Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19
FINAŁ OOM 2019 - podium
złoto - Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw 3,17 pkt
srebro - Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus 4,33 pkt
brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt
FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium
złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko 3 pkt
srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho 4,34 pkt
brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna 5,16 pkt
FInał OOM Drzonków 24-25/07/19 Katarzyna Broda
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy
Finał OOM Drzonków 23-25.07.2019
Kwalifikacje do OOM w 4 regionach :
Region I - eOOM Barłomino - 29-30.06.2019 (pomorskie, kujawsko-pomorskie, warm - mazurskie)
Region II - eOOM Bobrowy Staw 08-09.06.2019 (mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )
Region III - eOOM Glinnik Zaborowski 25-26.06.2019 (małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie świetokrzyskie )
Region IV - eOOM Stajnia Biały Las 28-30.06.2018 (wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie )
regulamin OOM http://pzj.pl/…/…/files/przepisy/doc04655320190207144548.pdf
OOM 2019 1m DK Anna Dziuba 1m. kuce Olga Styła
OOM 2018 1m DK Olga Skrobacz 1m. kuce Marianna Kołacka
OOM 2017 1m DK Milena Dobkowska 1m. kuce Natalia Stefańska
OOM 2016 1m. DK Weronika Kaniewska
OOM 2015 1m DK Agnieszka Cebulak 1m. kuce Magdalena Wojciechowska
OOM 2014 1m DK Martyna Rynkiewicz 1m. kuce Julia Kania
OOM 2013 1m DK Monika Grundkowska 1m. kuce Julia Klinge
OOM 2012 1m DK Monika Grundkowska 1m. kuce Olimpia Wołodkowicz
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |