W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 14-17 XI 2019

Reprezentacja Polski :

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO  VOLO'S DIAMOND  FYGO  JEREMIAH  JONK SVG

Cassandra Orschel  DACARA E   ACANTHYA   COPA DEL REY   BOOMER

Maria Branka - Borja  CAMILLA 139   CLINT EASTER

Sophie Von Werner  BINK  DOLORES II

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

​Grand Prix CSI1 3. Cassandra Orschel  ACANTHYA  17/11/19

CSI2 135/140cm 8m. Cassandra Orschel COPA DEL REY

CSI1 120cm  7m. Sophie Von Werner  DOLORES II

CSI1 130cm  11m. Marja Brańka Borja CAMILLA 139  16/11/19

CSIYH - 6m. Przemysław Konopacki JONK SVG  14/11/19 


Sandra Piwowarczyk w świetnej formie w konkursach CSIYH


HZO DIM Jaszkowo - kwalifikacja Cavaliada Future 8-10/11/19

 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM CAVALIADA - V etap kwalifikacji Cavaliada Future 

 
A2 - MIDI - Julia Ganowska Ranczo Kołata 
A1 - MINI - Berenika Biela - CH Jaszkowo 
C - Antonina Jaworska - TKJ Garbówek  
Dbis - Natalia Knopkiewicz Ranczo Kołata 
Dzieci II - Maria Laskowska JKS Podkowa Szczecin 
Dzieci I - Aleksandra Pliem-Perka TKJ Garbówek 
GP D/E - Amelia Otlewska KS Jumping Events
JUN - Zuzanna Nowakowska Stajnia Gronówka 
 
 
Julia Ganowska 
 

CSI2 CSIYH Wrocław Partynice 8-10 XI 2019

 

 

ZGŁOSZENIA

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

Grand Prix LR 145cm   3m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER  VIDEO

Final 135cm  1m. Klara Kozioł ROCKY

Final 125cm  1m. Karolina Godoś COSA CHE

Final 115cm  1m. Oliwia Lampart  BIJOU BE

Final CSIYH   1m. Tomasz Miskiewicz VELVET LAZAR  VIDEO

 

CSI2 140cm   1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS  09/11/19  VIDEO 

CSI2 130cm  1m. Mściwoj Kiecoń  QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI2 120cm 1m. Dominik Słodczyk DRAKO

CSI2 110cm 1m. Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L  

CSIYH 5/6   3m. Wojciech Wojcianiec  JASON VDL

 

CSI2 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  08/11/19

CSI2 130cm  1m. Daria Kobiernik VENUS / Seweryn Murdzia ULA BAJOU K

CSI2 120cm  1m. Dominik Słodczyk ROSSA   VIDEO 

CSIYH 5/6 1m. Dominik Słodczyk  BAJADERA   VIDEO 

CSI2 110cm - 1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY   VIDEO 

 


Ranking FEI na koniec października 2019

RANKING  FEI 31/10/19 

 

POLACY W RANKINGU FEI 

 

 

 


CSI3 Oldenburg - Maksymilian Wechta drugi w konkursie LR 145cm 01/11/19

 

WYNIKI KONKURSU LR 145      01/11//10           WYNIKI TURNIEJU   01/11/19

WYNIKI GRAND PRIX  03/11/19 

 


Sandra Piwowarczyk w top formie w Oliva Nova w konkursach CSIYH 31/10/19

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Sandra Piwowarczyk w dn 29-31.10.19 z powodzeniem jeździła w konkursach CSIYH na IVORY COASTJAKARTAJOHNNY BRAVO. Wszystkie konkursy dla młodych koni reprezentantka Polski pokonała bez błędów,  


Dajana Pawlicka wygrywa Grand Prix Leszna 27/10/19

 

Konkurs Grand Prix HZO w Lesznie zdominowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem ! W konkursie zwyciężyła Dajana Pawlicka na BLACK & WHITE 3 a drugi i trzecie miejsce zajęł Arkadiusz Fimmel na BENEFIS i na FRAPANT.

 

Dajana Pawlicka 

fot. Paula Bartkowiak 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


HZO DiM Wolica 25-27 X 2019

Zwycięzcy niedzielnym finałów HZO DiM Wolica : 

 

Gr A1 eMINI  1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY KJ Aromer Józefin 

 

Gr A2 eMIDI 1m. Nell Sówka FIGARO KJ Podkowa Gruszczyn 

 

Gr C  1m. Antoni Śliwiński SZOGON KJ Podkowa Gruszczyn 

 

Finał DZIECI II  1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ OLMET - OSTSPED Ostrów WLKP

 

Grand Prix DZIECI I  1m. Aleksandra Pliem Perka QUITA DU DOMAINE  TKJ Garbówek

 
Nell Sówka / na zdjęciu/ 
 
 
 

Monika Dulczewska siódma w LR 145cm w Opglabbeek 27/10/19

Monika Dulczewska i BASQUIAT DU LOZON siódmą parą silnie obsadzonego konkursu LR 145!

 

Monika Dulczewska w dniach 24-27 X 2019 z powodzeniem jeździła w zawodach CSI2 / CSIYH w Opglabbeek w Belgii. W zawodach startowła na BASQUIAT DU LOZON / siódma w LR 145 /,na GJAMAIKA SONG / 5 miejsce w konkursie dla CSIYH raz na QUOQUETU DEL LECCIONE / 8 miejsce w konkursie CSIYH/ . 

WYNIKI TURNIEJU 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21