024
Reprezentacja Polski : Michał Kaźmierczak, Mikołaj Szurman
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
15/03 CSI3 140cm - 5m. Michał Kaźmierczak KING OF ROCK
15/03 CSIYH - 1m. Michał Kaźmierczak ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK
14/03 CSI3 135cm - 10m Michał Kaźmierczak CLASSIC
Halowe Mistrzostwa Polski Sopot 14-17/03/2024
NIedziela 17/03/24
Finał HMP Seniorów - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino
Finał HMP Juniorów - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT KJ Jolly Jumper
Finał HMP Dzieci - 1m. Gaja Kazimierczak LET'S DREAM KS Gajewniki
Sobota 16/03/24
Finał HMP MJ - 1m. Julia Ganowska NUMBER ONE BPK
Finał Ladies - 1m. Wiktoria Leszek Karwańska DIARETTO SKJ Hawajka
II Półfinał HMP Juniorów - 1m. Julia Parda COLLADA-A Polish Pony Club
II Półfinał HMP Dzieci - 1m. Gaja Kazimierczak LET'S DREAM KS Gajewniki
KLASYFIKACJA PO II PÓŁFINALE JUNIORZY - 1m. Antonina Kucharska KJ Jolly Jumper 0 pkt
KLASYFIKACJA PO II PÓFINALE HMP DZIECI 14 par ex aequo 1 miejsce
Piątek 15/03/24
II półfinał HMP Seniorów - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino
II półfinał HMP MJ U21 - 1m. Mikołaj Kaczmarek VHS CASCATO DU ROUET KS Jumping Events
I Półfinał HMP Juniorów - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT KJ Jolly Jumper
I półfinał HMP Dzieci - 1m. Aleksandra Lewicka KELDITA KJ Czahary VIDEO
II półfinał Ladies Cup - 1m. Ewa Dyżewska EDESSO SKJ Sopot
KLASYFIKACJA PO II PÓŁFINALE HMP SENIORÓW - 1m. Adam Nicpoń JKS Barłomino 0 pkt
KLASYFIKACJA HMP MJ - 1m. Mikołaj Kaczmarek KS Jumping Events 3 pkt
KLASYFIKACJA PO II PÓFINALE LADIES - 1m. Adrianna Jendrośka KJ Partynice 0 pkt
Czwartek 14/03/24
I półfinał HMP Seniorów - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino VIDEO
I półfinał HMP MJ U21 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA JKS Barłomino VIDEO
I półfinał Ladies Cup - 1m. Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13 KJ Partynice VIDEO
DANUBE CHAMPIONS TOUR INDOOR III Šamorín 13-17/03/2024
Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Aleksander Lewandowski, Kacper Mróz, Juliana Suska, Zuzanna Sowińska
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
17/03 CSI2 Grand Prix LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY
17/03 Finał CSI2 135cm - 5m. Dawid Kubiak SZULER
17/03 Finał CSIAm - 2m. Zuzanna Sowińska HELLO BERLIN
17/03 Finał CSI1 130cm - 10m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
16/03 Finał CSIYH 6/7 - 5m. Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE
16/03 CSI1 140cm - 3m. Dawid Kubiak HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z
15/03 CSI2 LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY
15/03 CSIYH 6/7yr - 3m. Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE
15/03 CSIAm - 4m. Zuzanna Sowińska HELLO BERLIN
14/03 CSI2 140 - 3m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
14/03 CSIYH 6/7yr 4m. Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |