W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO4 Linz 4-7 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, program.

 

CSIO4 Linz 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Niedziela 30.04.17 Andrzej Opłatek ósmy w Hagen. W Linz Mateusz Tyszko najlepszy spośród reprezentantów Polski w Grand Prix. Juliana Suska wygrała Grand Prix Dzieci, Dalia Lehmann była druga w Grand Prix Juniorów a Grzegorz Kubiak wygrał Finał YH.

WYNIKI LINZ 

CSI4 Hagen 150cm - Andrzej Opłatek POL / El Camp - 8 miejsce 

 


Sobota 29.04.17 - W Linz triumfuje Łukasz Appel, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Jemma Jones. W Hagen Krzysztof Ludwiczak szósty, w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk ósma.

Sobota 29.04.17 na międzynarodowych arenach była bardzo udana dla Polski.  W Linz Hymn Polski grany był aż 4 razy - Łukasz Appel ( na zdjęciu ) wygrał Finał CSIYH na 5 letnim Heartcor F. Julia Jaglarz na Winning Mood wygrała konkurs 130cm rundy CSIJ, Juliana Suska triumfowała w konkursie rundy Dzieci na Tokajer B a  Jemma Jones na Borneo była najlepsza w konkursie VIP.  W CSI4 Hagen  - Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 był szósty w konkursie 140cm a w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk wywalczyła ósme miejsce w 1* Grand Prix na Shangri la. 


Czwartek na międzynarodowych arenach : Łukasz Appel w top formie w Linz, Andrzej Opłatek trzeci w Hagen, Sandra Piwowarczyk Bałyk wygrała konkurs w Lummen.

 

Czwartek 27.04.17Andrzej Opłatek ( na zdjęciu )  na Light My Fire był trzeci w konkursie otwarcia 140cm  w CSI4 Hagen.  Łukasz Appel w kapitalnej formie w Linz ze stawką nowych młodych koni.  Wygrał konkurs rundy Młodych Koni na 5 letnim wałachu rasy KWPN Heartcor F ( VDL Corlnad - Heartbreaker ),  na 6 letnim Greatest  ( wałach KWPN ) był czwarty. W konkursie  CSI2 135cm  był piąty na 7 letnim ogierze rasy KWPN Cilverback Du Vlist Z ( Colman - Polydox ).  W Lummen  Sandra Piwowarczyk - Bałuk  wygrała konkurs dla koni 6 letnich na wałachu KWPN Giro de la Luna ( Van Gogh - Cassini I ).


Rozkład Jazdy 27.04-01.05.2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

 

CSI4 Hagen GER  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek /   LIVE

 

CSI4 150cm 8m Andrzej Opłatek POL / El Camp 30.04.17 VIDEO

CSI4 140cm 6m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 29/04/17

CSi4 140cm   3m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire   27/04/17

 

 

CSI2 / J / Ch / YH / YR  Linz AUT 

/ Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Łukasz Appel, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann, Tyszko Michał, Tyszko, Mateusz, Bartosz Goszczyński,  Krzysztof Gozdek, Jakub Krzyżosiak, Maciej Żołądkiewicz, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Marie Janekovic, Maksymilian Parkitny, Aleksandra Kawa, Olga Skrobacz, Vivian Brattli, Lisa Chrzanowski, Mikołaj Barański, Zuzanna Jarocka, Emilia Chmielowska, Laura Kłapińska, Jemma Jones / 

CSI2 Grand Prix  10m Mateusz Tyszko POL / Fidelio   30/04/17

CSI2 135cm 9m. Dawid Kubiak POL / Carmello de Paep Z 

CSI2 135cm 10m Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 

Grand Prix CSIJ 2m. Dalia Lehmann POL / Annchen 11

Grand Prix Dzieci 1m. Juliana Suska POL / Gilea 

YH 6 /yo Final 1m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 11m Bartosz Goszczyński POL / Enriques of the Lowlands 29/04/17

CSI2 130cm  6m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson

CSIJ 130cm 1m. Julia Jaglarz POL / Winning Mood

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska POL / Tokajer B 

VIP Tour  1m. Jemma Jones POL / Borneo

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6/7 y/o  6m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 12m Dawid Kubiak POL / Bagazza M 27/04/17

CSI2 135cm  5m. Łukasz Appel POL / Cilverback Du Vlist Z   

VIP Tour 4m. Jemma Jones POL / Borneo 

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6 y/o  4m. Łukasz Appel POL / Greatest 

 

 

CSI2 Lummen BEL / Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   LIVE 

 

CSI2 140cm 15m.  Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 30/04/17

Grand Prix CSI1    8m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Shangri la  29/04/17

6 y/o 1m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Giro de la Luna  27/04/17


ZO Leśna Wola Głogów Młp   

 

ZO Bogusławice PLJ 

 


Mściwoj Kiecoń na nowym koniu Aloubet Kv z jednym błędem w Grand Prix CSI3 Eschweiler 23/04/17


Sophie Von Werner trzecia w Grand Prix Juniorów w Linz 23/04/17


Jan Bobik na Chacco Amicor drugi w Grand Prix CSI2 LR 145cm w Linz 23/04/17


Oliwia Kosmol trzecia w Grand Prix Dzieci w Linz - 23/04/17


Rozkład Jazdy 19-23 kwietnia 2017

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

CSI3 Eschweiler GER   / Mściwoj Kiecoń /    LIVE 

 

CSI2 / J / Y / Ch / YH  Linz AUT   

/ Michał Kaźmierczak, Hubert Kierznowski, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Jan Bobik, Łukasz Appel, Izabela Grochowina, Monika Grundkowska, Michalina Szmytka, Aleksandra Zybala, Aleksandra Kierznowska, Juliana Suska, Oliwia Kosmol, Marta Sawicka, Oliwia Szustkowska,  , Sophie Von Werner / 

Grand Prix LR 145cm  2m. Jan Bobik POL / Chacco Amicor ZM

Finał CSI2 135cm 4m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

Grand Prix Juniorów 3m. Sophie Von Werner POL / Bink

Grand Prix Dzieci  3m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

Yh 6y/o 2m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander 22/04/17

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

CSI2 130cm 3m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

CSIJ 130cm 4m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL / Dior V 21/04/17

CSIJ 130cm 6m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

Yh 6y/o 5m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F

CSI2 145cm 6m. Klara Kostrzewa POL / Riboy d'Alimat 20/04/17

CSI2 120cm 3m. Michalina Szmytka POL / Utoucha VDD

 

CSN Brakel GER  / Cassandra Orschel /  LIVE

 

ZO Strzegom - Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

 

ZO Glinik Zaborowski - Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / Suedwinds Amanda


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21