W tym tygodniu:
 

CSI5 CSI2 Samorin SVK  Andrzej Opłatek

livestream

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Izabela Vinckier, Małgorzata Ciszek-Lewicka, Bartosz Adamus

livestream

 

 

CSI2 Michałowice POL Cracovia Szary Equestrian Show 

livestream

 

 

CSI2 Opglabbeek BEL  Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak, Piotr Ciołczyk, Gaja Ruszewska, Jakub Ryczkowski, Natalia Zimnowodzka,              livestream

 

 

CSI2 Riyadh KSA  Krystian Zupa

 

 

CSI1 Neumunster GER  Cassandra Orschel, Sophie von Werner

 

CSIYH Kronenberg Mikołaj Kownacki        livestream

 

 

HZO Dąbrówka Mała 

 

 

HZO Leszno    livestream

 

HZO DiM Salio VI Kwalifikacja Cavaliada Future

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sunshine Tour Vejer de la Frontera 14-17 X 2021

Izabela Vinckier i Salve fot. Sunshine Tour 

I tydzień turnieju Sunshine Tour 14-17 X 2021 

Reprezentacja Polski : Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki,  Bartosz Adamus, Izabela Vinckier 

WYNIKI PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach:

niedziela 17/10/21 

LR 145 Grand Prix 33m Przemysław Konopacki HOME-RUN

CSI2 135cm  14m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI2 110cm 14m. Izabela Vinckier SEVILLA

 

 sobota 16/10/21

CSI2 140cm - 4m. Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2 135cm - 15m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

CSI2 120cm - 1m. Izabela VInckier SALVE

CSIYH 5yrs - 8m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

piątek 15/10/21

LR 145cm -  5m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

CSI2 110cm - 13m. Izabela Vinckier SEVILLA

CSIYH 5yrs - 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

czwartek 14/10/21

CSI2 140cm - 6m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI2 130cm - 19m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yrs - 1m. Izabela Vinckier CALUA


Hubert Polowczyk wygrywa Grand Prix Leszna 17/10/21

Hubert Polowczyk fot. Paula Bartkowiak 

Podium konkursu Grand Prix  17/10/21 Leszno 

1m. Hubert Polowczyk  M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina Kaczenice 0/0 33,22s

2m. Agata Skrzypiec BERLINA WLKS Kraków 0/0 36,20s

3m. Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina Kaczenice 0/4 34,38s 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


HZO DiM Wolica 15-17 X 2021

Martyna Obrocka 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 17/10/21 :

Gr A0 - Oliwia Leboda RAMZES BPK

Gr A1 - Iga Drzycimska  SZOGUN  KJ Młyńska Struga

Gr A2 - Mia Moczkowska MENTOS  KU AZS UW

Gr D bis - Martyna Obrocka CARLINE DE KERVALENOU KJK Solka Międzyrzecze 

Finał MŁ i JM - Nadia Brzyska JOHNY BRAVO LZJ Drama Zbrosławice

GP Dzieci - Hubert Kowalczyk TACYT KJ Chrobry Warszawa

Finał J Mj - Maja Bella Friedmann CORDULA GRUN  R&S Stables Kębliny 

 

 

 


Mikołaj Barański i Marcin Murdzia błyszczą formą w Olivie 16/10/21

wł. Mikołaj Barański i Juggle Baraka 

W trzecim tygodniu turnieju w Olivie formą błyszczeli Mikołaj Barański i Marcin Murdzia. Mikołaj Barański wygrał dwa konkursy 135cm i był drugi w finale 140cm na wł. JUGGLE BARAKA, a na wł. KAZAN VAN DE PITSEMBURG był trzeci w konkursie 130cm.  Marcin Murdzia na wł. CARACTER w konkursie 140 był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU

VIDEO Mikołaj Barański i Juggle Baraka 


HZO DiM Sowia Wola 8-10 X 2021 kwalifikacja Cavaliada Future

Wiktoria Cwalina fot. Wiktoria Milczarczyk 

WYNIKI / PROGRAM 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0 - Adrianna Czarnecka WINCENTY KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry

Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn  Cavaliada Future

Gr A2 - Zofia Hart Dyke EMMA KJ Akademia Kucania Dawidy Cavaliada Future

Gr C - Karolina Kwiatkowska SOFIA KJ Podkowa Gruszczyn

Gr Dbis - Matylda Szrajer ANAKONDA Kielecki KJ

GP D/E - Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY BPK

GP Dzieci - Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B WKJ Warszawa

Finał MŁ JM - Helena Gola CARBONARA MK KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN - Julia Ptaszyńska NIKOZJA KJ Plejada Tarczyn

KWALIFIKACJE CAVALIADA FUTURE  

 


HZO DiM Leszno 8-10 X 2021

Laura Walicka fot. Paula Bartkowiak 

WYNIKI / PROGRAM 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0   Martyna Kulińska FREJKA KJ Liljówka Stęszewko 

Gr A1   Zuzanna Zujewska DISNEY  KS Jumping 

Gr A2   Ewa Hamerska TAMIZA JKS Tornado Szczecin 

Gr C  Jagoda Kierznowska NANDO SUPER KJ Sokół Damasławek 

Gr D bis  Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin 

GP D/E Jagoda Kierznowska BANJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał MŁ JM  Laura Walicka  LARINA SJ Kunowo - na zdjęciu 

GP Dzieci Paulina Pellowska LA COCO 3 JKS Barłomino 

Finał Jun/MJ Alan Miechowicz NITROX JKS Melloni Horses 


CSI2 CSIYH Wrocław 7-10 X 2021

 

PROGRAM / WYNIKI  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 10/10/21

Grand Prix LR 145cm 1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI2 135cm 1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO

CSI2 125cm 1m. Karolina Wernerowicz  CREME DE LA BEQUEM VIDEO 

CSI2 115cm 1m. Natalia Zimnowodzka  KALANTE

 

sobota 09/10/21

CSI2 LR 145cm  2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO

CSI2 130cm  1m. Grzegorz Nowak LAOS KG

CSI2 120cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO

CSI2 110cm 1m. Nadia Lehmann  CLINT PLEASURE VIDEO 

​Finał CSIYH   1m. Adrianna Ostrowska LENTOLINA-S  VIDEO 

 

piątek 08/10/21

CSI2 140cm  3m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

CSI2 130cm 3m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSI2 120cm  1m. Małgorzata Koszucka INOUT W

CSI2 110cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR VIDEO

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO  VIDEO

CSIYH 1m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P. 07/10/21


CSI3 CSIYH Gorla Minore 7-10 X 2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE NACCORD MELLONI KARDINARD MELLONI ZILENA CUTE FACE ARMANI CODE 9

Jarosław Skrzyczyński  JERICO OLIMPIC STAR QUICK STEP SANTOS HIPPICA CHICA B Z

Andrzej Opłatek DIAROUBET  LE CORDIAL  NORDSTURM 15  STALANDO 2

Kamil Grzelczyk  WIBARO  MISTER DR HEIGL  CASSIDERO

 

wyniki / program 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 10/10/21

Grand Prix LR 150cm  2m. Andrzej Opłatek DIAROUBET  VIDEO

CSI3 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR VIDEO 

 

sobota 09/10/21

CSI3 LR 150cm  30m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI

Finał CSIYH 6yrs 3mWojciech Wojcianiec ZILENA

CSI3 135cm 5m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO

 

piątek 08/10/21

CSI3 LR 145cm  44m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR

CSI3 140cm 2m. Andrzej Opłatek STALANDO 2   VIDEO

CSIYH 6yrs   9m. Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI

CSI3 130cm  9m. Wojciech Wojcianiec ARMANI CODE 9

 

czwartek 07/10/21

CSI3 145cm 10m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR VIDEO 

CSI3 135cm 2m. Kamil Grzelczyk  WIBARO

CSIYH 6yrs 2m. Wojciech Wojcianiec ZILENA  VIDEO

CSI3 125cm 2m Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA


CSIO5 Barcelona - Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final 2021

fot. Łukasz Kowalski / FEI

CSIO5 Barcelona. Ekipa Holandii (na zdjęciu) w składzie:  Maikel van der VLEUTEN, Sanne THIJSSEN,  Willem GREAVE, Harrie SMOLDERS, Chef d'Equipe: Rob EHRNES  wygrywa finał serii Longines FEI Jumping Nations Cup™ 2021.

 

WYNIKI FINAŁU   03/10/21 - 1m. Holandia 

WYNIKI CHALLANGE CUP   02/10/21 - 1m. Wielka Brytania 

WYNIKI PIERWSZEGO NAWROTU   01/10/21 - 1m. Niemcy 

WYNIKI TURNIEJU 


Dawid Kubiak piąty w Tallinie! 03/10/21

 

CSI-W Tallinn. Dawid Kubiak na og. SZULER ukończył konkurs Grand Prix 160cm zaliczany do rankingu PŚ na piątym miejscu. Konkurs GP wygrał reprezentant Arabii Saudyjskiej Abdullah Al Sharbatly na wł. QUINCY 230. 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU 

Przejazd podstawowy na  09:58:58


Skrzyczyński Jarosław  3422
Wojcianiec Wojciech  2531
Opłatek Andrzej  2379
Ludwiczak Krzysztof  2072
Tyszko Mateusz  1640
Wechta Maksymilian  1633
Kubiak Dawid 1537
Kiecoń Mściwoj  1424
Kaźmierczak Michał   1337
Konopacki Przemysław  1202

31/08/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Bado Gabriela 318
2. Lewicki Filip 311
3Kubiak Jakub  260
4. Wilczewska Weronika  254
5. Bedyńska Wiktoria  164
6. Błaszczak Julia  157
7. Kasner Matylda  144
8. Lehmann Dalia  139
8. Zybała Aleksandra    132
10. Milczarek Nina  117

31/08/21

1. Kierznowska Aleksandra 949
2. Lewandowski Aleksander  869
3. Skrobacz Olga  452
4. Suska Juliana  393
5. Biegalska Iga 324
6. Wypchło Aleksandra 240
7. Wypiór Marta 186
8.  Kłapińska Laura 171
9. Konieczna Róża  168
10. Barański Mikołaj   161

31/08/21 

1  Sówka Nell  3040
2  Nawrocka Roksana 1780
3. Maciaszczak Ewa  1440
4. Parda Julia 1165
5. Mikołajczyk Eryka 1124
6. Lewkowicz Amelia  1110
7  Skotarczak Nell   1085
8. Skrzyczyński Patryk   990
9. Czeszejko Sochacka Lena  960
10. Pellowska Paulina   940

30/09/21

1. Wierucka Maria  303
2. Czarnecka Adriana 246
3. Koperska Pacyńska Maria 172
4. Starostka Maja  152
5. Cicha Zofia  124
 Gudan Natalia  122
7. Reimann Zofia 116
8. Kostkowska Liliana  90
9   Wilk Lena  72
10. Rąbca Milena 62

30/09/21

1.  Cwalina Wiktoria  479
2.  Mroczek Jakub 366
3.  Peszek Julia    335
4.  Obrocka Martyna 318
5.  Grobelny Martyna  296
6   Janusz Zofia   270
7.  Hart Dyke Zofia  262
8.  Łącka Michalina 254
9. Dzwigalska Sonia 216
10. Kamińska Weronika . 203

30/09/21 

1  Nagła Maja  458
2.  Cwalina Wiktoria  324
2.  Kamińska Zofia 255
4.  Brzykcy Liliana 251
5.  Wierucka Zofia  224
5.  Chojowska Iga  247
7   Sławińska Zuzanna   242
8.  Goszczyński Tomasz  202
9   Leonowicz Adrianna  134
10.  Stróżyńska Zuzanna  107

30/09/21

1. Panarowicz Nikola    600    
2. Biel Zofia  360
3. Von Mauberg Wiktoria  357
4. Kucharska Antonina 239
5. Jurasz Kornelią   231 
6. Aniołek Hubert  214
7. Kwiatkowska Karolina   178
 Śledziewska Aleksandra 149
8. Mucha Weronika  149
10. Pasternak Julia  156

30/09/21

1.  Sówka Nell  1245
2.  Kierznowska Jagoda  835
3.  Aniołek Hubert  695
4.  Babczyńska Małgorzata  510
5.  Pellowska Paulina  425
6.  Ganowska Julia  420
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Knopkiewicz Natalia  175
9.  Jackowiak Marcelina  170
10.  Ambroziak Nadia  160

30/09/21

1.  Rybak Massalska Lena  578
2.  Patecka Olga  575
3.  Pakur Antonina  424
4.  Wernerowicz Karolina    420
5.  Bąba Amelia  419
6. Szrajer Matylda 290
7. Michalska Maria  260
8. Przybyła Natalia   250
9. Dańczak Michalina  229 
10. Stasiak Agata 224

30/09/21

1.  Sawicka Paulina  575
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/09/21