W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

FEI Longines Ranking na koniec sierpnia 2018

FEI LONGINES RANKING  31/08/18

1m.  SMOLDERS, Harrie   NED 3090 pkt 

2m. WARD, Mclain USA  2825 pkt

3m. EHNING, Marcus GER  2821 pkt

71m. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw  1550 pkt

POLACY W  LR RANK FEI  pobierz 

 

 


Polska młodzież przebojem Pucharów Narodów w Ciekocinku, Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania w Grand Prix 02/09/18

Podczas drugiego tygodnia Baltici  Tour w Ciekocinku, młodzieżowe reprezentacje Polski wygrały wszystkie konkursy Pucharów Narodów. Mistrz Polski  Jarosław Skrzyczyński w świetnym stylu wygrał finałowy konkurs Grand Prix na Jerico

 

WYNIKI GRAND PRIX LR 145cm 

WYNIKI TIRNIEJU

PUCHAR NARODÓW CSIOCH

PUCHAR NARODÓW CSIOJ

PUCHAR NARODÓW CSIOY 

 

 


Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI3 Sommersted 02/09/18

 

Maksymilian Wechta na 7 letnim Fibonacci S wygrał konkurs otwarcia CSIYH i raz był trzeci.   W licznie obsadzonych konkursach CSI3 135-140cm na siwym Quintusie wywalczył 4 i 5 miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Radosław Zalewski w czołówce konkursów YH w Opglabbeek 02/09/18

 

Radosław Zalewski w dn. 31.08-02.09.18 z powodzeniem jeździł w konkursach dla młodych koni w Opglabbek w Belgii, na siwym HERE I  AM / Untouchable 27 x Mr. Blue / plasował się w czołówce wszystkich konkursów dla koni 6 letnich - w finale para zajęła czwarte miejsce

WYNIKI ZAWODÓW 


Michał Kaźmierczak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 02/09/18

Michał Kaźmierczak wywalczył w Grand Prix PLJ w Leśnej Woli pierwsze ( na Helia Van de Heihoek )  i trzecie miejsce (na WILANDER). Drugie miejsce zajął Andrzej Głoskowski na BACHELOR LAD

 

WYNIKI GRAND PRIX
 

WYNIKI TURNIEJU 

 

RANKINGI PLJ 

 


Maciej Kostrzewski najlepszy w Grand Prix Michałowic 26/08/18

Maciej Kostrzewski na CHICO HIPPICA z KS SK Krzywpłoty zwyciężył w Grand Prix podczas ZO w Michałowicach. Drugie miejsce wywalczył Tomasz Kuczerawy na CHACCOS BOY  z KS Gillmaier a trzecie reprezentantka gospodarzy Anny Szary-Ziębicka na HELIOS VAN DE NOORDHEVEL

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Tour Summer Tour 21-26 sierpnia 2018


Adam Grzegorzewski w CSI3 Verbier - czwarty w małym GP 140cm 24/08/18

 

Adam Grzegorzewski w dn 23-25 sierpnia startował w 3* turnieju w Verbier w Szwajcarii. Reprezentant Polski na Okarino wywalczył czwarte miejsce w małym Grand Priz 140cm . Duże Grand Prix ukończył z dwoma błędami. 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców, MK i Dzieci Jakubowice 2018 WYNIKI

Złoci Medaliści MP MPM PP Jakubowice 2018 

MP Kuców - Agata Kamińska - KJ Ranczo Kołata

MP Młodzików - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

PP Dzieci II  - Weronika Kosińska - KJ Tradycja

PP grupa A1 - Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot

PP grupa B - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno 

PP grupa C - Marta Konarska - KJ Podkowa Gruszczyn

PP grupa Dbis - Marianna Kołacka - KJ Sokół Damasławek

PP MK grupa E - Zofia Budzyńska - KJ Gronówka 

 

WYNIKI KOŃCOWE

link do galerii Primel.pl  Facebook 

 

 


Jan Bobik najlepszy w w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 19/08/18

Jan Bobik na VELCO SITTE wygrał Grand Prix PLJ w Drzonkowie. W rozgrywce pokonał  Mściwoja Kieconia dosiadającego QUINLEEN.  Trzecie miejsce wywalczył Jakub Krzyżosiak na DIRESTRAIT, który ukończył przejazd podstawowy z 1 pkt. W konkursie startowało 30 par.   

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

19/08/18

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21