W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Zawodnicy KJ Agro Handel liderami rankingu Polskiej Ligi Jeździeckiej

21/05/15

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po III turniejach ( Michałowice, Leśna Wola, Jaszkowo ). Leszek Gramza prowadzi w rankingu Rundy Diamentowej, Łukasz Krajewski jest numerem 1 w rankingu Rundy Złotej i Srebrnej. W rundzie brązowej ex aequo 1 miejsce zajmuje Amelia Gramza z KJ Agro Handel i Olga Skrobacz z WLKS Krakus. 

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - program, zgłoszenia

21/05/15

 

 

 


ZO Szary Michałowice 22-24.05.15 - program, zgłoszenia

20/05/15

Ponad 200 koni w Michałowicach ! Na liście zgłoszonych m.in.  Michał Kaźmierczak z nowym koniem Que Pasa 5 , Andrzej Głoskowski, Michał Ziębicki, Radosław Zalewski. 

Zgłoszenia / Program / podręczne linki  

 

 


Jarosław Skrzyczyński w 4* Magna Racino Spring Festival 2015

19/05/15 

 

Jarosław Skrzyczyński w dn. 22-25 maja wystartuje w 4* turnieju w Magna Racino w Austrii. 

 

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 

 


PAPPAS JUNIOR SPECIALS CSIOPChJY - Lamprechtshausen 21-25.05.15

19/05/15  

Liczna Polska Reprezentacja Dzieci - Juniorów - MJ - wystartuje w dniach 21-25 maja w austriackim Lamprechtshausen w turnieju CSIO Pappas Junior Specials.  Nasz kraj reprezentować będą :

Albert Ornat ( na zdjęciu ) Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Joanna Marciniak, Aleksandra Bolko, Dalia Lehmann, Franciszek Kowalczyk, Filip Lewicki, Urszula Kalicińska, Olimpia Bembenik, Monika Grundkowska, Maria Baehr, Vivian Brattli,  Aleksandra Więckowska, Nikol Makulik, Agnieszka Cecuga, Wiktoria Głowacka, Kamila Badowska, Patryk Badowski, Gniewko Jachimowicz,  Stanisław Piątkowski, Monika Grochowina, Iga Tokarska. Powodzenia Polska !!

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 


Kadra Narodowa - skład - aktualizacja - 17.05.15

W dn. 17.05.15 Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej na 2015 rok następujących zawodników :

Michał Ziębicki - Seniorzy 

Aleksandra Więckowska - MJ

Vivian Brattli - Dzieci 

 

19/05/15


Grzegorz Psiuk najlepszy w Sopocie

19/05/15 

Grzegorz Psiuk wygrał 4 konkursy podczas zawodów w Sopocie w dn. 15-17.05.15 w tym niedzielny konkurs Grand Prix na Cassatto.

 

 


Arkadiusz Fimmel wygrał Grand Prix PLJ w Jaszkowie - wyniki

19/05/15

 

 

 
 
 
 
 

Zawodnicy KJ Agro Handel z najlepszymi wynikami w CSIO3 w Odense

18/05/15 g.21.45

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem błyszczeli formą w Odense. Jarosław Skrzyczyński wygrał jeden z konkursów, Marcin Bętkowski był najlepszy w Grand Prix spośród polskich jeźdźców, Mściwoj Kiecoń kilkakrotnie plasował się w pierwszej 10 - tce wielu konkursów turnieju. 

 

WYNIKI turnieju w Odense, video i aktualny ranking europejskiej ligi Division II 

 

 

 

 

 

 

Marcin Bętkowski i Casino L - 10 miejsce  w GP Odense 160cm. Pierwszy tak poważny parkur tej pary i wspaniały wynik. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.  

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21