W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20

Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut 

 

Reprezentacja Polski : 

Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR  GREATEST  JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR

Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW

Łukasz Krajewski  CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z  CALINKA

Aleksandra Zybała  CAMPARI QUAIDO SOPHIA

 

Najlepsze wyniki : 

CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO  02/02/20

CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20 

CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI

CSITH 7yo  5m. Jarosław Skrzyczyński  DIARADO'S DREAM

CSIYH 5yo 2m. Jarosław SkrzyczyńskJOYRIDE

CSI2 LR 145cm  2m. Przemysław KonopackDUKE VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski  UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław KonopackCAMAKO S BOY JW

CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20

CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

 


Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20

Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm 

 

Finał CSI3 130cm    2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO  01/02/20 

Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO

CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX   30/01/20 

CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON

 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour III 28.01-02.02.20

Adam Grzegorzewski i Issem - zwycięzcy finału CSIYH 7yo  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - III tydzień 28.01-02.02 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI2 140cm 12m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z 01/02/20

CSI2 LR 145cm 4m. Adam Grzegorzewski AZUR VIDEO 31/01/20 

CSI2 135cm 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSI2 140cm 13m. Adam Grzegorzewski JACUZZY

CSIYH 6yo 7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  30/01/20 

CSIYH 7yo final 1m. Adam GrzegorzewskISSEM 29/01

CSIYH 6yo -  1m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P i Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  28/01


Leszno - Dawid Kubiak wygrywa pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix 26/01/20

Dawid Kubiak fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

Dawid Kubiak w świetnym stylu wygrał pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix na FLASH BLUE B będącym wł. Klaudii Prymek. 
2m Weronika Minkiewicz / CHOCOLATE BLUE  
3m Jakub Krzyzosiak / IRONIA

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW    26/01/20   

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth - 2020

REGULAMINY       PDF 

RANKINGI    26/01/20 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour II 22-26/01/20

Adam Grzegorzewski i Aronia  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - II tydzień 22-26/01/20 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

 

CSI1 Grand Prix 7m. Jan Chrzanowski ALADINA DU VAL HENRY VIDEO 25/01/20 

CSI1 Grand Prix 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F VIDEO

CSI1 140cm  10m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski  ARONIA  24/01/20

CSI1 135cm  9m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z  

CSIYH 7yo 1m. Adam Grzegorzewski  STAKATA VIDEO 23/01/20 

CSIYH 6yo 1m. Jan ChrzanowskCHICO DE HUS Z  22/01/20 

 


Maksymilian Wechta - CSI2 Kronenberg 2020

 

Maksymilian WechtaNUMBER ONE 28  FIBONACCI S QUADRIGA  QUVEE PRESTIGE  CASSIOPEIA

 

Najlepsze wyniki w turnieju:

24/01  4 miejsce 140cm   FIBONACCI S   VIDEO 

24/01  9 miejsce  YH 7yo    CASSIOPEIA

WYNIKI II TYDZIEŃ  

WYNIKI I TYDZIEŃ 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour I 14-19/01/20

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - I tydzień 14-19/01/20 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

 

CSI2 135cm 5m. Adam Grzegorzewski ARONIA  18/01/20 

CSI1 140cm 8m Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z VIDEO 

CSI2 135cm  2m. Adam Grzegorzewski ARONIA 17/01/20

CSI1 130cm 10m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z

CSI2 145cm  7m. Adam Grzegorzewski AZUR 16/01/20

CSIYH 6yo 7m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P

CSIYH 7yo 9m Adam Grzegorzewski STAKATA 15/01/20

CSIYH 6yo 4m Adam Grzegorzewski JAMINKA P

CSIYH 7yo  1m Adam Grzegorzewski STAKATA 14/01/20 

 

WYNIKI TURNIEJU  19/01/20 


Amelia Mościcka w dobrej formie w kolejnym turnieju w Abu Dhabi 19/01/20

 

Amelia Mościcka w dn 16-18.01.20 startowała w Abu Dhabi w konkursach CSIAm na CONTENDRIX i na CINNAMON. W finałowym konkursie 125cm na Contendrix była druga / video wyżej / w sobotnim 120cm trzecia i czwarta w konkursie otwarcia. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Agata Szymoniak druga w Lipsku w Finale Spooks Amateur Trophe 19/01/20

 

Agata Szymoniak z powodzeniem jeździła w Lipsku podczas turnieju Partner Pferd w rundzie Spooks Amateur Trophe Medium Tour  na klaczy Salamina. W niedzielnym finale para wywalczyła drugie miejsce, w sobotnim konkursie była czwarta. Gratulacje !! 

WYNIKI ZAWODÓW    19/01/20


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21