W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2021

fot. Paula Bartkowiak 

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2021

 

1m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA Sobieski Jumping Team Gdańsk  11 pkt 

2m. Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina 12,57 pkt 

3m. Aleksander Lewandowski CANWERO KS Verso La Natura  18,6 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  05-02/12/21  

 


Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - Leszno 2021

Podium Halowe Mistrzostwa Polski MJ 2021 

 

1m. Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VH HALDERTHOF  KS Verso La Natura  4 pkt

​2m. Aleksandra Wypchło CASALEO  Z KJ HEAA Turek 8,27 pkt

3m. Olga Skrobacz QUINCY WLKS Krakus 10,16 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Leszno 2021

 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 

1m. Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus 0.47 pkt

2m. Maria Brańka - Borja CAMILLA WLKS Krakus  2,87 pkt

3m. Klara Kozioł ROCKY TKJ Garbówek  4,58 pkt

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

 


Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci - Leszno 2021

 

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2021 

1m. Kevin Pszowski  JACOBSON L  KJ Jumping Team Brynica 0 pkt

2m. Irena Bigaj  LA CORUNA  KS Faruk  4/0 34,78s 

3m. Roksana Nawrocka  GENF  BPK  4/0 35,81s 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

 


I Halowe Ladies Cup - Leszno 2021

 

I Halowe Ladies Cup Leszno 2021 

1m. Klara Kozioł VOILA  TKJ Garbówek  6,91 pkt

2m. Katarzyna Pawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina  6,97 pkt

3m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET  Polski Polo Club 8 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21 

 


Joanna Rosicka Tyszko wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - Leszno 28/11/21

Joanna Rosicka Tyszko fot. Paula Bartkowiak 

Podium Memoriału Jacka Wierzchowieckiego 2021 

1m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 0/0 45,23s

2m. Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 0/0 46,20s

3m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel Śrem 0/4 41,96s

 

 

WYNIKI MEMORIAŁU    WYNIKI TURNIEJU  Jacek Wierzchowiecki  


CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo - Ekwador Winter International Competition 25-28 XI 21

 

Wojciech Wojcianiec wygrywa pierwsze międzynarodowe Grand Prix podczas CSI2 Barczewo w Dabrówce Małej !

 

PROGRAM / WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28/11/21

Grand Prix LR 145  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI1 125 cm   2m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO VIDEO 

 

sobota 27/11/21

CSI2 140cm  1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Jan Bobik OLE VIDEO

CSI1 115cm  1m. Amelia Szczupakowska CORMINTTA

CSI1 120cm 5m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  2m. Paweł Spisak CARAVAGGIO

 

piątek 26/11/21

CSI2 LR 145cm 2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  VIDEO 

CSI2 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 120cm  1m. Dominik Pieniaszek AVALANCHE

CSI1 110cm 1m. Karolina Zielonka WESTA

 

czwartek 25/11/21

CSI2 140cm  1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS

CSI2 135cm  2m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY

CSI2 130cm  3m. Szymon Tęcza ANGARA L

CSI1 110cm  1m. Kuba Kraśko DON ESPADRON

CSIYH 1m. Maja Popiół FERRERA


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 21/11/21

Mściwoj Kiecoń najlepszy w Memoriale Generała Michała Gutowskiego fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium Grand Prix - Memoriału Generała Michała Gutowskiego 21/11/21

1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel 0/0  38,30s 

2m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club  0/0 40,17s 

3m. Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO SKJ Sopot  0/0 43,98s

Generał Michał Gutowski Wikipedia 

WYNIKI MEMORIAŁU          WYNIKI TURNIEJU 


HZO JKS Salio 19-21 XI 2021

 

Podium konkursu Grand Prix o nagrodę IMMERGAS 21/11/21

1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri 0/0  36,46s

2m. Cezary Kalinowski CALMETTE-P KJ Strzała Krubiczew 0/0  39,28s 

3m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO KJ Agri 0/4  

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU 


HZO KJK Michałowice 19-21 XI 2021

Damian Ostręga - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

 

Podium konkursu Grand Prix 21/11/21 

1m. Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany 0/0 42,39s 

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 44,72s

​3m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65 WLKS Krakus 0/1 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21