W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DiM Iwno 1-3 maja 2017 - WYNIKI

Zwycięzcy Finałów :

Finał Gr A1  - Maria Karnabal  / Alf / Podkowa Gruszczyn 

Finał Gr A2 - Maria Karnabal / Anthony Hopkins / Podkowa Gruszczyn 

Finał Gr C - Maja Boryna / Flagriata / Oxer Inowrocław 

Finał Gr D bis - Agata Kamińska /Finisz / Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II - Maja Hendrys / Quantico / Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Zofia Budzyńska / Fabia / KJ Gronówka 

06/05/17

 

 


CSIO3 Drammen 11-14 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

Reprezentacja Polski :

Marek Lewicki,

Dawid Kubiak 

Jarosław Skrzyczyński 

Wojciech Wojcianiec  

06/05/17

 


CSI3 Redefin 12-14 maja 2017 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

  

Joanna Marcionak, Andrzej Opłatek / Riders Academy  /

Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek 

06/05/17

 

 


CSIO4 Linz - Puchar Narodów. Polska z 19 pkt kończy pierwszy w tym roku Puchar Narodów na 9 miejscu. Najlepszy w Polskiej ekipie - Michał Ziębicki i 16 letni Heartbreaker.

WYNIKI / VIDEO / RANKING 

 

SPONSOR RELACJI z LINZ 


Rozkład Jazdy 4 - 7 maja 2017

CSIO4 Linz AUT       LIVE www.tv.fei.org / płatne / 

/ Klara Kostrzewa, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Michał Ziębicki / 

 


ZO Jakubowice                       WYNIKI / LISTY / LIVEstream 

 


 

 


Skrzyczyński, Hentšel, Nieużyła i OZJ Łódź - pierwsi liderzy PLJ po zawodach w Bogusławicach 01/05/17


CSIO4 Linz 4-7 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, program.

 

CSIO4 Linz 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Niedziela 30.04.17 Andrzej Opłatek ósmy w Hagen. W Linz Mateusz Tyszko najlepszy spośród reprezentantów Polski w Grand Prix. Juliana Suska wygrała Grand Prix Dzieci, Dalia Lehmann była druga w Grand Prix Juniorów a Grzegorz Kubiak wygrał Finał YH.

WYNIKI LINZ 

CSI4 Hagen 150cm - Andrzej Opłatek POL / El Camp - 8 miejsce 

 


Sobota 29.04.17 - W Linz triumfuje Łukasz Appel, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Jemma Jones. W Hagen Krzysztof Ludwiczak szósty, w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk ósma.

Sobota 29.04.17 na międzynarodowych arenach była bardzo udana dla Polski.  W Linz Hymn Polski grany był aż 4 razy - Łukasz Appel ( na zdjęciu ) wygrał Finał CSIYH na 5 letnim Heartcor F. Julia Jaglarz na Winning Mood wygrała konkurs 130cm rundy CSIJ, Juliana Suska triumfowała w konkursie rundy Dzieci na Tokajer B a  Jemma Jones na Borneo była najlepsza w konkursie VIP.  W CSI4 Hagen  - Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 był szósty w konkursie 140cm a w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk wywalczyła ósme miejsce w 1* Grand Prix na Shangri la. 


Czwartek na międzynarodowych arenach : Łukasz Appel w top formie w Linz, Andrzej Opłatek trzeci w Hagen, Sandra Piwowarczyk Bałyk wygrała konkurs w Lummen.

 

Czwartek 27.04.17Andrzej Opłatek ( na zdjęciu )  na Light My Fire był trzeci w konkursie otwarcia 140cm  w CSI4 Hagen.  Łukasz Appel w kapitalnej formie w Linz ze stawką nowych młodych koni.  Wygrał konkurs rundy Młodych Koni na 5 letnim wałachu rasy KWPN Heartcor F ( VDL Corlnad - Heartbreaker ),  na 6 letnim Greatest  ( wałach KWPN ) był czwarty. W konkursie  CSI2 135cm  był piąty na 7 letnim ogierze rasy KWPN Cilverback Du Vlist Z ( Colman - Polydox ).  W Lummen  Sandra Piwowarczyk - Bałuk  wygrała konkurs dla koni 6 letnich na wałachu KWPN Giro de la Luna ( Van Gogh - Cassini I ).


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21