W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polska Liga Jeździecka - I etap Bogusławice 14/06/2020

Liderzy rankingów PLJ po I etapie :

Runda Złota -  Daria Kobiernik   1m. Grand Prix PLJ  KJ Przylep Lotnisko WINCHESTER

Runda Srebrna - Kamil Grzelczyk   1m. Finał RS  KJ Agri SENIOR - video poniżej

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek  KJ Aromer 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ SO Łąck 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


ZO DiM Solec Kujawski 6-8 czerwca 2020

Zwycięzcy finałów ZO DiM Solec Kujawski 08/06/20


gr A0 - Jakub Mroczek Polish Pony Club
gr A1 - Zofia Ciszek KJ Akademia Kucania 
gr A2 - Jakub Mroczek Polish Pony Club
gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
gr Bis - Agata Kamińska Ranczo Kołata
GP Dzieci II - Antoni Wiśniewski Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 
Gratulacje !!!

WYNIKI 

 


R I P Krzysztof Dyrek


BALTICA TOUR 23.06 - 05.07.2020 CSI2 CSI1 CSIYH


WYTYCZNE W SPRAWIE WARUNKÓW ORGANIZACJI ZAWODÓW JEŹDZIECKICH W POLSCE W ZWIĄZKU Z COVID-19 01/06/20

01/06/20

 


Kronika polskiego sportu jeździeckiego - największe sukcesy sportowe - medale olimpijskie - konie w kulturze i wojsku - historia skoków przez przeszkody w Polsce

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2021 ODWOŁANE

08/05/20 

 


Ogiery WECHTA - Katalog 2020

   
LONDON 32 / LANDSTREICHER x DE LUXE / 
LA CALIDAD / LANCER II c CASSINI I / 
CASILIO / CASSINI I x HERALDIK xx/
CALVANO / CASALL x SILVAO / 
CLEAR ONE / NUMBER ONE x CARETINO /
ELDORADO / LA CALIDAD x MYLORD CARTHAGO/
CALANDINO / NUMBER ONE x CHAMBERTIN/


TVP Sport - Rozmowa z Anną Szary Ziębicką i Michałem Ziębickim o sytuacji w ośrodkach sportowych w okresie pandemii


Lista ponad 100 odwołanych z powodu pandemii zawodów CSI na dzień 24.04.20, w tym starty w Pucharach Narodów EEF, zawodów CSIO5 w Sopocie, Rotterdamie, Rzymie, ST. Gallen, Aachen, Dublinie.

24/04/20

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21