ROK 2020
WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE z udziałem Reprezentantów Polski
WYNIKI Zawody Ogólnopolskie
WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
/ wyniki poniżej przesuń w dół /
/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2019 /
03-06 grudnia 2020
CSI2 Ornago ITA Andrzej Opłatek
CSI2 Opglabbeek BEL Maksymilian Wechta, Michał Tyszko Natalia Czernik, Joanna Rosicka Tyszko, Bartosz Adamus, Mikołaj Barański, Laura Barańska,
17-29 listopada 2020
CSI2-W Budapeszt HUN Jarosław Skrzyczyński, Mściwoj Kiecoń, Matylda Kasner, Przemysław Konopacki, Dawid Kubiak, wyniki
CSI2 Opglabeek BEL Maksymilian Wechta, Michał Tyszko, Natalia Czernik, Mnika Dulczewska, Joanna Rosicka-Tyszko,
CSI2 Riyadh KSA Krystian Zupa
CSI1 Chezay sur Ain FRA Jan Chrzanowski
10-23 listopada 2020
CSI3 Vilamoura POR Andrzej Opłatek
29.10 - 1 listopada 2020
CSI2 Oldenburg GER Natalia Czernik
15-18 października 2020
Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice
CSIU25 Chevenez SUI Andrzej Opłatek
08-11 października 2020
CSI2 Gorla Minore ITA Andrzej Opłatek
CSN Peelbergen NED Natalia Majchrowicz, Mikołaj Kownacki
24-27 września 2020
Mistrzostwa Polski Seniorów MJ Juniorów Dzieci Ladies Cup Jakubowice
CSI2 Valkenswaard NED Andrzej Opłatek, Natalia Czernik, Bartosz Adamus
Polska Liga Jeździecka Gałkowo Perlage Masters 2020 1m. Grand Prix Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KS Verso La Natura
CSI2 Valkenswaard NED Natalia Czernik, Bartosz Adamus
CSI Zhitnitsa BUL Róża Konieczna
26-30 sierpnia 2020
Mistrzostwa Polski Kuców Mistrzostwa Polski Młodzików Puchar Polski Kuców, MK Dzieci II Jakubowice
19-23 sierpnia 2020
CSIO3 CSIYH Praga CZE Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta
CSI3-W CSIU25 Budapest HUN Dawid Kubiak, Adam Grzgorzewski, Julia Błaszczak
CSI2 Bonheiden BEL Monika Dulczewska
CSI2 Riesenbeck GER Paweł Jurkowski
CSN Peelbergen NED Nadia Kuzma, Zuzanna Jarocka, Mikołaj Kownacki
ZO Bogusławice - Grand Prix odwołane z powodu ulewy
12-16 sierpnia 2020
CSI2 Kronnenberg NED Radosław Zalewski Henryk Matusik CSIV
CSI2 Opglabbeek BEL Julia Jaglarz
ZO Dąbrówka Mała 1m. Marek Lewicki ITOULON B KJ Czahary Pogorzelica
ZO Leśna Wola 1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała Krubiczew
23-26 lipca 2020
CSI3 Lier BEL Przemysław Konopacki
16-19 lipca 2020
CSI2 CSIYH Zielona Góra 1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński JERICO
CSI2 San Giovanni ITA Andrzej Opłatek
09-12 lipca 2020
CSI2 San Giovanni ITA Andrzej Opłatek
CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki
PLJ Jakubowice Memoriał Marcina Klupsia 1m. Grand Prix Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew
04-07 czerwca 2020
CSN Aesch SUI Andrzej Opłatek
28-31 maja 2020
CSN Opglabbeek Przemysław Konopacki, Monika Dulczewska, Angelika Zapala
10-15 marca 2020
Sunshine Tour ESP Andrzej Opłatek Natalia Czernik Bartosz Adamus
MET Oliva ESP Sandra Piwowarczyk Klara Kostrzewa Natalia Zimnowodzka Krzysztof Retka
HZO Leszno Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE KJ Heaa Turek
3-8 marca 2020
Sunshine Tour ESP Natalia Czernik Bartosz Adamus
CSI3 Herning DEN Maksymilian Wechta
HZO Leszno 1m. Grand Prix Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA KJ Agro Handel Śrem
27.02 - 1 marca 2020
Sunshine Tour ESP Natalia Czernik Bartosz Adamus
CSI2 CSI1 Kronenberg NED Andrzej Opłatek, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała
CSI2 Royan FRA Przemysław Konopacki
MET Oliva ESP Sandra Piwowarczyk
HZO Leszno 1m Grand Prix Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek
20-23 lutego 2020
HZO Leszno 1m. Grand Prix Arkadiusz FImmel BENEFIS KJ Fimmel Team
13-16 lutego 2020
30.01-02 lutego 2020
24-26 stycznia 2020
HZO Leszno 1m. Grand Prix Dawid Kubiak FLASH BLUE B Sobieski Jumping Team Gdańsk
14-19 stycznia 2020
CSI2 Kronenberg NED Maksymilian Wechta
CSI2 Neustadt Dosse GER Jarosław Skrzyczyński , Maksymilian Wechta , Mściwoj Kiecoń, Matylda Kasner, Aleksandra Dąbkowska
CSIj / CSIY Abu Dhabiu UEA Amelia Mościcka
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |