W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrei Shalohin najlepszy w Grand Prix Michałowic 19/11/17

Grand Prix Michałowice 

 

1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / CORINA  0:0 / 29,71s

 

2m. Julia Cieślar / KJK Szary 

POETIN (152)  0:0 / 30:59s 

 

3m. Michał Ziębicki / KJK Szary 

HEARTBREAKER 5  1pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX                       WYNIKI TURNIEJU

 


Grand Prix Leszna dla Phillipa Schobera 19/11/17

Grand Prix Leszno 19/11/17 
 

1m - Philipp Schober / Zandigo S 37,02s

 

2m - Msciwoj Kiecon / Digisport Satisfaction 37,28s


3m - Maksymilian Wechta / Quintmann 38,37s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX              WYNIKI TURNIEJU 


Gozdek, Bogolecka, Głowacka, Dołhun - zwycięzcy 4 kwalifikacji HPP Salio 19/11/17

Konkursy Finałowe 4 etapy HPP w Salio wygrali : 

Seniorzy - Krzysztof Gozdek 

MJ - Julia Bogolecka

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jakub Dołhun

 

Wiktoria Głowacka 

video relacja / wyniki /HPP_Salio_IV_2017/18

 

19/11/17

 


Cavaliada Future 2017/18 - lista zawodników 18/11/17

 

LISTA PRZYJĘTYCH ZAWODNIKÓW   18/11/17   

 

 


Liderzy Rankingu HPP po trzech turniejach

Liderzy Rankingu  HPP 2017/18 po III kwalifikacjach : 

Seniorzy - Grzegorz Kubiak

MJ - Weronika Minkiewicz i Janina Strzałkowska

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jemma Jones i Leszek Nieużuła 

17/11/17

 


Rozkład Jazdy 17-19 XI 2017

HPP Salio          zgłoszenia             program/ wyniki                 Ranking HPP

 

HZO KJK Szary Michałowice             zgłoszenia                  program / wyniki

 

HZO Leszno                                         zgłoszenia                  program / wyniki 


Bogaty kalendarz imprez w Polsce na 2018 rok - 20 x CSI, 81 rangi ogólnopolskiej, Mistrzostwa Polski w Jakubowicach

KJ Osadkowski w Jakubowicach zorganizuje najważniejsze rangą imprezy w skokach przez przeszkody w 2018 - w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów, MJ, Juniorów i Dzieci a we wrześniu Mistrzostwa Polski na Kucach i PP Dzieci II. Województwo śląskie w lipcu 2018 będzie organizatorem Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Halowe Puchary Polski odbędą się w Sopocie i w Lesznie. W 2018 w Polsce zaplanowano 20 międzynarodowych imprez CSI oraz 81 imprez ogólnopolskich. 

 
Dla Kadry Polski najważniejszymi planowanymi startami   w 2018 będą Mistrzostwa Europy MJ /J / Dz w Fontainebleau we Francji  i Mistrzostwa Świata w Tryon w USA.  Reprezentacji Polski nie zabraknie na zawodach Pucharów Narodów. Trzymamy kciuki !
14/11/17
 
 

HZO DiM Michałowice 10-12 listopada 2017 - ostatnie kwalifikacje do Cavaliady Future

Zwycięzcy Finałów HZO DiM w Michałowicach

Gr A1 - Karolina Miś

Gr B - Julia Kapel

Gr A2 - Aleksandra Pliem-Perka

Gr C - Zofia Banaszek

Gr Dbis - Agata Derda

Dzieci II - Kaja Hipsz

Gr D/E Oliwia Płatek

GP Dzieci Maria Adamietz 

Finał Jun - Barbara Adamietz  

 

 


Grand Prix Leszna dla Katarzyny Bawłowicz 12/11/17

Katarzyna Bawłowicz na FULL PLEASURE  z KS Cortina Kaczenice wygrała konkurs Grand Prix w Lesznie. Drugie miejsce wywalczyła Łucja Majka na FRIAR M  z KJ Strzała Krubiczew.

 

WYNIKI  HZO 

 

WYNIKI HZR 

Katarzyna Bawłowicz

 

 


Michalina Szmytka wygrała III kwalifikację HPP w Sopocie 12/11/17

Michalina Szmytka na COMET 235 wygrała III kwalifikację do Halowego Pucharu Polski w Sopocie. Adrianna Ostrowska na ENDLESS LOVE była najlepsza w finale w kategorii Młodych Jeźdźców a Agata Skrzypiec na BERLINA w Finale Juniorów. Finał HPP w kat OPEN wygrał Mikołaj Barański  na CEREMBER ME M .

 

Michalina Szmytka fot. Kamila Tworkowska 

13/11/17

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21