W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Torwar Warszawa 23-26 lutego 2017

Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17  U21

Cavaliada Future 2016/17

 

WYNIKI / KOŃCOWE RANKINGI / GALERIA / VIDEO 

 

26/02/17

 

 


Rozkład Jazdy 22-26 lutego 2017

CAVALIADA CSI3-W Warszawa Torwar 

zgłoszenia        ranking LEC przed Finałem 

program / w tym relacje TV / 

wyniki / listy 

 

CSI3 Vilamora POR / Sandra Piwowarczyk - Bałuk 

wyniki / listy          livestream

1m. 110 cm Giro de La Luna / Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL 

 

CSI2 Mijas ESP  / Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa

wyniki         livestream

 

CSI2 Gent BEL / Bartosz Adamus, Natalia Czernik  / 

zgłoszenia         wyniki / listy        

 

CSICh Abu Dhabi UAE / Amelia Mościcka

wyniki 

 

HZO Leszno 


Łukasz Wasilewski drugi w Grand Prix CSN w Lesznie 19/02/17

Łukasz Wasilewski na El Quando / Carthino Z - Quantum / zajał drugie miejsce w Grand Prix, był to najlepszy wynik dla Polski  w konkursie.  Grand Prix wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo TS.  

 

19/02/17  

 

 

 


HPP Michałowice - IV el HPP w kat MJ i Juniorów 19.02.17 - początek 15.00

WYNIKI  19/02/17


CSN Sopot - Dominika Bach druga w Grand Prix, najlepiej dla Polski !


Sobota w Mijas. Michał Kaźmierczak trzeci, Klara Kostrzewa szósta ! Super forma reprezentantów Polski ! 18/02/17

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL   

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL   18/02/17

 


Michał Kaźmierczak dziewiąty w LR 145 w Mijas 17/02/17


Rozkład Jazdy 16-19.02.17

CSI3 Neumunster GER / Cassandra Orschel 

wyniki / listy / program               livestream

9m LR 150 cm Acanthya / Cassandra Orschel POL   1702/18 

 


CSI2 Mijas ESP / Michał Kaźmierczak / Klara Kostrzewa / Monika Becker 

 wyniki / listy / program               livestream

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL  video  18/02/17 

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL video 18/02/17

9m LR 145 cm Helia van de Heihoek / Michał Kaźmierczak  POL video     17/02/17

7m. 6 CSIYH Rossa / Michał Kaźmierczak POL  video 15/02/17 

 


 

HPP Michałowice 

CSN Sopot 

HZO Leszno 

 


 

CSI1 Mâcon Chaintré (FRA) / Jan Chrzanowski 

11m. CSI1 130cm  Canaletto 23 / Jan Chrzanowski POL  17/02/17

 


IV etap HPP - Michałowice 17-19 lutego 2017 - zgłoszenia, program, aktualne rankingi

14/02/17

 

 

 

 


GALERIA - Finały HZO Leszno 12/02/17 - fot. www.Primel.pl


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21