W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Natalia Sydow i Luna Kowalonek najlepsze w eOOM w Wielkiej Lipie - region IV 02/08/20

 

Wielka Lipa -  eOOM w regionie IV wygrały:
Konie - Natalia Sydow LUIGI KJ Gronówka - na zdjęciu 
Kuce - Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 
fot Paula Bartkowiak Fotografia
 
02/08/20
 
 

Dagmara Willamowicz i Roksana Naumiuk zwyciężyły w eOOM w Pólku 02/08/20

Roksana Naumiuk (BPK) na koniach i Dagmara Willamowicz na kucach z KJ Jantar Stryków wygrały eOOM w Pólku w regionie II OOM. fot. Dominika Siek 

 


Marek Lewicki wygrywa Grand Prix u Robsonów 02/08/20

 

Marek Lewicki z KJ Czahary Pogorzelica wygrywa Grand Prix w Dąbrówce Małej na ITOULON B / Etoulon VDL x Indoctro / 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW  02/08/20


ZO DiM Leszno 30.07-02.08.2020

Zwycięzcy finałów ZO DiM 1-2 sierpnia 2020 

Finał A0 -  Paulina Słoniec  KJ Trachy  Sośnicowice 

Final A1 - Maja Nagła  KJ Stajnia ADAMUS 

Finał A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 

Finał C Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 

Finał D Bis - Agata Kamińska KJ Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II / JM - Roksana Nawrocka KJ Agro Ares Gajewniki 

Grand Prix D / E  Nadia Ambroziak Sportowy Klub Jeździecki Pony Powe

Finał Dzieci - Jakub Hudzik KJ Atena Ostrzeszów 

 

 


Maksymilian Wechta wygrywa Grand Prix PLJ w Warce 26/07/20

 

Maksymilian Wechta na 9 letnim ogierze  FIBONACCI S / Flipper D'Elle x Candillo/ zwycięża w warce Grand Prix PLJ. 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ - 1m. Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION  VIDEO

Finał Rundy Brązowej PLJ - 1m. Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY VIDEO

Drużynowy Puchar Polski 6 etap - 1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

RANKING - POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po 6 etapach - liderzy 

RUNDA ZŁOTA  1m. Dawid Kubiak  63 pkt Sobieski Jumping Team 

RUNDA SREBRNA  1m. Adam Grzegorzewski   57 pkt KJ Okoły 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Maja Szewczyk 69 pkt KJ Avanti Opole 

Drużynowy Puchar Polski - 1m KJ Agro Handel Śrem  16 pkt 


ZO DIM Kołobrzeg 24-26 lipca 2020

Nikodem Gryciak   finał A0 

 

ZO DIM Stadnina Michalski Kołobrzeg - zwycięzcy niedzielnych finałów :

Finał Dzieci II - Lena Kołacka KJ Sokół Damasławek 
Finał Bis - Jagoda Borowska KS Forrest Pony Club  
Finał C - Maria Rybska KS Forrest Pony Club 
Finał A2 - Lena Falkiewicz Otomiński Klub Jeździecki "Tabun" 
Finał A1 - Maja Sałapatek  Ukj Karmen Niekłonice 
Finał A0 - Nikodem Gryciak  JKS AMICO Mołdawin - video 
 

Andrzej Opłatek potwierdza dobrą formę w San Giovanni 19/07/20

 

Andrzej Opłatek podczas zawodów CSI2 we włoskim San Giovanni w dniach 17-19 lipca 2020 wygrał jeden z konkursów 140cm ( Małe Grand Prix ) na CONTHINDER , na klaczy ODILE DU SOUFFLET  był drugi w kwalifikacji do Grand Prix i trzeci w zamykającym zawody konkursie 135cm. Konkurs Grand Prix na STAKKATANIE ukończył w jednym błędem w rozgrywce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Conthinder - rozgrywka sobotniego konkursy 140cm 

 

 

Odile du Soufflet - 3 miejsce w ostatnim konkursie zawodów 135cm 

 

 

Odile du Soufflet - 2 miejsce 140cm - kwalifikacja Grand Prix

 

 

Stakkatan - Grand Prix - przejazd podstawowy LR 145cm


Galeria Kasia Sebastian CSI Zielona Góra 2020


ZO Leszno 17-19 lipca 2020

Grand Prix 1m. Jacek Mierzwiński  GALA W Stajnia Skrzyczyńscy 

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Sopot 17-19 lipca 2020 - I kwalifikacja CAVALIADA FUTURE 2020/21

 ZGŁOSZENIA 

REGULAMIN KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE 2020/21

WYNIKI / PROGRAM

 

ZDJĘCIA Aleksandra Ziętak Fotografia

 

ZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów :


Gr A0- Lena Kamińska Stajnia Barłomino
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - video 
Gr A2 - Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
Gr C - Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice - video 
Gr D bis Julia GanowskaRanczo Kołata
Dzieci II JM - Hanna Maciejewska JUKS Abakus Kaczyna
GP D/E - Marcelina Jackowiak KJ Gronówka  
GP Dzieci - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek 
GP Jun MJ Iga Biegalska SKJ Sopot

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21