W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Historia. Życie Adama Królikiewicza - od walki po niepodległość po walkę o medal olimpijski - KierunekTokio.pl


Historia. Karol Rómmel - jeden z pierwszych Polaków na igrzyskach - sport.onet.pl


Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 przełożone na 2021


Ranking FEI na koniec marca 2020

RANKING FEI - 31/03/2020 

1m. Steve Guerdat SUI 3577 pkt 

2m. Martin Fuchs SUI 3373 pkt

3m. Daniel Deusser GER  3267 pkt 

133m. Wojciech Wojcianiec POL 1250 pkt

146m  Andrzej Opłatek POL 1180 pkt 

 

POLACY W RANKINGU FEI na koniec marca 2020 

POLACY W RANKINGU U25 FEI - 14 miejsce Andrzej Opłatek POL


Julia Ganowska, Natalia Głowacz i Kornelia Pawłowska zwyciężyły w finałowych rankingach Cavaliada Future - sezon 2019/20

19/03/20 

 


Andrzej Opłatek błyszczał formą w Vejer de la Frontera 14/03/15

Andrzej Opłatek i Stakkatan - 2 miejsce LR 145 14/03/20 

 

Andrzej Opłatek błyszczał formą w finałowych konkursach 5 tygodnia Sunshine Tour w Vejer de la Frontera, w konkursie LR 145 na Stakkatanie był drugi, na Odile du Soufflet w 135cm drugi, na Le Cordial w 140cm piąty, czwarty w 135cm na Conthinder i trzeci na Ishan B w 130cm.

 


Krzysztof Ludwiczak wygrywa Grand Prix Leszna 14/03/20

Krzysztof Ludwiczak ponownie wygrywa konkurs Grand Prix w Lesznie ! fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE KJ Heaa Turek 0/0 37,83s

2m.  Krzysztof Ludwiczak CHANBETTE KJ Heaa Turek 0/0 40,60s

3m. Daria Kobiernik WINCHESTER Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0/4 

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Maksymilian Wechta piąty w Grand Prix CSI2 Herning 08/03/20

Maksymilian Wechta i Number One - 5 miejsce w Grand Prix Herning 08/03/20

 

Najlepsze wyniki Maksymiliana Wechta w zawodach :

Grand Prix CSI2 - 5 miejsce / NUMBER ONE 28  08/03/20

CSI3 140cm - 6 miejsce / QUVEE PRESTIGE

CSI3 140cm - 6 miejsce / QUVEE PRESTIGE 06/03/20   VIDEO

CSI3 150cm - 3 miejsce / FIBONACCI S 05/03/20  VIDEO

CSI3 145cm - 10 miejsce / CELTIA II

CSI2 140cm - 5 miejsce / NUMBER ONE 28 04/03/20  VIDEO


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix Leszno na Digisport Codeina 08/03/20

 

Mściwoj Kiecoń na DIGISPORT CODEINA / Cassini II x Quidam De Revel / zwyciężył w Grand Prix Leszna 08/03/20 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW    

 


HZO DiM Sopot 6-8 marca 2020

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów: 
A2 - Nel Skotarczak - KJ Podkowa Gruszczyn /video/
A1 - Martyna Pliem-Perka - KJ Jumping Events 
A0 - Lena Kamińska - JKS Barłomino 
C - Wiktoria Von Mauberg - KJ Wiktorowo 
Dbis - Antonina Pakur - SKJ Sopot

Dzieci II / JM - Emma Frąckiewicz Pomorska Liga Jeździecka 

Grand Prix Dzieci - Iga Biegalska - SKJ Sopot 

Finał Juniorów / MJ - Iga Biegalska - SKJ Sopot 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21