W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 19-22 maja 2016

CSIO3 Odense DEN

/ Mściwoj Kiecoń , Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Wojciech Wojcianiec / 

LISTY / WYNIKI           LIVEstream 

 

Furusiyya FEI Nations Cup™ WYNIKI   20/05

 

3m. 140 cm medium Tour Mściwoj Kiecoń POL / Romina L WYNIKI   21/05

4m. 140 cm Medium Tour Maksymilian Wechta POL / Quinchella  WYNIKI  20/05

7m. 150 cm kw. do GP   Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kergane  WYNIKI 

 


 

CSI2 Samorin Spring Tour SVK 

/ Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska / 

LISTY / WYNIKI         LIVE RESULTS

 

1m CSIYH 5/6 l  Krzysztof Okła / Fabrice Galdini D   WYNIKI   21/05/16

3m. 140 cm Gold Tour Joanna Tłuszcz POL  / Figaro   WYNIKI     20/05/16

6m 130 cm Bronze Tour Marta Baczyńska Nowiak POL / Dimple  WYNIKI   19/05/16

 


 

CSI2 LGCT Madryt ESP   / Bartosz Adamus /


 

BALTICA EQUESTRIAN TOUR      


 

AMP GAJEWNIKI 


 

CSN JAKUBOWICE   

DR / 19.05  1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta / Alvaro

DR / 20.05 1m. Katarzyna Bawłowicz / KS Cortina Kaczenice / Full Pleasure 

Grand Prix / 22.05 1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / Carewicz 


ZO DiM Jaszkowo 


Bartosz Adamus dla Polski w najważniejszych światowych imprezach !!

Bartosz Adamus - 36 l, wychowanek SO Łobez po 17 latach, w lutym b.r. wrócił na sportową arenę, wygrał jeden z konkursów w Mijas, na co dzień trenuje w Hiszpanii.  W tym sezonie pojedzie dla Polski w najważniejszych turniejach  LGCT w Madrycie, Paryżu, Wiedniu oraz w CSIO w Lizbonie. Trzymamy kciuki !!!

19/05/16

 


CSI4 Poznan 2016 - Reprezentacja Polski , zgłoszenia, program,

19/05/16

 

 

 

 


CSI2 Spring Tour Samorin 19-22 maja 2016

17/05/16  Reprezentacja Polski :

Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska 

Zgłoszenia / Podręczne linki / Program

 

 


ZO Jakubowice 19-22 maja 2016

17/05/16

240 koni w Jakubowicach 

Program 

Podręczne linki 

 


Baltica Equestrian Tour 17 maj - 5 czerwca 2016

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM  

Bieżące informacje FB BET

LIVEstream http://swiatkoni.pl

 


Klara Kostrzewa w dobrej formie w Busto Arsizio ITA

WYNIKI TURNIEJU 13-15 maja 2016 

Klara Kostrzewa z jednym błędem pokonała konkurs Grand Prix i bez błędów konkurs otwarcia zaliczany do LR . Video z konkursu Grand Prix.  

 


Pappas Junior Specials Lamprechtshausen 2016 - wyniki

 

17/05/16 

 

Podsumowanie młodzieżowego turnieju, który odbył się w dn. 13-16 maja 2016 w Austrii - najlepsze wyniki, video, galeria. 

 

 

Na zdjeciu - Aleksandra Kierznowska - gwiazda turnieju - zwyciężczyni Grand Prix Dzieci

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Cejle

Reprezentacja Polski z 140 pkt zajmuje w rankingu  Furusiyya FEI Nations Cup Division 2 trzecie miejsce. Na pozycji lidera z 190 punktami aktualnie znajduje się Ukraina. Kolejna szansa na punkty dla Polski już za tydzień w Odense. 

14/05/16

 


Rozkład Jazdy 12-15.05.16

CSIO3 Cejle SLO          WYNIKI / LISTY            LIVE  

 

2m.  CSI3 135 Wojciech Wojcianiec POL / Chintablue    WYNIKI   12/05

3m. CSI1 120 Paulina Koza POL / Conika Z  WYNIKI   13/05

9m. CSIO3 Puchar Narodów  Furusiyya Nations Cup TM WYNIKI  13/05.

4m CSI1 Finał Paulina Koza POL / Conika Z WYNIKI 14/05

8m. CSIO Grand Prix Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson  WYNIKI 15/05/16

 


 

Pappas Junior Specials  Lamprechtschausen  AUT  

WYNIKI / LISTY            LIVE         WYNIKI Live

 

PUCHAR NARODÓW DZIECI - Polska 5 miejsce 15/05/16

PUCHAR NARODÓW JUNIORZY - Polska 4 miejsce  14/05/16

 

WYNIKI 16.05.16 

WYNIKI 15.05.16

WYNIKI 14.05.16

WYNIKI 13.05.16 

 

1m. CSIOCh Grand Prix Aleksandra Kierznowska POL / Dior V   16/05/16 

1m. CSIOJ  135 Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340  13/05/16

2m. CSIOCh Aleksandra Kierznowska POL / Never Mind  13/05/16

3m. CSIOCh Juliana Suska POL / Gilea 13/05/16

 

 


 

CSI2 Busta Arsizio ITA / Klara Kostrzewa

WYNIKI / LISTY           LIVE

 


ZO Leśna Wola 

13.05. DR 1m. Michał Kaźmierczak / Helia Van de Heihoek  wyniki DR

14.05 DR 1m Krzysztof Okła / Chcharito Blue  wyniki DR

15.05. GRAND PRIX 1m. Antoni Strzałkowski / Winnetou wyniki GP

 


ZO Kobylarnia 

13.05. DR 1m. Jacek Zagor / Cuidam de Vrendt wyniki DR

14.05 DR 1m. Tomasz Jasiński / Nashville wyniki DR

15.05 GRAND PRIX 1m. Jan Bobik / Santisa wyniki GP


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21