W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Lando 04/08/19

 

Jarosław Skrzyczyński na Just Riding California BS / Calido x Converter/ wygrywa Grand Prix Lando w Ptakowicach. Podczas turnieju dwa razy triumfuje w konkursach 130cm na Quick Step /Quintender x Calido/, na Greatest / Biscayo x Quidam de Revel/  był najlepszy w konkursie otwarcia 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    04/08/19  fot. Klaudia Bażan 


Polacy w konkursach Grand Prix 3-4/08/19

CSI3 Beervelde LR 155 - 8m Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA
CSI2 Kronnenberg LR 145 - 13m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY 
CSI2 Samorin LR 145cm - 23m Jakub Krzyzosiak POL DIRESTRAIT

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth Šamorín / CSI2 / CSIYH 30.07-04.08.19

fot. Kornelia Błaszkiewicz 

 

WYNIKI TURNIEJU           ZGŁOSZENIA

 

CSIOY - Martyna Kaldonek

CSIOJ  - Laura Barańska Mikołaj Baranski Zuzanna Jarocka,  Emila Chmielowska, Aleksandra Zybała, Kornelia Kurleto,  

CSIOCH - Laura Kłapińska Maria Branka - Borja, Wiktoria  Jannasz,  Klara Kozioł, Maja Marchwicka, Daria Pietrzak

CSIOP - Agata Derda, Dominika Henzel, Agata Kamińska, Oliwia Platek, Aleksandra Osuch

 

 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 24-28 lipca 2019

Bartosz Adamus i El Camp - zwycięzcy 1* Grand Prix 

 

II tydzień zawodów X-BIONIC® SUMMER TOUR w Samorin - najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI1 Grand Prix - 1 miejsce Bartosz Adamus POL EL CAMP  27/07/19 

CSI2 Grand  Prix - 25m. Radosław Zalewski POL ILATINA  4 pkt 

CSI4 150cm - 6m Natalia Czernik POL EVERDI 

CSI2 125cm - 7m. Bartosz Adamus POL FONTAINE BLUE CKV

CSI1 115cm - 7m. Nadia Kużma POL QUELLE DAME Z 

CSI2 140cm - 4m Radosław Zalewski POL HERE I AM   26/07/19

CSI1 130cm - 4m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF 

CSI1 115cm - 9m Izabela Vinckier POL DIANDRO RED WINE 

CSI2 140cm - 7m Michał Kaźmierczak POL DAME DE PIQUE  25/07/19

CSI2 130cm - 9m. Radosław Zalewski POL HERE I AM  

Final YH 5yo -  4m. Natalia Czernik POL U2 

CSI1 130cm - 8m - Michał Kaźmierczak POL BENGRAF  

CSI2 145cm - 3m Michał Kaźmierczak POL CISALL FS   

CSI2 125cm - 4m. Natalia Czernik POL CHUCK BAS 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO5 Ateny - Final FEI NATIONS CUP Europe Division 2 - Polska bez kwalifikacji do Barcelony 24-28 lipca 2019

 

 

Reprezentacja Polski z 8 pkt - trzecia w Pucharze Narodów w Atenach, bez kwalifikacji do światowego finału w Barcelonie i już bez szans na zespołowa kwalifikację do IO w Tokio w 2020r.  Wojciech Wojcianiec i Chintablue - najlepsza polska para turnieju - drugie miejsce w Grand prix i bezbłędni w obydwu nawrotach PN. 

Sezon 2019 Pucharów Narodów zakończony.  28/07/19

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU           LIVESTREAM            FEI NATIONS CUP 


Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 

FINAŁ OOM 2019 - podium

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

WYNIKI 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

Drzonków 24-25 lipca 2019 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania podczas V etapu PLJ w Białym Lesie 21/07/19

 

Jarosław Skrzyczyński wygrał wszystkie trzy niedzielne finały rund :

Grand Prix Rundę ZŁotą na SUEDWINDS AMANDA

Rundę Srebrną na INTURIDO

Rundę Brązową na FOR PASSION

 

V etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Agro Handel Śrem w składzie: Szymon Tęcza, Wiktor Szała, Dawid Skiba, Msciwoj Kiecoń 

WYNIKI ZAWODÓW 

fot. Katarzyna Broda 

 

 


Sandra Piwowarczyk w formie w Zuidwolde 20/07/19

 

Sandra Piwiwarczyk z powodzeniem jeździła w turnieju dla młodych w Zuidwolde. W Finale dla koni z rocznika 2014 zajęła trzecie miejsce na JOHNNY BRAVO i czwarte na JAKARTA / video/ 

WYNIKI ZAWODÓW 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 16-21 lipca 2019

Natalia Czernik na Everdi /Verdi / Cassini I/ zwycięzyła w konkursie otwarcia CSI4 145cm   18/07/19

 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Natalia Czernik, Bartosz Admaus, Oliwer Bule, Oliwia Kosmol 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI4 145cm  8m. Natalia Czernik POL Everdi  20/07

CSI1 115cm 6m Oliwia Kosmol POL Aperitif 

CSI4 145cm 1m. Natalia Czernik POL Everdi   18/07

CSI1 120cm 2m. Oliwer Bule POL C Bas 

 


Zuidwolde - Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci 7-14 lipca 2019

Klara Kozioł i Rocky fot, DigiShots.nl

 

Polskie młodzieżowe kadry zespołowo w Mistrzostwach Europy w skokach przez przeszkody  w holenderskim Zuidwolde zajęły 6 miejsce w kategorii Dzieci i 10 miejsce w kategorii  Juniorów.

Indywidualnie w finałach Mistrzostwa Europy pojechały tylko Klara Kozioł i Daria Pietrzak ( obie w kat. Dzieci). Klara Kozioł ukończyła rywalizację z 8 pkt na 11 miejscu a Daria Pietrzak z 9 pkt zajęła 16 miejsce.

 

Reprezentacja Polski : 

Dzieci - Iga Bieglaska, Laura Kłapinska, Klara Kozioł Maja Marchwicka, Daria Pietrzak,  

 

Juniorzy - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kierznowska, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Juliana Suska 

 

MJ - Monika Grundkowska, Olaf Klein 

 

 

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21