W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie LR 150cm CSI3 Knokke 16/07/17

Jarosław Skrzyczyński na Silver Shine był drugi w konkursie LR 150cm CSI3 w belgijskim Knokke, wygrał sobotni konkurs 145cm na Quintelli. Siwy 8 - letni Silver Shine, wyhodowany w Gestuet Lewitz / Califax - Balou du Rouet / wł. Izabeli Dyrek - Matuszewskiej  wyrasta na wielką gwiazdę. Od połowy b.r. startuje z powodzeniem, bez błędów w konkursach 145-150 cm.  Trzymamy kciuki !

16/07/17

 


Łukasz Troszczyński z powodzeniem w Zagare !

Reprezentant Polski Łukasz Troszczyński, na co dzień zawodnik KJ Nad Wigrami w dn 13-16 lipca 2017 z powodzeniem  startował w zawodach CSI2-W / CSIYH w Zagare na Litwie. Plasował się w pierwszej 10-tce wyników, w konkursie otwarcia Małej Rundy na klaczy Columbia był trzeci a w konkursie Grand Prix zaliczanym do LR i rankingu Pucharu Świata 2017/18 z na Catlin ukończył na miejscu 11. 

16/07/17

 


Silesia Equestrian 12-16 lipca 2017


  

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

 

Niedziela  16 lipca 2017 

 

Grand Prix 160cm LR  2m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI3 140cm Bronze Final 1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue

CSIU25 145cm 3m. Maksymilian Wechta / Number One 

CSICh Final 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIJ Final 4m. Kevin Nagórka / Osadkowski Borodin 

 

Sobota  15 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm MR Final 1m. Jan Bobik / Farmer 

CSI3 135cm  5m. Julia Bogolecka / Aser

CSI1 135cm Final 1m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSI1 120cm Final  1m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIYH 5y/o Final  5m. Cassandra Orschel / No Limit 69

 

Piątek  14 lipca 2017 

CSI3 150 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3  140 cm 1m. Aleksandra Kozanecka / Calignka 

CSIU25 140cm  2mMichalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 135cm  6m Martyna Rynkiewicz / Nirmette

CSI1 130cm   3m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSIYH 5y/o 

 

Czwartek 13 lipca 2017 

CSI3 145 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3 140cm  2m. Wojciech Wojcianiec / Cartosi Melloni 

CSI3 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

CSIU 25 135 cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 130cm 2m. Maria Baehr / La Strada L

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSI1 120cm 2m. Adrianna Ostrowska / Rudbekia 

 

Środa 12 lipca 2017 

 

CSI1 130cm    2m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue    VIDEO

CSI1  120 cm   1m. Maciej Kostrzewski Hippica Szaman 

CSIYH 5 y/o 


Natalia Majchrowicz i Aleksandra Cebulak w CSI Geesteren 09/07/17

12/07/17 

 


Odszedł Wagram


Kobiernik najlepsza w Machnicach. Skrzyczyński, Grzywacz, Kasner liderami rankingu PLJ 09/07/17

Daria Kobiernik z ZKJ Przylep Lotnisko na Winchester wygrała Grand Prix w Machnicach.  Po 4 etapach rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej liderami rankingów są : w rundzie złotej Jarosław Skrzyczyński, Jacek Grzywacz w rundzie srebrnej, Matylda Kasner w rudzie brązowej.   KJ Agro Handel Śrem prowadzi w klasyfikacji Drużynowego Pucharu Polski. 

fot @PLJ 09/07/17

 

 


John Gunvar Knutsen najlepszy w Grand Prix Michałowic 09/07/19

John Gunvar Knutsen z KJ Rolmet na Be Quite wygrał Grand Prix w Michałowicach, drugie miejsce wywalczył Grzegorz Nowak na Concretoss z FKJK Zatoka a trzecie Radosław Zalewski z SJK Bobrowy Staw na Kontador 

 

09/07/17

 


Jarosław Skrzyczyński w czołówce wielu konkursów w CSI5 Knokke ! Gratulacje !

 


Silesia Equestrian 2017 - zgłoszenia 12-16 lipca 2017


Ranking FEI na koniec czerwca - Skrzyczyński w górę, Farrington liderem 08/07/17

Ranking 198 FEI ma 30/06/17

1m. Kent Farrington USA 3065 pkt

2m. Mclain Ward USA 2923 pkt

3m. Lorenzo De Luca ITA 2893 pkt

185m Jarosław Skrzyczyński POL 868 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec 06/17 - pobierz

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21