W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA - przeglądy weterynaryjne

26/11/14

Środa / 03.12.14  rozprężalnia A 15.00-19.00

Czwartek / 04.12.14 rozprężalnia A 07-07.30  reinspekcja

Czwartek / 04.12.14 rozprężalnia A ok. 21.30 CSI1

PROGRAM ARENA A pawilon 5

PROGRAM ARENA B pawilon 7a


Lista koni aukcyjnych - Poznań

26/11/14

Pierwsza aukcja polskich koni wierzchowych organizowana podczas tegorocznej Cavaliady w Poznaniu w dniach 5-7 grudnia b.r. Polski Związek Hodowców Koni, Agencja Nieruchomości Rolnych, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polturf mają przyjemność przedstawić ofertę sprzedażową pod hasłem Teraz Polskie Konie. Lista koni aukcyjnych

 


Polska w silnym składzie wystartuje w Budapeszcie

24/11/14

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Piotr Morsztyn, Michał Kaźmierczak, Andrzej Opłatek, Paulina Koza i Tomasz Zelek wystartują w dniach 29-30.11.14 w zawodach CSI2 w Budapeszcie. Zgłoszenia, program turnieju.

 


Ranking kwalifikacyjny do Cavaliada Future 2014/15

24/11/14

Emilia Chmielowska z LKS Stragona Strzegom wygrała ranking kwalifikacyjny Cavaliada Future 2014/15. Końcowy ranking.

 

 

 


Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 Kreuth

23/11/14 g.17.40

Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 w Kreuth na Abigej oraz trzeci w Finale ŚR na Codetia VDL. Wyniki turnieju tu 

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno wyniki finały 23/11/14

Zwycięskie pary niedzielnych finałów w Lesznie :

 

CSIYH 7l Marcin Bętkowski POL / Versace L

CSIYH 6l Jasas Stasys LTU / Mollgards Contina

CSI2 MR Anna Więcek POL / Alsagana

CSIAm Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR Anna Jurgens GER /

GRAND PRIX Jarosław Skrzyczyński POL / Crazy Quick

 

WYNIKI 

 


Wolica 21-22-23/11/14 wyniki HZODiM / HZO

   POBIERZ HZO DiM                      POBIERZ HZO          

 

Piątek. Konkurs DR   wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira ( Lord Pezi - Laeken )

Sobota. Konkurs DR wygrał Kamil Grzelczyk na wł.Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam )

Niedziela. Grand Prix wygrała Iga Tokarska na wł.Hektor ( Qumball - Hipovit )

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno 22/11/14 - wyniki

Sobotni zwycięzcy konkursów zawodów CSI w Lesznie :

 

CSIYH 7l - Marcin Bętkowski POL / Parco L

CSIYH 6l - Julia Klinge POL / Lili Marlene

CSI2 Mr - Łukasz Krajewski POL / Zuline

CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 DR - Zuzanna Gowin POL / Emperio vant Roosakker

 

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

WYNIKI

 


CSI2 Leszno - pierwsze wyniki 21/11/14

Konkurs CSIYH 6l - Marek Wacławik POL / Durano W

Konkurs CSIYH 7l - Daria Kobiernik POL / Winchester

Konkurs CSI2 MR - Anna WIęcek POL / Alsagana

Konkurs CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

Konkurs CS2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

Konkurs CSI2 DR - Maksymilian Wechta POL / Boliwia

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

 

WYNIKI

 


Klara Kostrzewa udanie rozpoczęła turniej w Lier

21/11/14

Klara Kostrzewa bardzo udanie rozpoczęła starty w licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Lier.  Pierwszy konkurs 135 cm ukończyła na ósmym miejscu dosiadając klaczy Wiske ( Casco - Indorado ) Gratulacje !! WYNIKI KONKURSU  video z przejazdu poniżej

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21