W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DiM Biały Las 2-4/08/19


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Lando 04/08/19

 

Jarosław Skrzyczyński na Just Riding California BS / Calido x Converter/ wygrywa Grand Prix Lando w Ptakowicach. Podczas turnieju dwa razy triumfuje w konkursach 130cm na Quick Step /Quintender x Calido/, na Greatest / Biscayo x Quidam de Revel/  był najlepszy w konkursie otwarcia 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    04/08/19  fot. Klaudia Bażan 


Polacy w konkursach Grand Prix 3-4/08/19

CSI3 Beervelde LR 155 - 8m Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA
CSI2 Kronnenberg LR 145 - 13m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY 
CSI2 Samorin LR 145cm - 23m Jakub Krzyzosiak POL DIRESTRAIT

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth Šamorín / CSI2 / CSIYH 30.07-04.08.19

fot. Kornelia Błaszkiewicz 

 

WYNIKI TURNIEJU           ZGŁOSZENIA

 

CSIOY - Martyna Kaldonek

CSIOJ  - Laura Barańska Mikołaj Baranski Zuzanna Jarocka,  Emila Chmielowska, Aleksandra Zybała, Kornelia Kurleto,  

CSIOCH - Laura Kłapińska Maria Branka - Borja, Wiktoria  Jannasz,  Klara Kozioł, Maja Marchwicka, Daria Pietrzak

CSIOP - Agata Derda, Dominika Henzel, Agata Kamińska, Oliwia Platek, Aleksandra Osuch

 

 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 24-28 lipca 2019

Bartosz Adamus i El Camp - zwycięzcy 1* Grand Prix 

 

II tydzień zawodów X-BIONIC® SUMMER TOUR w Samorin - najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI1 Grand Prix - 1 miejsce Bartosz Adamus POL EL CAMP  27/07/19 

CSI2 Grand  Prix - 25m. Radosław Zalewski POL ILATINA  4 pkt 

CSI4 150cm - 6m Natalia Czernik POL EVERDI 

CSI2 125cm - 7m. Bartosz Adamus POL FONTAINE BLUE CKV

CSI1 115cm - 7m. Nadia Kużma POL QUELLE DAME Z 

CSI2 140cm - 4m Radosław Zalewski POL HERE I AM   26/07/19

CSI1 130cm - 4m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF 

CSI1 115cm - 9m Izabela Vinckier POL DIANDRO RED WINE 

CSI2 140cm - 7m Michał Kaźmierczak POL DAME DE PIQUE  25/07/19

CSI2 130cm - 9m. Radosław Zalewski POL HERE I AM  

Final YH 5yo -  4m. Natalia Czernik POL U2 

CSI1 130cm - 8m - Michał Kaźmierczak POL BENGRAF  

CSI2 145cm - 3m Michał Kaźmierczak POL CISALL FS   

CSI2 125cm - 4m. Natalia Czernik POL CHUCK BAS 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO5 Ateny - Final FEI NATIONS CUP Europe Division 2 - Polska bez kwalifikacji do Barcelony 24-28 lipca 2019

 

 

Reprezentacja Polski z 8 pkt - trzecia w Pucharze Narodów w Atenach, bez kwalifikacji do światowego finału w Barcelonie i już bez szans na zespołowa kwalifikację do IO w Tokio w 2020r.  Wojciech Wojcianiec i Chintablue - najlepsza polska para turnieju - drugie miejsce w Grand prix i bezbłędni w obydwu nawrotach PN. 

Sezon 2019 Pucharów Narodów zakończony.  28/07/19

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU           LIVESTREAM            FEI NATIONS CUP 


Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 

FINAŁ OOM 2019 - podium

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

WYNIKI 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

Drzonków 24-25 lipca 2019 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania podczas V etapu PLJ w Białym Lesie 21/07/19

 

Jarosław Skrzyczyński wygrał wszystkie trzy niedzielne finały rund :

Grand Prix Rundę ZŁotą na SUEDWINDS AMANDA

Rundę Srebrną na INTURIDO

Rundę Brązową na FOR PASSION

 

V etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Agro Handel Śrem w składzie: Szymon Tęcza, Wiktor Szała, Dawid Skiba, Msciwoj Kiecoń 

WYNIKI ZAWODÓW 

fot. Katarzyna Broda 

 

 


Sandra Piwowarczyk w formie w Zuidwolde 20/07/19

 

Sandra Piwiwarczyk z powodzeniem jeździła w turnieju dla młodych w Zuidwolde. W Finale dla koni z rocznika 2014 zajęła trzecie miejsce na JOHNNY BRAVO i czwarte na JAKARTA / video/ 

WYNIKI ZAWODÓW 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 16-21 lipca 2019

Natalia Czernik na Everdi /Verdi / Cassini I/ zwycięzyła w konkursie otwarcia CSI4 145cm   18/07/19

 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Natalia Czernik, Bartosz Admaus, Oliwer Bule, Oliwia Kosmol 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI4 145cm  8m. Natalia Czernik POL Everdi  20/07

CSI1 115cm 6m Oliwia Kosmol POL Aperitif 

CSI4 145cm 1m. Natalia Czernik POL Everdi   18/07

CSI1 120cm 2m. Oliwer Bule POL C Bas 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21