W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polska Liga Jeździecka - sezon 2016 - regulamin, kalendarz

18/04/16 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-17.04.2016

CSI3 Escheweiler GER  / Mściwoj Kiecoń

wyniki / listy / program        livestream

 


 

CSI3 Lummen BELŁukasz Troszczyński, Adam Grzegorzewski, Aleksandra Lusina 

 

LIVEstreamGarden Arena http://livestream.com/accounts/18395671/events/5122931

 

LIVEstream Derby Arena http://livestream.com/accounts/18395607/events/5123007

 

wyniki / listy / program        strona oficjalna 

 

Najlepsze wyniki  :

2 m. Łukasz Troszczyński / La Plata / CSI3 130 / 13/04/16


1 m. Adam Grzegorzewski / Arabesque de Ravel / CSIYH 6 latki 12/04/16

2 m.  Łukasz Troszczyński / Catlin / CSIYH 7 latki / 12/04/16


 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Bartosz Adamus 

wyniki / listy / program           livestream

 


ZO Strzegom - Hipodrom Morawa    wyniki / listy / program 

ZO Jaszkowo  wyniki / listy / program 

 


ZO Strzegom 15-17.04.16 - zgłoszenia, podręczne linki

13/04/16

Świetny początek sezonu otwrtego na Hipodromie w Morawie w Strzegomiu ! Na starcie m.in. Jarosław Skrzyczński, Łukasz Koza, Maksymilian Wechta, Piotr Morsztyn czy Łukasz Wasilewski .

ZGŁOSZENIA / podręczne linki / program 

 

 


Mazovia Cup 2016 Sielanka Warka - kalendarz - regulamin

13/04/16

 

 

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 - zgłoszenia otwarte

13/04/16

Pula Nagród -  816 000 PLN 

4 konkursy zaliczane będą do światowego rankingu w tym Grand Prix do LR grupy B  (100 punktów za 1 miejsce)

 

 


XII Halowe Akademickie MP Leszno 2016 dla Piotra Kaliszuka i Adrianny Wiśniewskiej

10/04/16 

 

Piotr Kaliszuk z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Adrianna Wiśniewska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wygrali XII Halowe Akademickie  Mistrzostwa Polski w Lesznie, rozegrane w dniach 8-10.04.16. Gratulacje !! 

fot. Primel.pl

 

 


Ranking PZJ na koniec 31.03.16 - Polacy w rankingu FEI na koniec marca - Ranking Dzieci / K / MK - 04.04.16

10/04/16 

Aktualni Liderzy Rankingu PZJ :

Jarosław Skrzyczyński - Ranking Ogólny, najwyżej w rankingu FEI spośród polskich jeźdzców  

Andrzej Opłatek - Ranking MJ

Adam Grzegorzewski - Ranking Juniorów

Aleksandra Kierznowska - Ranking Dzieci

 

 

 


Wiktoria Głowacka powołana do Kadra Narodowej Juniorów

10/04/16

Na wniosek menadżera dyscypliny, Zarząd PZJ powołała Wiktorię Głowacką do Kadry Narodowej Juniorów w Skokach Przez Przeszkody. źródło www.pzj.pl Uchwała U/930/5/E/2016 z dnia 3.03.2016  

 


Regulamin PZJ - skoki - update 06.04.16

10/04/16 

Uchwałą nr U/499/6/E/2016 z dnia 6 kwietnia 2016r. Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego zaakceptował Regulamin rozgrywania zawodów krajowych w konkurencji skoków przez przeszkody.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Regulaminu B 2016

źródło www.pzj.pl


Rozkład Jazdy 7-10.04.2016

CSI3 San Giovanni  ITA     wyniki / listy                  livestream

Krzysztof Ludwiczak / Wojciech Wojcieniec /  Sandra Piwowarczyk Bałuk , Paulina Rybarczyk 

 

CSI3 Lanaken   BEL    wyniki / listy / program              livestream

Maksymilian Wechta 

 

CSI3 Lummen BEL      wyniki / listy / program                livestream

Mściwoj Kiecoń, Łukasz Troszczyński, Aleksandra Lusina

 

Toscana Tour Arezzo ITA   wyniki / listy / program 

Agnieszka Cecuga, Marcin Pakuła, Paweł Piątkowski 

XII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 

wyniki / listy / program

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21