W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 CSIYH Sentower Park Opglabbeek 03-06 XII 2020

Joanna Rosicka Tyszko na CARIBOU w czwartkowej ( o3/12/20) kwalifikacji do GP

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  CHEPETTANO  QUADRIGA  CASSIOPEIA  MYSTIQUE

Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z VICTORY  COLINERO 

Natalia Czernik  EVERDI  LIMONCHELLO NT  VARIO DE BO Z

Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOU

Laura Barańska  CHUCK NORRIS  CODETIA VDL

Mikołaj Barański  KAZAN VAN DE PITSEMBURG  JUGGLE BARAKA  CANDY

Bartosz Adamus  FONTAINE BLUE CKV  SIRE ONE   NORDWIND

 

WYNIKI ZAWDÓW    ARCHIWUM VIDEO 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

niedziela 06/12/20

Grand Prix LR 145  51m. Michał TyszkCOLINERO

Grand Prix CSI1 135cm  13m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

CSI2 140cm 24m Maksymilian Wechta QUADRIGA

CSIYH 8yr 30m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

 

sobota 05/12/20

CSI2 135cm 14m. Laura Barańska CODETIA VDL  VIDEO

CSIYH 8yr  6m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

CSIYH 6yr  5m Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO 

CSI1 125cm 19m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

 

piątek 04/12/20

CSI2 LR 145 18m Natalia Czernik EVERDI  VIDEO

CSI2 135cm  24m. Michał Tyszko  VICTORY

CSIYH 6yr 2m. Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO

CSI1 125cm  7m. Mikołaj Barański CANDY VIDEO

 

czwartek 03/12/20

140cm - 11 m Joanna Rosicka-Tyszko  CARIBOU

140cm - 11 m Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

130cm - 6m Michał Tyszko  VICTORY

CSIYH 8yr - 6m Maksymilian Wechta MYSTIQUE
CSIYH 6yr - 35m Mikolaj  Baranski JUGGLE BARAKA 
CSIYH 5yr - 20m Natalia Czernik VARIO DE BO Z
 

 


Grand Prix Dąbrówki Małej pod dyktando Darii Kobiernik 06/12/20

Daria Kobiernik fot. Przemysław Antosz / 

 

WYNIKI GRAND PRIX   06/12/20

1m.Daria Kobiernik OGANO S BOY Z  KJ Przylep 0/0 33,37s 
2m.Adam Nicpoń COUNTER SKJ Barłomino  0/0 33,95s 
3m.Natalia Palmowska DR JONES KJ Lotar 0/0 38,88s 

WYNIKI TURNIEJU


15 letnia Laura Kłapinska wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 29/11/20

15 letnia Laura Kłapińska na Zazou Szumawa wygrywa swoje pierwsze ogólnopolskie Grand Prix w karierze !! fot. Paula Bartkowiak 

 

Grand Prix Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 29/11/20

1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0 / 0  33,31s    VIDEO rozgrywka 

2m. Hubert Polowczyk COURTNEY 11 KS Cortina 0 / 0 34,15s 

3m. Krzysztof Ludwiczak NIKO Fundacja Stacja Ludwiczak  0 / 0 34,24s 

 

WYNIKI ZAWODÓW

Jacek Wierzchowiecki  

 

 

 


CSI2 CSIYH Sentower Park Opglabbek 26-29 XI 2020

Maksymilian Wechta i Quvee Prestige - 2 miejsce w piątkowym konkursie 135cm 

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  CHEPETTANO  QUADRIGA  CASSIOPEIA  MYSTIQUE

Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z VICTORY  COLINERO 

Natalia Czernik  EVERDI  LIMONCHELLO NT  VARIO DE BO Z

Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOU

Monika Dulczewska BASQUIAT DU LOZON

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  28m Michał Tyszko COLINERO

CSI2 140cm 23m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU  VIDEO

CSIYH 8yr  9m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

 

sobota 28/11/20

CSI2 135cm   15m. Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE

CSIYH 8yr  19m.  Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yr  22m. Natalia Czernik VARIO DE BO Z

 

piątek 27/11/20

CSI2 145cm 22m. Natalia Czernik EVERDI

CSI2 135cm 2m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

CSI2 130cm  29m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

 

czwartek 26/11/20

CSI2 140cm - 34m Michał Tyszko COLINERO

CSI2 130cm - 52m Michał Tyszko  TREASURE QUEEN Z

CSIYH 8yr 16m Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yr 16m.  Natalia Czernik VARIO DE BO Z


CSI2-W Budapest 27-29 XI 2020

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacco Amicor - zwycięzcy konkursu zaliczanego do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej fot. (c) CSIO Budapeszt

 

Reprezentacja Polski :

Jarosław Skrzyczynski ZARIN 44   CHACCO AMICOR   OLIMPIC STAR

Dawid KubiaESTORIL FORTUNA   FLASH BLUE B

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  BACCORD

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO

Matylda Kasner  ARES CLIFF

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  7m Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2-W 140-145cm  6m Przemysław Konopacki  VASCO

CSI2-W 140 cm  12m, Matylda Kasner ARES

 

sobota 28/11/20

CSI2-W World Cup 160cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCO AMICOR VIDEO 

CSI2-W 140cm   4m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2-W 135cm   1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO

 

piątek 27/11/20

CSI2-W 145cm  8m. Msciwoj Kiecon GIRALDO L

CSI2-W 140cm  11m. Jarosław Skrzyczyński  ZARIN 44

CSI2-W 130cm  8m. Jarosław Skrzyczyński   OLIMPIC STAR

 


HZO DiM Michałowice - VI Kwalifikacja Cavaliada Future 22/11/20

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM IMichałowice 22/11/20

Gr O - Martyną Grobelny LKJ Ochaby 
Gr A1 - Maja Kliś Profit Orzesze 
Gr A2 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice 
Gr C - Irena Bigaj KS Faruk
Gr Dbis - Paulina Pellowska SKJ Barłomino - video 
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power
Dzieci II - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn 
Dzieci I - Barbara Piontek Rio Grande Krosinko
Finał Jun / Mł - Marcelina Lech KJK SZARY Michałowice

WYNIKI ZAWODÓW

Ranking końcowy kwalifikacji do Cavaliada Future RANKING


Andrei Shalohin zwycięża w Memoriale Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 22/11/20

Andrei Shalohin i Farley fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2020 

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  0/0 44,89s

2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 0/4 37,08s

3m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0/8 37,65s

 

WYNIKI ZAWODÓW

Generał Michał Gutowski WIKIPEDIA

Memoriał Generał Michała Gutowskiego 2019

 


Aktualizacja składu Kadry Narodowej Polski 20/11/20

Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej Polski MJ Julię Jaglarz i Gabrielę Bado a skład kadry Seniorów uzupełnił o zawodników: Mściwoj Kiecoń i Dawid Kubiak. 

 

 

 

 

 

 

Julia Jaglarz i Gabriela Bado 

 


Przemysław Konopacki punktuje w CSI2 Lier 19-22 XI 2020

Przemysław Konopacki  na Duke - druga para piątkowego konkursu 140cm. 

 

Przemysław Konopacki, na stałe mieszkający w Belgii, startami podczas turnieju CSI2 w Lier potwierdził swoją dobrą formą. Bezbłędny w konkursach otwarcia. Trzeci w LR 145 na VOLO'S DIAMOND, drugi na DUKE w konkursie 140cm. 

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO LR 145 rozgrywka 


Andrzej Opłatek z powodzeniem w CSIO3 Vilamoura 17-19 XI 2020

 

Andrzej Opłatek z powodzeniem jeździł w zawodach CSIO3 w Vilamoura w dn 17-19 XI 2020. Na 7 startów, pięć razy plasował w pierwszej 10-tce wyników.  

 

​Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w turnieju :

19/11/20 

Grand Prix 150cm 9m  STAKKATAN   VIDEO

CSIO3 140cm 3m LE CORDIAL

CSIO3 130cm 9m DIAROUBET  

 

18/11/20

LR 145cm  4m.  STAKKATAN  VIDEO   VIDEO jump off

CSIO3 140cm  12m  DIAROUBET  VIDEO

 

17/11/20 

CSIO3 130cm  10m. DIAROUBET

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21