W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Motywacja w jeździectwie ANKIETA

21/12/13 g.21.20

Zwracamy się do Wszystkich PEŁNOLETNICH Koniarzy, którzy uprawiają Jeździectwo sportowo lub zawodowo, z wielką prośbą o wzięcie udziału w anonimowym badaniu do  pracy magisterskiej NATALII WRONY.

 

 

11/12/13  Ankieta  ZAKOŃCZONA Dziękujemy za udział ! Odzew i Państwa zaangażowanie w pracę było natychmiast. Dzięki !


HZO Leszno 13-15 grudnia program

  


Nasze zdjęcia z Poznania w międzynarodowych serwisach jeździeckich

09/12/13 g.20.45

Nasze zdjęcie, reprezentanta Niemiec, Felixa Hassmanna z dekoracji konkursu Grand Prix publikowały międzynarodowe serwisy jeździeckie.

 

 

 

 

 

 


CSI3-W Poznań za nami

09/12/13 10.00

Kolejna Cavaliada odbyła się, zgromadziła kilka topowych nazwisk  uatrakcyjniając sportową część imprezy, niestety   nie zachwyciła poza sportowymi atrakcjami na arenie głównej, w pamięci licznie zgromadzonej publiczności na trybunach i w sektorze VIP zostaną   wspomnienia ciągłych przerw technicznych na równanie podłoża. 

 

Podsumowanie sobotnich i niedzielnych startów naszych reprezentantów w Poznaniu. 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Balouzino najlepsza polska para konkursu Grand Prix 

 

 

 


Oskar Murawski bohaterem piątkowego wieczoru w Poznaniu

07/12/13 g.15.00

Reprezentant Polski Oskar Murawski pokonując mur wysokości 210 cm wygrał piątkowy konkurs Potęgi Skoku. Gratulacje !!

 

foto Ewa Imielska Hebda

 

 

 

 


Czwartek w Poznaniu pełen sukcesów polskich jeźdźców.

06/12/13 g.06.00

Reprezentanci Polski wygrali trzy z pięciu czwartkowych konkursów w Poznaniu Leszek Gramza wygrał konkurs MR, Andrzej Opłatek konkurs dla juniorów a Grzegorz Psiuk jeden z konkursów ŚR. Gratulacje !! 

 

 

 


Poznań - podręczne linki

 

LISTY WYNIKI / LIVE Świat Koni Galerie 

 

 


Otwarcie Hali w Sopocie galeria Konie i Rumaki


Rankingi PZJ na dzień 30.11.13

03/12/13 g.06.00

 

 

 


Dodatkowe konkursy dla dzieci i juniorów w Lesznie

02/12/13 g.14.00

Komunikat KO HZO Leszno

W ramach Halowych Zawodów Ogólnopolskich HZO-B2*, które odbędą się w dniach 13-15 grudnia 2013 roku w Lesznie zostaną rozegrane dodatkowe konkursy dla dzieci i juniorów. Każdy uczestnik otrzyma od firmy OVER GROUP powitalny prezent wartości minimum 200 zł.
 
 

Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21