W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Podium Puchar Polski Dzieci 2017 gr II Strzegom 10/09/17

złoto - Milena Dobkowska / LA PAZ / WKJ Warszawa 

srebro - Pola Wawrzyniak / DIMPLE / TKJ Garbówek

brąz - Weronika Kosińska / LEDA  / SKJ Tradycja

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr E Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROXANA Z / KJ Podkowa Gruszczyn 
srebro - Zofia Budzyńska FABIA  / KJ Gronówka 
brąz - Zuzanna Golicka / PIPIN  / SKJ Sopot

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr D bis Strzegom 10/09/17

złoto - Dominika Henzel TIFFANY  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Derda LOPIK'S APPIE   / Pony Jumping Team Poznań

brąz - Aurelia Von Mauberg / COEDNEWYDD PEPSI / KJ Aromer Józefin 

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr C

 

złoto - Gabriela Grzymała / MAKS  / SKJ Potęga Piekary

srebro - Anna Bieńkowska / SZOGUN  / KJ Cavallino

brąz - Maja Marchwicka / ARIS / KJ Zbyszko

 

WYNIKI       10/09/17  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Mistrzostwa Polski na Kucach 2017 grupa D Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROSA  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Kamińska CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata 

brąz - Oliwia Płatek / MAKUBA 21  / KKJ Kielce

 

WYNKI FINAŁOWE       Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4,5,6,7-letnich, XXIII Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego OLSZA 2017

Championy Polski Młodych Koni Olsza 2017 

rocznik 2010 kl. COLUMBIA  / Łukasz Troszczyński  / KS Nad Wigrami 

rocznik 2011 wł. SECRET WEAPON L / Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem 

rocznik 2012 kl. HAPPY LINA / Adam Grzegorzewski / Agro Aves Gajewniki 

rocznik 2013 og. ASTIL L Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem  

Finał Memoriału Jana Kantego Dąbrowskiego  1m. Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K / KJ Equipo 

fot. Paula Bartkowiak  10/09/17 

 

 


Grand Prix World Cup Pezinok 2017 WYNIKI

Pezinok Grand Prix World Cup 160cm zakończył się podwójnym zwycięstwem reprezentantanta Czech Alesa Opatrnego na BALGUERO i VDL FAKIRAndrzej Opłatek na DOMINGO S był 11-ty, Krzysztof Ludwiczak na QUEEN LA BALOU 13-ty. Oba Polskie konie debiutowały w konkursie zaliczanym do rankingu Pucharu Świata. Pokonały parkur z jednym błędem. Gratulacje dla reprezentantów Polski za super zawody. Brawa !! 

 

10/09/17 

 


Piąte zwycięstwo Krzysztofa Ludwiczaka w Pezinok 10/09/17

10/09/17

Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L wygrał  w Pezinok finał Średniej Rundy 135cm .  Był to piąty konkurs wygrany podczas turnieju na Słowacji. Gratulacje !

 

WYNIKI Finału Średniej Rundy 

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr B Strzegom 09/09/17

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr B
złoto - Agata Derda / BE MY  / Pony Jumping Team Poznań

srebro - Julia Kapel / CYKOR / KJ Aldragho 

brąz - Alicja Markiewicz / DENIS  / UKS Primo Warszawa

WYNIKI 

 

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 grupa A1 Strzegom 09.09.17

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 grupa A1 


złoto - Natalia Głowacz / SZAMAN  / KJ Liljówka 

srebro - Julia Ganowska / PASJONATA PARYS  / KJ Ranczo 

brąz - Kinga Kozber / FRANKENHOEH'S MYLORD  / BPK

 

WYNIKI  

Katarzyna Broda ( faraa ) - photography    09/09/17

 

Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21