W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces !!! Polska wygrała Puchar Narodów w Linz !!!

06/05/16   WYNIKI / VIDEO / GALERIA 

 


Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


CSIO4 Linz 5-8 maja 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

 

2016 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Europe Division 2

CSIO4 Linz 05-08.16 

 

REPREZENTACJA POLSKI  : 

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza,

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

 

 

 

 

 

 


PLJ po pierwszym etapie w Bogusławicach

01/05/16

RANKING PLJ po I etapie 

 

RUNDA ZŁOTA pobierz  1m. Andrei Shalohin KJ Zbyszko 

RUNDA SREBRNA pobierz  1m. Marcin Bętkowski KJ Agro Handel Śrem 

RUNDA BRĄZOWA pobierz 1m. Adrianna Ostrowska SJ Napoleońska Zagroda

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI  pobierz   1m. OZJ Łódż

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 28.04-01.05.2016

CSI2 /1/YH /J /Ch    LINZ                  WYNIKI TURNIEJU 

1m. Grand Prix CSI2 Linz Mściwoj  Kiecoń / Celana Z 

1m. Grand Prix Dzieci Juliana Suska POL / Aloubetta 01.05.16

1m. CSIYH 6/7 l Hubert Kierznowski POL / Lanoso 

2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 

2m. VIP Final Aleksandra Nowakowska POL / Tango du Rouet 

1m. CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Campari 

1m. CSICh Aleksandra Kierznowska  / Never Mind 22 POL 30.04.16

1m.  CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Bebeto 

1m.  CSICh Juliana Suska POL / Aloubetta 

3m   135 CSI2 Aleksandra Kozanecka / Calero Z 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  29.04.16 

3m. 135 CSI2 Mściwoj Kiecoń POL / Cronos 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  28.04.16

 


CSI3 Redefin     listy / wyniki        LIVE

Maksymilian Wechta / Adam Grzegorzewski 

13 m. Grand Prix CSI3 Redefin Maksymilian Wechta POL /  London 32 wyniki 

6m. CSI3 145 Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa   wyniki

2m. CSIYH Maksymilian Wechta POL / Quinchella  wyniki 

7m. CSI3 140 Adam Grzegorzewski  POL / Okarino  wyniki 

17m. CSI3 145 Maksymilian Wechta  POL / London 32  wyniki 

 


CSI2 Barbizon              listy / wyniki 

Jan Chrzanowski 

13 m Grand Prix Jan Chrzanowski POL / Poppee De Damvil  wyniki


PLJ Bogusławice             listy / wyniki / program

 

piątek DR  1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem  wyniki 

sobota DR 1m. Ewelina Szczepanik / Pablo I  /  TKJ Garbówek  wyniki 

niedziela Grand Prix 1m. Andrei Shalohin / Carewicz / KJ Zbyszko  wyniki 

 

Studencki Puchar Narodów Jaszkowo             GALERIA Paula Bartkowiak / WYNIKI 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w CSI3 Redefin

  28/04/16 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21