ROK 2021 - Jeździectwo - skoki przez przeszkody 

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2020  / 

Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
livestream 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
06-09 maja 2021
CSIO Praga CZE Andrzej Opłatek, Michał Kaźmierczak 
CSI Samorin SVK  Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Adam Grzegorzewski, Julia Błaszczak, Aleksandra Wypchło, Julia Ostrowska, Nadia Kużma, Izabela Vinckier
CSI Opglabbek BEL Krzysztof Retka 
CSI4 Montefalco ITA Monika Dulczewska 
CSI4 Valkensvaard NED Natalia Czernik 
V Memoriał Marcina Klupsia Jakubowice   1m Grand Prix Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri 
PLJ Łąck  1m. Grand Prix Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka 

28-.04 - 03 maja 2021 

CSI2-W Praga CZE Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Msciwoj Kiecoń, Mateusz Tyszko, Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka, Róża Konieczna, Zuzanna Jarocka, Pola Wawrzyniak, 
CSIO Lamprechtshausen AUT Mikołaj Barański, Iga Biegalska, Maria Branka Borja, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Osuch, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Marta Wypiór, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Eryka Mikołajczyk, Julia Pięta, Kuba Kraśko, 
CSI Lier BEL Natalia Czernik 
CSI Opglabbeek BEL Maksymilian Wechta 
ZO Kwieki  1m. Grand Prix Marcin Matelski LUGANO KJ Olimpia

23-25 kwietnia 2021 

CSI2 / CSIJ Lamprechtshausen AUT Przemysław Konopacki Róża Konieczna

CSN San Giovanni ITA  Monika Dulczewska

ZO Biskupiec 1m. Grand Prix Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 

ZO Leśna Wola  1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

14-18 kwietnia 2021
CSI3 Linz AUT  Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak  
CSI2 Arezzo ITA Mikołaj Barański, Laura Barańska,
CSI2 Lier BEL Krzysztof Retka  
CSI Westergellersen GER Cassandra Orschel
CSI1 Bonheiden BEL Anna Kosznik 
CSN Elmshorn GER  Cassandra Orschel. Alicja Charuk
CSN Roscharden GER  Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski 
CSN Gut Ising GER  Maciej Chomiak 
19-20 marca 2021 / 12-13 marca 2021
CSI2 Dubai  UAE  Amelia Mościcka  
25-28 lutego 2021 
CSI5  Doha QAT Andrzej Opłatek      
Sunshine Tour ESP  Natalia Czernik 
CSI3 Abu Dhabi UAE Amelia Mościcka
CSI2 San Giovanni ITA Monika Dulczewska 
CSI2 Riyadh KSA Krystian Zupa 
CSN Leszno  1m. Grand Prix Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
16-21 lutego 2021 
CES VALENCIA TOUR ESP    Adam Grzegorzewski,  Laura Barańska, Mikołaj Barański 
CSIJ Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka 
CSI2 1 YH Ornago ITA  Amelia Ostrowska, Sandra Piwowarczyk 
CSN Holle-Wüsting  GER Łukasz Przybylski 
CSN SotoGrande ESP Łukasz Piksa

09-14 lutego 2021

CAVALIADA Poznań    CAVALIADA FUTURE

CES VALENCIA TOUR ESP   Adam Grzegorzewski 

Sunshine Tour Vejer de la Frontera ESP Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
CSI2 Ornago ITA Andrzej Opłatek 
HZO Leszno  1m. Grand Prix 1m. Michael Kölz GER DSP ANPOWIKAPI

04-07 lutego 2021

CES VALENCIA TOUR ESP   Adam Grzegorzewski, Mikołaj Barański, Laura Barańska 

CSI2 Opglabbeek BEL  Monika Dulczewska
CSI2 Sherjah UAE Amelia Mościcka 
CSN Michałowice  Grand Prix 1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko 
HZO Leszno  Grand Prix 1m. Dalia Lehmann CASANOVA 468 Lehmann Sport Horses  
CSN  Holle Wusting GER  Wiktoria Bedyńska 

 

 
28-31 stycznia 2021
CSI3   CSIYH Oliva ESP  Adam Grzegorzewski
CSI2 CSI1 Valencia ESP Mikołaj Barański, Laura Barańska 
HZO Dąbrówka Mała  1m Grand Prix Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała Krubiczew 
HZO Leszno   1m Grand Prix Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 

20-24 stycznia 2021

CSI4 CSIU25  Salzburg AUT  Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki

CSI2   CSIYH Oliva ESP      Adam Grzegorzewski 

CSI2 CSIYH Lier BEL   Jarosław Skrzyczynski 

HZO Leszno  1m Grand Prix 1m. Daria Kobiernik WINCHESTER ZKJ Przylep-Lotnisko 

14-17 stycznia 2021

CSI2 CSI1 Opglabbeek BEL   Maksymilian Wechta, Natalia Zimnowodzka

CSI2 CSIU25  Salzburg AUT  Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki

CSI2 CSI1 CSIYH Oliva ESP  Adam Grzegorzewski 

7-10 stycznia 2021 CSI2 CSI1 Opglabbek BEL  Maksymilian Wechta, Monika Dulczewska, Natalia Zimnowodzka

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21