Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI Šamorín - Danube Champions Tour I 14-17 lipca 2022
Jarosław Skrzyczyński fot. Lucia Grancova
Reprezentacja Polski:
Jarosław Skrzyczyński, Monika Grundkowska, Agnieszka Cebulak, Eliza Zawadzka, Roksana Bugaj, Damian Ostręga, Filip Skrzyczyński, Patryk Skrzyczyński, Krzysztof Złocki,
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
niedziela 17/07/22
Grand Prix CSIJ 3m. Eliza Zawadzka DIOR V
Finał CSIYH 2m. Damian Ostrega QUILOTTA
sobota 16/07/22
CSI2 140cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO
CSI2 135cm - 7m. Monika Gruntkowska IPHONE
CSIJ 130cm - 7m Patryk Skrzyczyński GVERDI
piątek 15/07/22
CSI3 140cm - 3m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP
CSI3 135cm - 3m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
CSI2 135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA VIDEO
CSI2 125cm - 5m. Eliza Zawadzka KOMBOY
CSIJ 125cm - 1m. Eliza Zawadzka DIOR V VIDEO
czwartek 14/07/22
CSI3 145cm - 4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO
CSI3 140cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP VIDEO
CSI3 130cm - 5m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA
Mistrzostwa Europy J/MJ/Dz Oliva 2022
Photo © Hervé Bonnaud / www.1clicphoto.com
Mistrzostwa Europy Juniorów - Młodych Jeźdźców - Dzieci Oliwa 11-17 lipca 2022
Reprezentacja Polski :
Młodzi Jeźdźcy U21 - Mikołaj Barański / FREIHERR, Aleksandra Kierznowska / LOUIS VAN HET KLUIZEBOS , Maximilian Parkitny / FERRARI K, Olga Skrobacz / QUINCY, Juliana Suska / CASCADEUCE;
Juniorzy U18 - Maria Brańka Borja DIAMOND 2000 Z, Róża Konieczna DARIDO B, Klara Kozioł ROCKY, Daria Pietrzak MONSUN, Natalia Stefańska KAPUCIJN V/D DONKHOEVE;
Dzieci U14 - Małgorzata Babczyńska HAPPYLINA, Julia Ganowska JORNIAN BLUE F, Michalina Łącka GILLENIA, Roksana Nawrocka PENNY LANE, Kevin PszowskiJACOBSON
strona oficjalna https://www.oliva-euchamp2022.com
program / listy / wyniki livestream
WYNIKI ZESPOŁOWE MJ - Polska 15 miejsce
WYNIKI ZESPOŁOWE JUNIORZY - Polska 6 miejsce
WYNIKI ZESPOŁOWE DZIECI - Polska 10 miejsce
WYNIKI INDYWIDUALNE MJ - 54m. Mikołaj Barański FREIHERR
WYNIKI INDYWIDUALNE JUNIORZY - 25m miejsce Klara Kozioł ROCKY
WYNIKI INDYWIDUALNE DZIECI - 5m. Małgorzata Babczyński HAPPYLINA
Jakubowice V etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 10/07/22
Podium Rundy Złotej Grand Prix o nagrodę firmy Bayer fot. Kamila Frąckowiak
Podium Finału Rundy Złotej Grand Prix
1m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA KJ Fimmel Team 0/0 43,17s
2m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V KS Small Cherry 0/0 43,62s
3m. Tamara Tybulczuk SZIFO KJ Agri 0/0 53,10s
CSI Valkenswaard 7-10 lipca 2022
Andrzej Opłatek i Le Cordial fot. Tops International Arena
Reprezentacja Polski :
Andrzej Opłatek, Mściwoj Kiecoń, Bartosz Adamus
Najlepsze wynik i reprezentantów Polski w turnieju:
niedziela 10/07/22
Grand Prix CSI2 6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO
CSI4 145cm 1m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL VIDEO
CSI2 135cm 3m. Mściwoj Kiecoń CICERO
CSI1 125cm 2m. Bartosz Adamus DIXON
sobota 09/07/22
CSI4 LR 150cm 9m. Andrzej Opłatek DIAROUBET VIDEO
CSI2 140cm 3m. Mściwoj Kiecoń CICERO
piątek 08/07/22
CSI2 135cm 4m. Mściwoj Kiecoń CICERO
CSI1 135cm 4m. Bartosz Adamus SIRE ONE VIDEO
ZO DiM Solec Kujawski - I kwalifikacja Cavaliady Future 08-10/07/22
Anna Korus - zwyciężczyni Finału gr A1 / I Kwalifikacji Cavaliady Future / fot.Zdjęcia Julki - Fotografia
CSI Baborówko 1-3 lipca 2022
Dawid Kubiak - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. M&R Photo
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju w Baborówku :
niedziela 03/07/22
Grand Prix LR 145 1m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
Grand Prix CSICh 1m. Zuzanna Przybylska CONNY 391
Pony Grand Prix 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
Finał 140cm 2m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
Finał 125cm 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR
CSI 130cm 1m. Eliza Zawadzka DIOR V
CSI 115cm 1m. Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO
Finał YH 6/7 yrs 1m. Tomasz Miśkiewicz LOVELY SILVA
Finał YH 5yrs 1m. Marek Wacławik MICHA
sobota 02/07/22
LR 145cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
CSI 135cm 1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA
CSI 120cm 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR
CSI 110cm 1m. Wiktoria Zujewska CAPRICCIO
CSICh 1m. Nel Skotarczak DREAM ON
CSIP 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
CSIYH 5 yrs CSIYH 6yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM
piątek 01/07/22
CSI 140cm - 2m. Marek Lewicki ITOULON B
CSI 130cm - 1m. Daria Kobiernik SONET
CSI 120cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS
CSI 110cm - 1m. January Włoch FRANKE
CSIYH 6/7 yrs - 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S
CSIP - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
CSN Arezzo. Mikołaj Barański triumfuje w Grand Prix ! 26/06/22
Dąbrówka Mała. Jakub Kubiak przebojem finałów IV etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej 26/06/22
Jakub Kubiak - zwycięzca Grand Prix Dąbrówki - Finału Rundy Złotej PLJ fot. JKS U Robsonów
Zwycięzcy finałowych konkursów IV etapu PLJ 25-26/06/22
Runda Złota Grand Prix 1m. Jakub Kubiak QUILIBET KJ SO Łąck
Runda Srebrna 1m. Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec
Runda Brązowa 1m. Jakub Kubiak FERLINA KJ SO Łąck
Runda Młodzieżowa 1m. Amelia Depta CHANTILLY T PLJ
III etap DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |