W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-20 X 2019

 

Kamil Grzelczyk  przebojem pierwszego tygodnia Cracovii w Michałowicach fot. Przemysław Antosz Fotografia

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

GRAND PRIX CSI2 1m. Kamil Grzelczyk  WIBARO  VIDEO 20/10/19

Grand Prix CSI1 1m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER

CSI1 125cm 2m. Damian Ostręga SUMIRA

YH 6/7 yrs 3m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 140cm 1m. Olga Skrobacz ORIDA-M 19/10/19

CSI1 130cm 2m. Grzegorz Nowak OLIMPIA

CSI1 120cm 3m. Emilia Szojda CAMPINO BURME

CSI1 115cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7 yrs 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 145cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  18/10/19  VIDEO

CSI2 140cm  1m Adam Grzegorzewski JUST AN HERO

CSI1 110cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

YH 5yrs  2m. Dominik Słodczyk BAJADERA

 

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JUST RIDING CALIFORNIA BS  17/10/19

CSI2 135cm  1m. Jarosław Skrzyczynski AKKOL

CSI1 130cm 1m. Gabriela Bado BALISTO AC   VIDEO 

CSI1 120cm 4m. Daria Pietrzak MONSUN   VIDEO 

CSI1 110cm 3m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ

YH 5yrs 5m. Krzysztof Złocki CHAMANII


CSI2-W Siauliu Arena Horse Show 2019 - Paulina Malinowska dziesiąta w Grand Prix

Paulina Malinowska 10-ta w konkursie World Cup Grand Prix na Chirivell i 11-ta na Crown Prince 2.  

 

WYNIKI TURNIEJU


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-27/10/19

ZGŁOSZENIA   I tydzień    ZGLOSZENIA  II tydzień 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Bobrowy Staw - 2 kwalifikacja Cavaliada Future

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW :

GR A1 - Martyna Pliem-Perka JUNIOR TKJ Garbówek   / MINI/

GR A2  Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT TKJ Garbówek / MIDI/

GR C - Zofia Sondej MAKS KKJ Kielce 

GR Dbis Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

GP D/E - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club 

GP Dzieci - Zofia Gintowt-Juchniewicz  SKŁADNIA Stajnia Podolszyn 

Finał J/MJ - Gabriela Janiszewska CIA MALICA R&S Stables 

13/10/19 

 


Natalia Palowska przebojem Grand Prix u Robsonów 13/101/19

Reprezentantka KJ Lotar Biskupiec Natalia Palmowska pierwsza i druga w Grand Prix HZO w Dąbrówce Małej, trzecie miejsce w konkursie zajęła Malwina Urbańska w WKJ Warszawa. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   13/10/19  fot. (C) Dąbrówka Mała 


Dalia Lehmann wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

Dalia Lehmann na Anchenn / Carlando x Quartier Latin / wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI04-W CSI1 Rabat 10-13 października 2019

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  CHINTABLUE

Andrzej Opłatek  STALANDO 2  STAKKATAN  ODILE DU SOUFFLET

Jan Bobik CHACCO AMICOR CHACCO AMICOR ZM  FARMER

Natalia Czernik ABIGEJ  DUKE G  EVERDI

Grzegorz Kubiak SZULER

Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Puchar Narodów  6m Polska  13/10/19

CSIO4 LR 145cm  14m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIO4-W 140cm  5m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO 12/10/19 

GRAND PRIX CSIO4-W  9m. Jan Bobik CHACCO AMICOR VIDEO  11/10/19

CSIO4-W 135cm  4m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM

CSI1 120cm 4m. Bartosz Adamus QUE PASA 5

CSI1 130cm 6m. Bartosz Adamus EL CAMP

CSIO4-W LR 145 cm 19m.Jan Bobik CHACCO AMICOR 10/10/19 

CSIO4-W 135cm 12m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 120cm 11m. Bartosz Adamus QUE PASA 5  VIDEO

CSI1 130cm  11m. Bartosz Adamus  EL CAMP

 

ZGŁOSZENIA

 


Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM CSIO5 Barcelona oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020. 06/10/19

Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona   oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020.

 

IRLANDIA   Chef d'Equipe:  Rodrigo PESSOA

Peter  MOLONEY     CHIANTI'S CHAMPION  

Paul O'SHEA    SKARA GLEN'S MACHU PICCHU  

Darragh KENNY  BALOU DU REVENTON 

Cian O'CONNOR   PSG FINAL  

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Michał Kaźmierczak siódmy w Grand Prix LR 145 Riesenbeck 06/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

Konkurs Grand Prix w Riesenbeck wygrała Meredith Maichaels Beerbaum na La Caramba 2. Michał Kaźmierczak  na DAME DE PIQUE ukończył konkurs na 7 miejscu. Para debiutowała w konkursie tej rangi. 


CSI2 Arena Nova 3-6 października 2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa Grand Prix !

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - najlpesza para Grand Prix w Arena Nova fot CSI Arena Nova

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 06/10

CSIU25 Final  8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSI2 140cm   7m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL 05/10

CSIU25  - 8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH Final 1m. Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN  

CSI2 LR 145cm 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA 04/10 

CSIU25 - 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN

CSI2 140cm 7m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / MYSTIQUE

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21