W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Marek Wacławik najlepszy w 2* Grand Prix w Ebreichsdorfie ! 20/05/18

Marek Wacławik na Exit Remo będącym własnością JKS DiM wygrał w Austrii konkurs Grand Prix LR 145cm.   fot. horsic.com 

 


Baltica Spring Tour Ciekocinko - najlepsze wyniki reprezentantów Polski 15-20.05.18 - Grand Prix dla Jarosława Skrzyczyńskiego !

20/05/18

 


Natalia Czernik z powodzeniem w Valkensvaard 16/05/18

 

 

Natalia Czernik z powodzeniem jeździła w dn 14-16 maja 2018 w świetnie obsadzonych w czołówkę światową zawodach w holenderskim Valkensvaard na swoich koniech Quasi de Kargene, Aboigej i Fenna. Finałowy konkurs Grand Prix LR 145 przejechała z 5 pkt. 

WYNIKI  / VIDEO turnieju https://www.topsinternationalarena.com/en/events/2018/i-csi1-csi2-csiyh1/results/


Natalia Majchrowicz wygrała konkurs otwarcia w Wierden


Grand Prix CSIO3 Drammen - Andrzej Opłatek najlepszy spośród reprezentantów Polski 13/05/18

 

WYNIKI GRAND PRIX 160cm

  1m. Mark Mcauley IRL  Jasco Vd Bisschop 0:0 56,30s

16m. Andrzej Opłatek POL El Camp 8 pkt  77,48s   video 1:58:54

22m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue 8 pkt   83.76s    video 1:50:40 

          rez Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind 

 


Jakub Krzyżosiak na Z Pilot wygrał Grand Prix PLJ w Michałowicach. Łukasz Krajewski i Maria Adamietz wygrali finały rund srebrnej i brązowej a ekipa KJ Trachy kolejny etap DPP. 13/05/18

Jakub Krzyżosiak (na zdjęciu) wygrał konkurs Grand Prix PLJ, finał rundy srebrnej  Łukasz Krajewski, Maria Adamietz była najlepsza w finale rundy brązowej. Ekipa KJ Trachy  zdominowała II etap DPP.

 

Liderzy rankingów PLJ po II etapach - Małgorzata Koszucka, Dajana Pawlicka i Łukasz Krajewski, Jakub Kubiak i KJ Infernal Team.

13/05/18

 


Zawody CSN Drzonków pod dyktando Mściwoja Kieconia 13/05/18

 

Mściwoj Kiecoń na Digisport Satisfaction wygrał dwa konkursy dużej rundy w tym konkurs Grand Prix.   13/05/18 

 


Krzysztof Okła piąty w Grand Prix LR 145cm w Ebreichsdorfie 13/05/18


Maksymlian Wechta czwarty w konkursie Grand Prix LR 160cm na Litwie - podsumowanie turnieju 13/05/18

Najlepsze wyniki turnieju na Litwie uzyskali: Maksymilian Wechta / konkurs GP oraz konkursy CSIYH / Jarosław Skrzyczyński drugi i trzecie w konkursach 140cm. Adam Grzegorzewski wygrał konkurs barier. Matylda Malepszy wygrała konkurs otwarcia 120cm i była druga w finale 125cm.  

 

13/05/18

 


Krzysztof Ludwiczak zwyciężył w Drammen w konkursie LR 145cm ! 12/05/18


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21