W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Śląski Związek Jeździecki wygrywa Drużynowy Puchar Polski 2021

Podium DPP 2021  fot. Aleksandra Ziętak 

PODIUM DPP 2021 

1m. Śląski Związek Jeździecki / Dominik Słodczyk, Łukasz Matla, Maciej Handzlik/

2m. KJ Fimmel Team / Arkadiusz Fimmel, Maja Hendrys, Marianna Stawicka /

3m. KJ Strzała Krubiczew / Malwina Urbańska, Monika Jaworska, Antoni Strzałkowski, Cezary Kalinowski /

 

WYNIKI FINAŁU DPP Sopot 

WYNIKI KOŃCOWE DPP 2021 

 

DPP 2020   1m. KJ Agro Handel Śrem 

DPP 2019   1m. KJ Trachy Gliwice 

DPP 2018   1m. KJ Agro Handel Śrem 

DPP 2017   1m. KJ Agro Handel Śrem  

DPP 2016   1m. FKJ Zbyszko 

DPP 2015   1m. KJ Agro Handel Śrem 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth 23-26/09/21

 

Reprezentacja Polski : 

CSIOCh - Filip Skrzyczyński, Patryk Skrzyczyński, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Julia Pieta

CSIOJ - Aleksandra Kierznowska, Klara Kozioł, Aleksander Lewandowski, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz

CSIJ - Maria Branka- Borja 

 

PROGRAM / WYNIKI 

RANKINGI FEI Jumping Nations Cup™ Youth Series 2021

Podium FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Juniors - Parkitny - Kierznowska - Kozioł - Lewandowski - szef ekipy Wałecki 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

sobota 25/09/21

FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Children  - Polska 3 miejsce 

 

piątek 24/09/21

FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Juniors - Polska 1 miejsce 

CSIOCh Grand Prix - 8m. Roksana Nawrocka PENNY LANE

CSIOJ 140cm - 2m. Olga Skrobacz QUINCY

CSIOJ 130cm - 12m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSIOCH 115cm - 4m. Roksana Nawrocka CHENOA

 

czwartek 23/09/21

CSIOJ Grand Prix - 9m. Aleksandra Kierznowska  BADORETTE

CSIOJ 130cm - 8m. Maximilian Parkitny FERRARI K

I nawrót PN CSIOCH - Polska 11 miejsce 

CSIOCh 125cm - 6m. Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO

 

środa 22/09/21

I nawrót PN CSIOJ - Polska 10 miejsce 

CSIOJ 140cm - 6m. Maximilian Parkitny DURANO W


Msciwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix ZO w Białym Lesie 19/09/21

 

Podium Grand Prix ZO Wierzbna Biały Las 19/09/21

1m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel 0/0 43,26s

2m. Agnieszka Olszewska JASON VDL KJ Osadkowski 0/0 44,24s 

3m. Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET  LZJ Drama Zbrosławice 0/4 42,47s 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO DIM Kwieki / 4 kwalifikacja Cavaliada Future 17-19/09/21

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Kwieki 

 

Gr AO - Milena Rąbca JKS Niestępowo

Gr A1 -  Iga Chojowska BPK ( Cavaliada Future )

Gr A2 - Zofia Hart Dyke (na zdjęciu) Akademia Kucania  ( Cavaliada Future ) 

Gr C - Lena Anna Tokarz KJ Cavallino Brzoza

​Gr Dbis - Wiktoria Kujawa  UKJ Reimann Team Karlino

Finał Mł / JM - Olga Karasińska UKJ Karmen Nieklonice

WYNIKI ZAWODÓW 

CAVALIADA FUTURE sezon 2021/22 /Cavaliada_Future_2021/22


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - SO Łąck 16-19/09/21

 

ZGŁOSZENIA  

PROGRAM / WYNIKI

REALCJA VIDEO 

REGULAMIN MPMK PZHK 

 

ZWYCIĘZCY:

 

Konie 7 letnie hod pol - klacz FLORYDA /Zinedine x Casmir Z/ PZHK hod./wł./ zawodnik Michał Kubiak

 

Konie 7 letnie hod zagr - wałach BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z / Bamako de Muze x Nabab de Reve/ ZANG hod. Belgia/Tom De Craene wł. Artur Gołaś, zawodnik Aleksandra Lusina - Gołaś


Konie 6 letnie hod. pol - wałach O-STAR / E-Star x Turbud Quirinus / PZHK hod. wł. Anna Trzeciak, zawodnik Jacek Bobik 

 

Konie 6 letnie hod. zagr - klacz ELIZABETH Z / Elvis Ter Putte x Cassini I / ZANG hod./ wł. Andrzej Golaś, zawodnik Aleksandra Lusina - Gołaś


Konie 5 letnie hod. pol - ogier FARYS P / MJT Nevados S x Concert / PZHK hod. Stefan Wiluś wł. Ewa Mirosław zawodnik Ewa Mirosław  VIDEO 

 

Konie 5 letnie hod zagr - ogier  COMME L’ETOILE / HOLST / Comme il faut  x Acord II/ hod. Niemcy wł. Anna Farysej zawodnik Joanna Chruściewicz VIDEO 


Konie 4 letnie hod. pol - ogier DIEGO /Grandorado TN x Diamant de Semilly/ PZHK hod. wł. SK Nad Wigrami zawodnik Mateusz Tyszko    VIDEO

 

Konie 4 letnie hod.zagr - ogier DIAKATO PS /Diaron x Stakkato/ OS hod. Gestut Lewitz wł. MM  Brothers, zawodnik Łukasz Koza  VIDEO 


CSI2 Kronenberg 15-18/09/21

 

Maksymilian Wechta drugi w konkursie otwarcia 140cm 2* gwiazdkowego turnieju w holenderskim mieście Kronenberg. 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski : Maksymilian Wechta, Tomasz Miśkiewicz

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

sobota 18/09/21

CSI2 135cm 7m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR 

CSIYH  7m. Maksymilian Wechta ELDORADO 

​piątek 17/09/021

CSI2 135cm - 2m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

czwartek 16/09/21

CSI2 135cm - 3m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR  VIDEO

LR 145cm - 7m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR 

środa 15/09/21

CSI2 140cm - 2m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

 


CSI2 CSIYH MILANO JUMPING CHALLENGE FALL TOUR 9-12/09/21

 

Krzysztof Ludwiczak i Eliza Zawadzka w dn. 9-12 września 2021 reprezentowali Polskę w zawodach CSI2 / CSIYH we włoskiej miejscowości Gorla Minore. Krzysztof Ludwiczak na 6 letnim ogierze KWOAJONG, wygrał konkurs otwarcia rundy CSIYH i był drugi w finałowym konkursie rundy YH,  na kl. CONFUA. był najlepszy w konkursie 140Eliza Zawadzka na wł. DIOR V raz wygrała  konkurs 135cm i raz była trzecia w konkursie otwarcia 135cm oraz wygrała na zakończenie turnieju konkurs 130cm na wł. QUAIDO

WYNIKI GRAND PRIX  WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO Eliza i Dior V - 1 miejsce 135cm 

VIDEO Eliza i Dior V  3 miwjsce 135cm 


XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, I Mistrzostwa Polski Młodzików Bogusławice 9-12 września 2021

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na kucach i dużych koniach, Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach Bogusławice 2021  

ZWYCIĘZCY 

 OOM 2021 - 1m. Wiktoria Lasecka KJ Wiecanowo  VIDEO

OOM 2021 kuce - 1m. Wiktoria Von Mauberg WKJ W-wa VIDEO

MPM 2021 DK - 1m. Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice  VIDEO 

  

 

 

 

PROGRAM / WYNIKI           zamówienia zdjęć AW Fotografia - Alicja Węgrzyn

REGULAMIN OOM 2021

 


Ranking FEI na koniec sierpnia 2021

Ranking FEI na koniec sierpnia 2021

1m. Daniel Deusser GER  2840 pkt

2m. Peder Fredrickson SWE  2690 pkt

3m. Martin Fuchs SUI  2528 pkt 

113m. Andrzej Opłatek POL  1183 pkt 

 

Polacy w ranking FEI na koniec sierpnia 2021


Perlage Gałkowo Masters - ostatni etap kwalifikacji PLJ 05/09/21

Arkadiusz Fimmel zwyciężył w finale Rundy Złotej - Grand Prix Perlage Gałkowo Masters na 9 letniej klaczy ELASTIQUA /Cachas x Quantum/  wyhodowanej przez Wojciecha Kasperskiego, będącej własnością Sławomira Kwiatkowskiego. fot. Photo Monskoo

WYNIKI ZAWODÓW

RANKING PLJ  

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21