W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie !

12/10/14 g.19.30

Sukces !! Michał Kaźmierczak na Stakorado wygrał konkurs Grand Prix  World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie zaliczany do LR. Marika Słowińska na Zagato ukończyła konkurs na szóstym miejscu. Gratulacje !!!

WYNIKI

 


HZO Michałowice 10-11.10.14 wyniki / video

11/10/14 g.21.15

 

 Piątkowy konkurs DR w Michałowicach wygrał Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L, sobotni Dominik Słodczyk na De Quidams.

WYNIKI HZO i sobotnie najlepsze przejazdy z konkursu DR 140 cm.

 


Mistrzostwa Polski Warka 2014 - klip autor Equisport.pl


Galeria CSI-W Tallinn Gerlin Kess

10/10/14

 


Ranking PZJ na koniec września 2014

09/10/14 g.17.30

Rankingi POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO na dzień 30.09.2014.

 

 

 

 


Kameralnie w Wolicy

09/10/14  g.16.15

LISTA ZGŁOSZEŃ

PROGRAM

 

 


Rozkład jazdy 09-12/10/14

      

Reprezentanci Polski :  Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Marika Słowińska, Klara Kostrzewa i Monika Dulczewska w dniach 9-12 października startować będą w Niemczech, Holandii i na Litwie. Podręczne linki do wyników, transmisji LIVE, zgłoszeń.

09/10/14


Og Erotyk - zwycięzca próby dzielności ogierów ZT Bielice

Ogier EROTYK ur. 19/03/2011 wł/hod SK Racot / Tjungske KWPN - Elmero KWPN /

ocena 9,3 pkt - przydatność do skoków

WYNIKI KOŃCOWE Próby dzielności ogierów ZT Bielice 2014


HZO 10-12/10/14 - Michałowice - lista zgłoszeń

07/10/14 g.15.40

 

LISTA ZGŁOSZEŃ

program

 

 


Galeria CSI3 Arena Nova Krisztian Buthi

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21