W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO DiM Michałowice 10-12 listopada 2017 - ostatnie kwalifikacje do Cavaliady Future

Zwycięzcy Finałów HZO DiM w Michałowicach

Gr A1 - Karolina Miś

Gr B - Julia Kapel

Gr A2 - Aleksandra Pliem-Perka

Gr C - Zofia Banaszek

Gr Dbis - Agata Derda

Dzieci II - Kaja Hipsz

Gr D/E Oliwia Płatek

GP Dzieci Maria Adamietz 

Finał Jun - Barbara Adamietz  

 

 


Grand Prix Leszna dla Katarzyny Bawłowicz 12/11/17

Katarzyna Bawłowicz na FULL PLEASURE  z KS Cortina Kaczenice wygrała konkurs Grand Prix w Lesznie. Drugie miejsce wywalczyła Łucja Majka na FRIAR M  z KJ Strzała Krubiczew.

 

WYNIKI  HZO 

 

WYNIKI HZR 

Katarzyna Bawłowicz

 

 


Michalina Szmytka wygrała III kwalifikację HPP w Sopocie 12/11/17

Michalina Szmytka na COMET 235 wygrała III kwalifikację do Halowego Pucharu Polski w Sopocie. Adrianna Ostrowska na ENDLESS LOVE była najlepsza w finale w kategorii Młodych Jeźdźców a Agata Skrzypiec na BERLINA w Finale Juniorów. Finał HPP w kat OPEN wygrał Mikołaj Barański  na CEREMBER ME M .

 

Michalina Szmytka fot. Kamila Tworkowska 

13/11/17

 


Andrzej Opłatek szósty w 4* Grand Prix w Monachium ! 12/11/17

 

Andrzej Opłatek i Copperfield - video z przejazdu podstawowego GP.

Wspaniały sukces Polskiego młodzieżowca - 6 miejsce w 4 * Grand Prix 160cm w Monachium. Wielki brawa !  - video z przejazdu podstawowego GP. 

WYNIKI 12/11/17


Cassandra Orschel 12-sta w Grand Prix CSI2 145cm Oliva Nova 12/11/17

 

Cassandra OrschelAcanthya - przejazd podstawowy GP

WYNIKI Grand Prix   12/11/17


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Indoors Gold Cup 150cm w Monachium 11/11/17

 

Krzysztof Ludwiczak  i Stakkatan - przejazd podstawowy konkursu - video 

WYNIKI 11/11/17


Andrzej Opłatek trzeci w 4* Monachium !! Wspaniały sukces !

 

Andrzej Opłatek i LIght My Fire - 3 miejsce w konkursie 145cm 

WYNIKI  10/11/17


Michał Kaźmierczak i Que Pasa szóstą parą konkursu 145cm CSI4 w Monachium

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa - 6 miejsce 145cm 

WYNIKI    10/11/17


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec października 2017

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec X 2017 

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny 

 

Andrzej Opłatek - ranking MJ

 

Martyna Rynkiewicz - ranking juniorzy 

 

Andrzej Opłatek 

 


Ranking PZJ na koniec październiki - Dzieci i Kuce 09/11/17

Liderzy Rankingów PZJ 30/101/17 :

DZIECI - Aleksandra Kierznowska 

KUCE  :

GR A1 - Eliza Zawadzka 

GR B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek 

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzuńaka 

Aleksandra Kierznowska CSI1 Leszno fot Primel.pl 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21