ROK 2021 - Jeździectwo - skoki przez przeszkody 

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2020  / 

2-5 grudnia 2021

CSI2 Opglabbeek BEL   Mateusz Tyszko  Pola Wawrzyniak

CSI2 Riesenbeck GER   Maksymilian Wechta 

CSI1 Oliva ESP   Marcin Murdzi

 

24-28 listopada 2021

CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo POL 1m. GP Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE POL

CSI2 Riesenbeck GER  Krzysztof Ludwiczak

CSI2 CSI1 Opglabbeek BEL  Oliwia Malińska

CSI1 Oliva ESP Marcin Murdzia 

HZO Leszno - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego   1m GP Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU TKJ Targówek 

HZO DiM Wolica 

 

17-21 listopada 2021

CSI5 Praga CZE Andrzej Opłatek 

CSI3 Riyadh KSA Krystian Zupa

CSI2 Kronenberg NED Radosław Zalewski  Przemysław Konopacki Malwina Urbańska 

CSI2 Lier BEL Julia Jabłońska 

CSI2 Gorla Minore ITA Jan Chrzanowski 

CSN Leszno - Memoriał Generała Michała Gutowskiego  1m. GP Msciwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel

HZO Michałowice  1m. GP Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany

HZO Salio  1m. GP Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri

HZO DiM Poczernin

11-14 listopada 2021

CSI-W Warszawa Torwar POL 

CSI Kronenberg NED  Andrzej Opłatek, Malwina Urbańska, Mikołaj Kownacki 

CSI Oliva ESP Jan Chrzanowski

HZO DiM Michałowice

HZO DIM Leszno 

Cavaliada Future Warszawa 

04-07 listopada 2021 

CSI2 Ebreichsdorf AUT Adrianna Ostrowska Olga Skrobacz Roza Konieczna, Maria Branka- Borja, Julia Ganowska, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Oliwia Ostrowska, Marika Uchwat, Slawomir Uchwat;
CSI2 Lier BEL Weronika Minkiewicz 
CS1 Oliva ESP Jan Chrzanowsk
CSN Verona ITA Mikołaj Barański Laura Barańska  
CSN Isterberg GER  Wiktoria Bedyńska
HZO Leszno  1m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club

27-31 października 2021

CSIO3 CSI2 CSIYH Vejer de la Frontera ESP Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Małgorzata Ciszek - Lewicak, Msciwoj Kiecoń, Bartosz Adamus, Przemysław Konopacki, Izabela Vinckier

Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 

CSI3 CSIYH  Opglabbek BEL Aleksandra Wypchło, Piotr Ciołczyk 

CSI2 San Giovanni ITA Monika Dulczewska

CSI1 Oliva ESP Jan Chrzanowski 

CSN Leszno   1m. GP Paulina Bule  ALMQUIST KJ Preria Wilkowice 

HMP HPP DIM Sopot 

20-24 października 2021

Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 

CSI5 Samorin SVK Andrzej Opłatek

CSI3 Vejer de la Frontera ESP  Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Małgorzata Ciszek - Lewicak, Msciwoj Kiecoń, Bartosz Adamus, Przemysław Konopacki, Izabela Vinckier

CSI2 Opglabbeek BEL  Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak, Piotr Ciołczyk, Gaja Ruszewska, Jakub Ryczkowski, Natalia Zimnowodzka, 

CSI2 Riyadh KSA  Krystian Zupa

CSI1 Neumunster GER  Cassandra Orschel, Sophie von Werner

CSIYH Kronenberg NED Mikołaj Kownacki 

HZO DiM Salio 

CSN Dąbrowka Mała  1m. GP Jan Bobik FARMER LKS Dragon Nowielice

HZO Leszno  1m. GP Paweł Spisak I-MARK W JKS Dako Galant Skibno 

13-17 października 2021 

CSI5 Samorin SVK  Andrzej Opłatek

CSI3 Oliva ESP  Laura Barańska, Mikołaj Barański, Marcin Murdzia 

CSI2 Vejer de la Frontera ESP  Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Bartosz Adamus, Przemysław Konopacki, Izabela Vinckier

CSI2 San Giovanni ITA  Monika Dulczewska

HZO Leszno  1m. GP Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina Kaczenice

HZO DiM Wolica 

06-10 października 2021

CSI3 Gorla Minore Wojciech Wojcianiec, Jarosław Skrzyczyński, Andrzej Opłatek, Kamil Grzelczyk

CSI2 Olva ESP  Mikołaj Barański, Laura Barańska, Marcin Murdzia 

CSI2 Wrocław POL

CSI2 Opglabbeek BEL Cassandra Orschel Mikołaj Kownacki 

CSI1 Bonheidan BEL Piotr Ciolczyk

HZO DiM Bobrowy Staw 

HZO DiM Leszno 

30.09-03 października 2021

CSI3 Gorla Minore ITA Wojciech Wojcianiec, Jarosław Skrzyczyński, Andrzej Opłatek, Kamil Grzelczyk

CSI2 Riesenbeck GER  Małgorzata Koszucka, Michał Kaźmierczak 

CSI2-W Tallinn EST Dawid Kubiak,  

CSI2 Oliva ESP Mikołaj Barański, Laura Barańska, Marcin Murdzia  

XVII HAMP Leszno 

 HZO Leszno  1m. GP Krzysztof Mazur CICERO KJ Legia Kozielska Warszawa

HZO DiM Jaszkowo 

CSN Bobs GER  Wiktoria Mrugała

23-26 września 2021

FEI Jumping Nations Cup™ Youth Final Kronenberg NED Filip Skrzyczyński, Patryk Skrzyczyński, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Julia Pieta, Aleksandra Kierznowska, Klara Kozioł, Aleksander Lewandowski, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz, Maria Branka- Borja

CSI2 / YH Lamprechtshausen AUT  Mateusz Tyszko  Pola Wawrzyniak 

CSI2  / YH Arezzo ITA   Monika Dulczewska

Finał PLJ Sopot   1m. GP 1m. Antoni Strzałkowski U2 KJ Strzała Krubiczew 

ZO DiM Łąck 

15-19 września 2021

CSI5 GCT Rzym Andrzej Opłatek

CSI2 Kronenberg NED  Maksymilian Wechta, Tomasz Miśkiewicz

CSI2 Gorla Minore ITA  Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki

MPMK Łąck 

ZO Biały Las  1m. GP Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel 

ZO DiM Kwieki 

8-12 września 2021

OOM MP Młodzików DK Bogusławice  

CSI5 GCT Rzym   Andrzej Opłatek
CSI2 Bonheiden BEL  Maksymilian Wechta
CSI2 Gorla Minore ITA  Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka
CSI2 Opglabbeek BEL  Julia Ostrowska,
CSN Vazgaikiemis LTU Natalia Palmowska, Dominika Hestkowska,  Robert Hestkowski, Anna Kulawik, Wiktor Larkowski, Anna Zakaluzna

1-5 września 2021 

Mistrzostwa Europy Seniorów Riesenbeck GER  Wojciech Wojcianiec / 17 miejsce indywidualnie / 

CSI2 YH Lier BEL Przemysław Konopacki Mikołaj Kownacki

SCPMK Olsza

PLJ Perlage Gałkowo Masters  1m.GP Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA FIMMEL Team 

25-29 sierpnia 2021

MP MPM PP Jakubowice 

CSI2 Wr Neustadt AUT Adam Grzegorzewski, Małgorzata Koszucka, Julia Jaglarz, Klara Gierek, Barbara Połap, Natalia Pschionko 

CSI2 Opglabbeek BEL  Krzysztof Ludwiczak 

CSI1 Chepstow GBR  Agata Smoleń

PLJ CSN  Drzonków  1m. GP Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel Śrem 

ZO Barłomino  odwołane niedzielne finały

ZO Leśna Wola   1m.GP Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus 

20-22 sierpnia 2021

GCT Valkensward NED  Andrzej Opłatek 

CSI2 Wr Neustadt AUT  Maksymilian Wechta, Tomasz Miśkiewicz, Anna Ebner, Jacek Polikowski, 

CSI2 Kroneneberg NED Radosław Zalewski, Nadia Kuźma, Mikołaj Kownacki 

ZO Bogusławice  1m.GP Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 

CSN z okazji 10 lecia  KJK Michałowice  1m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary Michałowice 

13-15 sierpnia 2021 

MISTRZOSTWA POLSKI W SKOKACH  

LGCT Londyn GBR Andrzej Opłatek, Natalia Czernik, Bartosz Adamus 

CSI2 /1/YH Lier BEL Radosław Zalewski, Nadia Kuzma

CSI2 Houten NED  Przemysław Konopacki  Cassandra Orschel

ME PONY Strzegom

ZO DIM Leszno 

ZO DiM Poczernin 

MP Amatorów Toruń 

03-08 sierpnia 2021

TOKIO IO 2020

CSI Opglabbeek BEL  Andrzej Opłatek  

PLJ Sopot   GP 1m. Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav 

ZO DIM Leszno 

27.07- 1 sierpnia 2021

CSN Dąbrówka Mała  

Memoriał Izabeli Grochowiny Leśna Wola  1m. Michał Kaźmierczak  MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center Sosnowice

ZO DiM Sopot - I kwalifikacja Cavaliada Future 

19-25 lipca 2021 

ME J / Dzieci Vilamoura POR

LGCT Berlin BEL   Andrzej Opłatek 

CSIO4 Warszawa POL

CSI3 Samorin SVK Agnieszka Cucuga, Krzysztof Ludwiczak, 

CSI3 Lier BEL  Radosław Zalewski, Krzysztof Retka 

CSI2 Kronnenberg NED Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki 

CSI2 San Giovanni ITA  Monika Dulczewska, Amelia Ostrowska, Sandra Piwowarczyk 

ZO eMPMK Warka  1m. Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND Largo SA 

15-18 lipca 2021

CSI4 Valkenswaard NED  Natalia Czernik, Bartosz Adamus

CSI2 Samorin SVK   Maksymilian Wechta  Anna Różycka 

CSI2 Opglabbeek BEL  Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki 

CSI2 Biskupiec POL  1m. GP Przemysław Konopacki HOME RUN 

CSN  Wietmarschen Wiktoria Bedyńska

CSN Wierzbna Biały Las  1m. GP Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 KJ Small Cherry 

CSI2 San Giovanni ITA Sandra Piwowarczyk, Amelia Ostrowska

8-11 lipca 2021

CSI5 / 2 Valkenswaard NED Natalia Czernik, Bartosz Adamus

CSI3 Knokke BEL  Andrzej Opłatek

CSI1 Gorla Minore ITA  Weronika Rubaszkiewicz 

PLJ Jakubowice   1m. GP Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta

ZO DiM Solec Kujawski 

1-4 lipca 2021 

LGCT Monaco MON Natalia Czernik, Bartosz Adamus 

CSI Kronnenberg NED Aleksander Lewandowski, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło, Dawid Skiba, Adam Nicpoń, Izabela Vinckier, Kuba Krasko, Roksana Nawrocka, Szymon Tęcza, Mikołaj Kownacki,            

CSI3 Gorla MInore ITA  Monika Dulczewska

CSIO CSIYH Zduchovice CZE  Maria Brańka Borja, Aleksandra Kierznowska, Eryka Mikołajczyk, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, nell Sówka, Lena Gruca,  Michalina Łącka, Maximilian Parkitny, Agnieszka Olszewska.

CSI3 U25  Szilvásvárad HUN Michał Kaźmierczak, Daria Pietrzak,  Róża Konieczna 

AMP Radzionków 

ZO DIM Dąbrówka Mała 

ZO Leśna Wola  / odwołane niedzielne finały / 

24-27 czerwca 2021 
CSI1 LGCT  Paryż FRA Natalia Zimnowodzka
CSI Bonheiden BEL Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło 
CSI San Giovanni ITA Sandra Piwowarczyk, Amelia Ostrowska 
PLJ CSN Dąbrówka Mała 1m GP 1m. Aleksander Lewandowski CANWERO  KS Verso La Natura
CSN Michałowice  1m GP Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek
CSN Cloppenburg GER Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski 

16-20 czerwca 2021

CSI2 San Giovanni ITA Mikołaj Barański, Laura Barańska, Monika Dulczewska 
CSIO3 Bojouriste BUL Róża Konieczna 
ZO Olsza eMPMK  1m, Grand Prix Marek Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica
CSI YH Fontaineblue FRA Jan Chrzanowski 
CSIYH Kronenberg NED  Mikołaj Kownacki 
10 -13 czerwca 2021 
CSIO3 Uggerhalne DEN  Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Mściwoj Kiecoń, Natalia Czernik
CSIOJ - Iga Biegalska,  Aleksander Lewandowski, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło
CSIOCh - Nell Sowka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Julia Pięta,
CSI-W Babolna HUN Dawid Kubiak
Gałkowo Perlage Masters  CSN  1m. GP Weronika Wilczewska HANDSOME BPK
ZO Leszno  1m GP Marcin Matelski LUGANO KJ Olimpia 
ZO DiM Wolica 
Elmshorn Landeschampionat 2021  Cassandra Orschell

 

03-06 czerwca 2021
LGCT Valkensvaard NED Andrzej Opłatek
CSI2 Zduchovice CZE  Paulina Koza, Łukasz Koza, Jakub Krzyżosiak, Tomasz Miśkiewicz, Sławomir Hartman, Julia Jaglarz, Adrianna Ostrowska, Olwier Bule, Paulina Bule, Oliwia Kosmos, Amelia Krywult, Barbara Krywult, Nasza Galocz, Natalia Kluska, Magdalena Piksa, 

CSIO3  Ateny  GRE  Róża Konieczna 

ZO DiM Solec Kujawski

27-30 maja 2021

LGCT CSI5 St Tropez FRA  Andrzej Opłatek 

CSI2 Kronnenberg NED  Natalia Czernik Bartosz Adamus Mikołaj Kownacki Gaja Raszewska 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki 

PLJ Leszno  1m. Grand Prix Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta Rosnówko 

ZO Leśna Wola  1m. Grand Prix Dawid Kubiak ANASTACIA III Sobieski Jumping Team Gdańsk 

ZO DIM Łąck 

20-23 maja 2021

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

CSN Bojourishte BUL Róża Konieczna 

CSN Richelsdorf GER  Jakub Lis

ZO DIM Jaszkowo

CSN Budzistowo  1m. Grand Prix Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek  

13-16 maja 2021 
CSIO CSI-W  Samorin SVK  Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka,  Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak, Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
CSI2 CSI1 YH Olsza POL 1m. Grand Prix Mściwoj Kiecoń POL 
CSI-W Kunkiai LTU  Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
CSI2 Montefalco ITA Laura Barańska 
CSI2 Herzlake GER  Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski   
CSIYH Opglabbeek BEL Krzysztof Retka 
CSN Michałowice 1m. Grand Prix Damian Ostręga FELINE  KS Jumping Team Wiercany
06-09 maja 2021
CSIO Praga CZE Andrzej Opłatek, Michał Kaźmierczak 
CSI Samorin SVK  Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Adam Grzegorzewski, Julia Błaszczak, Aleksandra Wypchło, Julia Ostrowska, Nadia Kużma, Izabela Vinckier
CSI Opglabbek BEL Krzysztof Retka 
CSI4 Montefalco ITA Monika Dulczewska 
CSI4 Valkensvaard NED Natalia Czernik 
V Memoriał Marcina Klupsia Jakubowice   1m Grand Prix Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri 
PLJ Łąck  1m. Grand Prix Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka 

28-.04 - 03 maja 2021 

CSI2-W Praga CZE Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Msciwoj Kiecoń, Mateusz Tyszko, Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka, Róża Konieczna, Zuzanna Jarocka, Pola Wawrzyniak, 
CSIO Lamprechtshausen AUT Mikołaj Barański, Iga Biegalska, Maria Branka Borja, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Osuch, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Marta Wypiór, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Eryka Mikołajczyk, Julia Pięta, Kuba Kraśko, 
CSI Lier BEL Natalia Czernik 
CSI Opglabbeek BEL Maksymilian Wechta 
ZO Kwieki  1m. Grand Prix Marcin Matelski LUGANO KJ Olimpia

23-25 kwietnia 2021 

CSI2 / CSIJ Lamprechtshausen AUT Przemysław Konopacki Róża Konieczna

CSN San Giovanni ITA  Monika Dulczewska

ZO Biskupiec 1m. Grand Prix Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 

ZO Leśna Wola  1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

14-18 kwietnia 2021
CSI3 Linz AUT  Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak  
CSI2 Arezzo ITA Mikołaj Barański, Laura Barańska,
CSI2 Lier BEL Krzysztof Retka  
CSI Westergellersen GER Cassandra Orschel
CSI1 Bonheiden BEL Anna Kosznik 
CSN Elmshorn GER  Cassandra Orschel. Alicja Charuk
CSN Roscharden GER  Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski 
CSN Gut Ising GER  Maciej Chomiak 
19-20 marca 2021 / 12-13 marca 2021
CSI2 Dubai  UAE  Amelia Mościcka  
25-28 lutego 2021 
CSI5  Doha QAT Andrzej Opłatek      
Sunshine Tour ESP  Natalia Czernik 
CSI3 Abu Dhabi UAE Amelia Mościcka
CSI2 San Giovanni ITA Monika Dulczewska 
CSI2 Riyadh KSA Krystian Zupa 
CSN Leszno  1m. Grand Prix Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
16-21 lutego 2021 
CES VALENCIA TOUR ESP    Adam Grzegorzewski,  Laura Barańska, Mikołaj Barański 
CSIJ Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka 
CSI2 1 YH Ornago ITA  Amelia Ostrowska, Sandra Piwowarczyk 
CSN Holle-Wüsting  GER Łukasz Przybylski 
CSN SotoGrande ESP Łukasz Piksa

09-14 lutego 2021

CAVALIADA Poznań    CAVALIADA FUTURE

CES VALENCIA TOUR ESP   Adam Grzegorzewski 

Sunshine Tour Vejer de la Frontera ESP Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
CSI2 Ornago ITA Andrzej Opłatek 
HZO Leszno  1m. Grand Prix 1m. Michael Kölz GER DSP ANPOWIKAPI

04-07 lutego 2021

CES VALENCIA TOUR ESP   Adam Grzegorzewski, Mikołaj Barański, Laura Barańska 

CSI2 Opglabbeek BEL  Monika Dulczewska
CSI2 Sherjah UAE Amelia Mościcka 
CSN Michałowice  Grand Prix 1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko 
HZO Leszno  Grand Prix 1m. Dalia Lehmann CASANOVA 468 Lehmann Sport Horses  
CSN  Holle Wusting GER  Wiktoria Bedyńska 

 

 
28-31 stycznia 2021
CSI3   CSIYH Oliva ESP  Adam Grzegorzewski
CSI2 CSI1 Valencia ESP Mikołaj Barański, Laura Barańska 
HZO Dąbrówka Mała  1m Grand Prix Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała Krubiczew 
HZO Leszno   1m Grand Prix Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 

20-24 stycznia 2021

CSI4 CSIU25  Salzburg AUT  Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki

CSI2   CSIYH Oliva ESP      Adam Grzegorzewski 

CSI2 CSIYH Lier BEL   Jarosław Skrzyczynski 

HZO Leszno  1m Grand Prix 1m. Daria Kobiernik WINCHESTER ZKJ Przylep-Lotnisko 

14-17 stycznia 2021

CSI2 CSI1 Opglabbeek BEL   Maksymilian Wechta, Natalia Zimnowodzka

CSI2 CSIU25  Salzburg AUT  Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki

CSI2 CSI1 CSIYH Oliva ESP  Adam Grzegorzewski 

7-10 stycznia 2021 CSI2 CSI1 Opglabbek BEL  Maksymilian Wechta, Monika Dulczewska, Natalia Zimnowodzka

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21