W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Krzysztof Ludwiczak przebojem niedzielnych finałów w Michałowicach ! Cracovia Szary Equestrian Show

Niedzielne finały Cracovia Szary Equestrian Show zdominował  Krzysztof Ludwiczak wygrywając konkurs Grand Prix na Stalando 2  i finał 140 na Stakkatanie. Wielkie brawa !!

22/10/17 

fot. Kamila Tworkowska 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Krzysztof Ludwiczak 12-ty 21/10/17

Estończyk Urmas Raag z 81 pkt. prowadzi w rankingu ligi Europy Centralnej Pucharu Świata  po zawodach w Siauliai. Najwyżej w rankingu LEC sklasyfikowanym reprezentantem Polski jest Krzysztof Ludwiczak z 32 pkt znajduje się na 12 miejscu.

 

RANKING LEC 20 X 2017 

Kolejne zawody Pucharu Świata w Lesznie, Poznaniu i Finał Ligi w Warszawie w marcu 2018  


Kamil Grzelczyk na Wibaro najlepszy w LR 145cm w Michałowicach 21/10/17

21/10/17 

 


Maksymilian Wechta siódmy w LR 150 w Herning 20/10/17

20/10/17 

 


Ludwiczak i Skrzyczyński najlepsi w Michałowicach 20/10/17

Krzysztof Ludwiczak najlepszy w 140, Jarosław Skrzyczyński wygrał 130 i 135.

Brawa !  fot. Kamila Tworkowska 

20/10/17

 


Cracovia Szary Equestrian Show II 2017 - zgłoszenia 20-22 X 2017

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

Cracovia Szary Equestrian Show 

20-22 X 2017 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2017 - WYNIKI 13-15 X 2017

Zawody w Michałowicach zdominowali reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro był najlepszy w Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński wygrał 5 konkursów. Formą błyszczeli : Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń  Gabriela Bado, Martyna Rynkiewicz, Ewa Dyżewska, Klara Kozioł, Kacper Mróz.

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

16/10/17

 

 


I kwalifikacja HPP w Lesznie 13-15 października 2017 WYNIKI

Pierwsze liderki HPP :

Seniorzy Grand Prix  

1m. Magdalena Matuszewska / CAMPINO 467

 

Młodzi Jeźdźcy  1m. Nina Milczarek / RISOTTO

 

Juniorzy 1m. Wiktoria Głowacka / ARONIA

15/10/17 

 

 

 


CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A BROK / Balebeh - Jacorde /. 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na CHINTABLUE z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. Dawid Kubiak w finałowym konkursie 135 cm był trzeci na COUNTESS OF HIGHFIELDS.  

15/10/17 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec września 2017

10/09/17

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21