W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w Grand Prix San Giovanni i Magna Racino

19/04/15 g.17.40

Najlepsze wyniki w konkursach GP naszych reprezentantów na zagranicznych arenach : 

 

Grand Prix CSI3 San Giovanni 

7 m. Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen 0/4 pkt 

 

Grand Prix CSI2 Magna Racino 

11m. Michał Ziębicki i Heartbreaker 5 - 4pkt w pp


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał 140 w San Giovanni !!

Krzysztof Ludwiczak na Belycette K wygrał w San Giovanni Finałowy konkurs 140 ! Gratulacje !!

WYNIKI


Sukces !! Aleksandra Lusina wygrała w Lummen !!

18/04/15 g.20.00 

Aleksandra Lusina na 8 letniej klaczy polskiej hodowli Calienta (Bajou du Rouet - Ciacomo )  będącej własnością  pana Andrzeja Gołasia wygrała w Lummen konkurs 120. Gratulacje !!

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Szrajer, Makulik, Rynkiewicz i Kuźma najlepsi w II półfinale w Jaszkowie !!

18/04/15 g.17.50

 

II półfinały HPP w Jaszkowie wygrali :

 

Herbert Szrajer w kat. SEN

Nikol Makulik w kat MJ

Martyna Rynkiewicz w kat. JUN

Natalia Kuźma w kat Amatorów ( na zdjęciu )

 

WYNIKI

 

 


Sukces !! Krzysztof Okła wygrał Finał dla koni 6 l. w Magna Racino !

18/04/15 g.13.00

Krzysztof Okła wygrał finałowy konkurs dla koni 6 letnich w Magna Racino na OLD wałachu Chicharito Blue ( Chacco Blue - Landgold )

 

WYNIKI 

 

 


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs 135 w San Giovanni !!

WYNIKI    18/04/15 g.11.15


Steve Guerdat wygrał II półfinał PŚ w Las Vegas


Bogna Sąsiadek i Marcin Bętkowski w piątek najlepsi w Magna Racino

18/04/15

Bogna Sąsiadek druga, Marcin Bętkowski trzeci w piątkowych ( 17.04.15 )konkursach w Magna Racino.

 

 


Głoskowski, Makulik, Grzegorzewski i Bulzacka najlepsi w pierwszych półfinałach HPP w Jaszkowie

17/04/15 

 HPP w Jaszkowie zwycięzcy pierwszych półfinałow 17-04-15

 

Seniorzy - Andrzej Głoskowski - Hymne D'or  KJ Agro Handel Śrem

MJ - Nikol Makulik - Verona - KJ Trachy Gliwice

Juniorzy - Adam Grzegorzewski - Okarino - KJ Agro Aves Gajewniki

Amatorzy - Klaudia Bulzacka na zdjęciu - Aromat - TKJ Garbówek 

WYNIKI

 


Wczorajszy sukces Łukasza Wasilewskiego w Magna Racino - 2m w 145cm


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21