W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI Sopot 17-20 stycznia 2018

ZGŁOSZENIA   CSI2  CSI1  CSIU25   CSICh  CSIYH

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 20.01.19

Grand Prix CSI2 145cm  2m. Adam Grzegorzewski OKARINO

Grand Prix CSIU25140cm  1m. Adam Grzegorzewski JUST AN HERO

Grand Prix CSI1 135cm 3m. Natalia Stefańska FIREBRIDGE TAG

CSI2 130cm 2m.Jacek Zagor LION

Final CSIYH 7yo 1m. Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET

CSI1 120cm 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT COLOMBIANA

CSICh 120cm 1m. Julia Jabłońska COLUMBIA 

 

sobota 19.01.19 

CSI2 140cm 3m. Jacek Zagor FOR VITO

CSIU25 140cm 1m. Filip Lewicki CORRADO X 

CSI2 130cm 2m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

CSI1 130cm 1m. Adam Grzegorzewski DANTE

CSI1 110m 1m. Dominika Henzel TIFFANY

CSICh 115cm 1m. Julia Jabłońska COLUMBIA

CSIYH 5/6 yo 1m. Marek Lewicki LA PEZI

CSIYH 7yo 1m. Jacek Zagor BIG STAR OZ

 

piątek 18.01.19

CSI2 LR 145cm 1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

CSI2 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO 

CSI2 125cm 1m. Laura Kostek C'EST PETITE ANNI

CSI1 120cm 2m. Robert Wilczewski KAPITO

CSI1 110cm 1m. Dominika Henzel TIFFANY

CSICh 115cm 1m. Julia Jabłońska COLUMBIA

CSIYH 5/6yo 1m. Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE

 

czwartek 17.01.19

CSI2 140cm - 1m Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSIU25 140cm 1m. Andrzej Opłatek CONTHINDER 

CSI2 130cm 1m. Jan Bobik SANTISA

CSI1 130cm 4m. Sławomir Hartman GOLDENBOY GR

CSI1 120cm 1m. Julia Kapel ULILEN

CSI1 110cm 1m. Zuzanna Sterczyńska ARIANA

CSIYH 7 yo 2m. Radosław Zalewski HERE I AM

CSIYH 5/6 yo 1m. Marek Lewicki LA PEZI


CSI Sopot 10-13 stycznia 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

 

 

 

 


Que Pasa 5 zasili stawkę koni Grand Prix w Akademii jeździeckiej Verso La Natura


FEI JUMPING NATIONS CUP™ YOUTH - sezon 2019

Sezon 2019       
Opglabbeek BEL 04.04.2019  
Gorla Minore ITA 17.04.2019  
Fontainebleau FRA 02.05.2019  
Lamprechtshausen AUT 16.05.2019  
Wierden NED 29.05.2019  
Hagen GER 11.06.2019  
Samorin SVK 30.07.2019  
Ciekocinko POL 20.08.2019  
Finał sezon 2019 
Opglabbeek BEL 26.09.2019  

 

KALENDARZ / RANKINGI / REGULAMIN 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w rankingu klubowym PZJ na koniec 2018 roku


Halowy Puchar Polski Południowej 2018 Michałowice 16/12/18

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski Południowej Michałowice 2018 

Seniorzy - Aleksandra Kawa WLKJ Krakus

Juniorzy - Nikola Nowicka WLKS Kraków

Juniorzy Młodsi - Amanda Kolińska KJ Trachy 

Ladies - Ewa Kut  UKJ Lalin 

Open -  Paulina Biskup KJ Equi Verso 

WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Sopot 14-16 XII 2018

Hipodrom Sopot - Zwycięzcy finałów HZO DIM  16/12/18
GP Dzieci Valeriia Chebotar SCYPION KJ As Dream
Finał Jun Aleksander Lewandowski GENTLY V.D.D OSK Lipce 
GP GR D/E Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
Finał Dzieci II - Barbara Kościelska ALL NIGHT KJ As Dream 
Finał D bis - Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY Poylandia 
Finał C - Maria Padalak TIGRA KJ Tabun Otomin
Finał A2 - Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT JKS Salio
Finał B - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
Finał A1 - Wiktoria Ryciak CYRANO SKJ Sopot

Video Valeriia i Scypion z KJ As Dream w Gdańsku

WYNIKI TURNIEJU 


Wojciech Dahlke na AQuite wygrwa ostatnie Grand Prix 2018 roku w Lesznie 16/12/18


Polska Liga Jeździecka sezon 2019

ETAP I     26-28 kwietnia 2019  BISKUPIEC

ETAP II     3 - 5 maja 2019 BOGUSŁAWICE

ETAP III     17-19 maja 2019 MICHAŁOWICE

ETAP IV    14-16 czerwca 2019 OLSZA 

ETAP V     19-21 lipca 2019 BIAŁY LAS 

ETAP VI    26-28 lipca 2019 DĄBRÓWKA MAŁA

ETAP VII    16-18 sierpnia 2019  DRZONKÓW

FINAŁ    27-29 września 2019  OLSZA 

 

REGULAMIN   10/12/18   


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21