Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Skiba, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki
Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus
Mikołaj Barański, Jacek Polikowsk
Adam Grzegorzewski
Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś
Juliana Suska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI Oliva Nova 29.11-04.12.2022 II week
Mikołaj Barański fot. www.1clicphoto.com
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Reprezentacja Polski : Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu turnieju w Hiszpanii :
03/12 140cm 2m. Mikołaj Barański DANDY D'ARMOR
02/12 LR 145cm 8m. Mikołaj Barański FREIHERR
02/12 135cm 9m. Mściwoj Kiecoń CICERO
01/12 140cm 7m. Mściwoj Kiecoń CICERO
01/12 135cm 7m. Mikołaj Barański DANDY D'ARMOR
01/12 130cm 5m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
01/12 CSIYH 5yrs 6m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE
30/11 CSIYH 6yrs 6m. Mikołaj Barański MEDUSA PS
30/11 CSIYH 5yrs 6m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE
29/11 CSIYH 5yrs 1m. Mikołaj Barański ROYALTY QUIN STS
29/11 CSIYH 6yrs 1m. ex aequo Mikołaj Barański / MEDUSA PS, Jacek Polikowski / COOLBOY, Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE
29/11 CSIYH 7yrs 1m. ex aequo Mikołaj Barański / ARMANI BLUE PS, Jacek Polikowski / CELTIC
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |