W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Dawid Kubiak drugi w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 08/12/16

15/12/16

Dawid Kubiak z 78 punktami zajmuje drugie miejsce w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Finał Ligi Europy Centralnej dający prawo startu w Finale Pucharu Świata w Omaha w USA odbędzie się w  Warszawie w dn. 23-26 lutego 2017. Trzy najlepsze pary z Warszawy awansują do światowego finału. Liderką rankingu Ligi Europy Centralnej z 86 pkt jest reprezentantka Rosji Maria Bibikova.

RANKING Ligi Europy Centralnej 

fot Ewa Imielska Hebda 


Skrzyczyński - Opłatek - Grzegorzewski - liderami rankingu PZJ na koniec XI 2016


Grand Prix w Lesznie wygrał Piotr Morsztyn na Jurandzie. Wyniki VIII HPLMK

 11/12/16

W Finale VIII Halowy Pucharze Leszna Młodych Koni  triumfowali Zuzanna Januszewska na Ironii ( konie 6 letnie ), Marek Lewicki na Philadelphia ( konie 5 letnie ) oraz Michał Jóskowiak na Hush Hush ( konie 4 letnie ) 

 Grand Prix Leszna wygrał Piotr Morsztyn na Jurandzie.

HZO / Finał HPLMK 9-11.12.16 


EYCup U25 Salzburg. Andrzej Opłatek dwa razy drugi w kwalifikacjach , 10-ty w Finale.

11/12/16

Andrzej Opłatek na udanie zakończył sezon 2016. W dn. 8-10.12.16 na El Campie startował w finałowych zawodach European Youngster Cup U25  EYCup w Salzburgu. W obydwu konkursach kwalifikacyjnych był drugi, w Finale 10-ty.

 

 

 


Andrzej Opłatek w Salzburgu 8-11 grudnia 2016

08/12/16

Najlepszy Polski młodzieżowiec - Andrzej Opłatek / KJ HEAA Turek / w dn 8-11.12.16 wystartuje w zawodach CSIU25/CSI** w Salzburgu w Austrii na El Camp i Light My Fire w ramach prestiżowego turnieju Mevisto Amadeus Horse Indoors.

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

LIVEstream 


Galeria Finały Cavaliada Poznań 2016 www.Primel.pl


Debata internetowa kandydatów na fotel Prezesa PZJ - 8 grudnia 2016 g.17.00


Cavaliada 2016 GALERIA (c) Ewa Imielska Hebda


Cavaliada 2016 GALERIA


Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski w Longines Rank FEI

05/12/16

Jarosław Skrzyczyński z 913 punktami zajmuje w aktualnym rankingu FEI  168 lokatę i tym samym jest najwyżej sklasyfikowanym w rankingu FEI Polskim zawodnikiem na koniec listopada 2016. Liderem światowego rankingu jest reprezentant Niemiec Christian Ahlmann z 3076 punktami. 

fot (c) Cavaliada

POLACY w rankingu FEI 30/11/16

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21