W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Pierwsze halowe wyniki Wechta trzeci, Koza piąty

Sezon halowy w pełni, Pierwsze wyniki z międzynarodowych aren.

04/10/13

 

 

 


LIVEstream Tallinn Arena Nova Marienheem

Nie przegapcie transmisji z Tallina, Marienheem , Wr. Neustadt Arena Nova.

04/10/13

TALLINN

ARENA NOVA

MARIENHEEM

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

03/10/13

BUTET Polska w dniach 12-14.11.13 organizuje II Klinikę z Albertem VOORN w pięknym ośrodku Bobrowy Staw koło Warszawy. Nie przegapcie !!

 

Zapisy 506 701 067

 

 

 


Maks Wechta vs Gerco Schroder , Łukasz Wasilewski w nowym koniem juz w ten weekend

02/10/13

Oprócz Tallina i Wr Neustadt sporo emocji dostarczą nam jeszcze dwa turnieje z udziałem Polaków. W Strazeele Łukasz Wasilewski wystartuje z nowym koniem a w Marienheem Maksymilian Wechta ścigać się będzie m.in. z Gerco Schroderem

podręczne linki do wyników / transmisji / skład reprezentacji / zgłoszenia

 

 

 


CSI3 Wr Neustadt Arena Nova

02/10/13

W trzygwiazdkowym turnieju w Wr. Neustadt w dniach 3-6.10.13 barwy Polski reprezentować będą : Paulina Koza, Łukasz Appel. Łukasz Koza i Krzysztof Okła.

Listy zgłoszony koni / podręczne linki

 

 

 


Puchar Świata w Tallinie 2013

02/10/13

W drodze do Tallina na międzynarodowy turniej CSI-W są już Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Jarosław Skrzyczyński i Michał Kaźmierczak.  DO Tallina z powodu doznanej kontuzji na ostatnim treningu przed wyjazdem nie pojechała Marika Słowińska. Życzymy zawodniczce jak najszybszego powrotu do formy ! Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do zapoznania się z listami zgłoszonych koni i jeźdźców na turniej w Tallinie.

 

 


Grand Prix CSN Drzonków dla Jarosława Skrzyczyńskiego

30/09/13

Jarosław Skrzyczyński na wspaniałym Crazy Quick wygrał konkurs Grand Prix CSN Drzonków ! Gratulacje !!!!

 

WYNIKI CSN Drzonków tu

27-29.09.2013

 

 

 


Historyczny triumf Francji w pierwszym Finale Furusiyya FEI Nations Cup™

30/09/13

Za nami pierwszy historyczny Finał Furusiyya Nations Cup™ . Nowa formuła rozgrywania Pucharu Narodów obroniła się, zawody dostarczyły niezapomnianych sportowych emocji, były też rekordowe pod względem  wysokości nagród finansowych. Pula nagród Finałowego turnieju  to ponad 2 mln eur . Francja wywalczyła historyczny tytuł zwycięzcy  pierwszego Finału Furusiyya Nations Cup™.  WYNIKI  FINAŁU / WYWIADY / GALERIA

 

 


Sukces Alberta Ornata w Austrii

30/09/13

Albert ORNAT w świetnym stylu rozpoczął sezon halowy, podczas międzynarodowego turnieju w austriackim Wr. Neustadt był dwa razy drugi w konkursach rundy juniorskiej.

Gratulacje !!!

 

 

 


Furusiyya FEI Nations Cup™ eliminacje Barcelona 27.09

27/09/13 g.17.30

Ekipa Brazylii  z 1 pkt wygrała eliminacje do Wielkiego Finału Furusiyya FEI Nations Cup™ 2013. w Barcelonie. Do niedzielnego Finału zakwalifikowało sie pierwsze osiem ekip, pozostałe wystartują w sobotnim Finale Pocieszenia o pulę nagród w wysokości 300.000 euro.

WYNIKI / GALERIA

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21