W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Piotr Morsztyn siódmy w Grand Prix Graz !

 

09/02/14 g.18.40

Piotr Morsztyn na Osadkowski Van Halen w Grand Prix Graz uplasował się na siódmym miejscu z wynikiem 0/0/45,20 s. Gratulacje !! Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy Thomas Fruhmann na 18 letnim The Sixth Sense 0/0/38.45 s. WYNIKI KOŃCOWE Grand Prix Graz 2014 

 

 


Piotr Morsztyn szósty w Graz w pierwszym konkursie LR 150 cm

07/02/14 g.19.50

Piotr Morsztyn szósty w pierwszym konkursie 150 cm zaliczanym do Longines Ranking. Gratulacje !!! 

Bardzo dobra postawa polskich zawodników w konkursie kwalifikującym do niedzielnego Grand Prix. 

 

 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w Neumunster

07/02/14 g.16.15

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski dzięki staraniom naszej redakcji w dniach  13-16 lutego b.r. wystartują w prestiżowym turnieju VR Classics w Neumünster. Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Świetny początek sezonu w Graz

07/02/14 g.15.40

W świetnym stylu reprezentanci Polski rozpoczęli w Graz sezon 2014. Jarosław Skrzyczyński na wspaniałym Baltazar du Rouet zajął trzecie miejsce w konkursie otwarcia . Gratulacje !! Galeria zdjęć z pierwszego dnia 

 

 

 


Program przygotowań do Mistrzostw Świata 2014

05/01/14 g.16.00

Polski Związek Jeździecki podał 12 par, które zostały objęte  przygotowaniami do tegorocznych Mistrzostw Świata w Normandii. Plan przygotowań 

  • Łukasz Appel – Zarco 
  • Andrzej Głoskowski - Cross 
  •  Mściwoj Kiecoń – Urbane 
  • Łukasz Koza - Chito Blue 
  • Andrzej Lemański – Bischof L 
  • Marek Lewicki - Abigej 
  • Krzysztof Ludwiczak - Zoweja 
  • Aleksandra Lusina - Caius 
  • Piotr Morsztyn - Osadkowski Van Halen 
  • Piotr Sawicki - Phenix 
  • Jarosław Skrzyczyński – Baltazar Du Rouet, Crazy Quik 
  • Radosław Zalewski - Duke of Carneval 
 

CSI3 CSIU25 Graz 6-9 lutego 2014

05/02/14 g.14.10

W dniach 6-9 lutego b..r w austriackim Graz odbędzie się międzynarodowy turniej. Polskę reprezentować będą : Jarosław Skrzyczyński, Piotr Morsztyn, Radosław Zalewski, Paulina Koza, oraz Klaudia Siarkiewicz  Powodzenia !!! 

LISTY / WYNIKI 

LIVEstream

Lista Zawodników 

 


Nowy Zarząd Lubuskiego Związku Jeździeckiego

31/01/14 g.15.45

Lubuski Związek Jeździecki na swojej stronie internetowej informuje, że w związku z rezygnacją powołanego przed trzema miesiącami Zarządu LZJ w dniu 27.01.2014 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie, na którym dokonano wyboru nowego Zarządu. 

 


X Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 2014

 31/01/14 .11.50

W dniach 4-6 kwietnia b.r. w Lesznie odbędą się X Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody oraz Halowe Zawody Regionalne. Propozycje  zawodów poniżej.         

PROPOZYCJE HAMP 2014              PROPOZYCJE HZR


Furusiyya Nations Cup™ sezon 2014

30/01/14 g.15.40

Furusiyya Nations Cup™ sezon 2014, 39 państw w 7 ligach zmagać się będzie w 2014 roku o prawo startu w Wielkim Finale w Barcelonie. Rywale Polaków, kalendarz rozgrywek, zgłoszone kraje, przepisy

 

 


CSN Verden z Oskarem Murawskim i Pawłem Jurkowskim

 30/01/14 g.04.00

 W dniach 31.01-02.02.14  Paweł Jurkowski i Oskar Murawski wystartują w licznie obsadzonym turnieju CSN w VerdenPowodzenia !!  Podręczne linki do wyników, lista zgłoszonych koni i zawodników 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21