W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA POZNAN 2019 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI4-W  CSI1 CSIYH  

REGULAMIN CAVALIADA TOUR 2019/20

CAVALIADA FUTURE 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 


Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix Leszna 17/11/19

fot. Paula Bartkowiak 

Wojciech Dahlke z KJ Sokół Damaslawek  na MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. W finałowej rozgrywce pokonał zawodników KJ Agro Handel Śrem - Arkadiusza Fimmel i Mściwoja Kieconia.

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW 

 


Nell Sówka i Václav Humplík wygrali finałowe zawody do Cavaliady Future w KJK Szary Michalowice 17/11/19

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice :

 

gr A1  Václav Humplík  CZE MERLIN  / Cavaliada Future MINI / 

gr A2  Nell Sówka  FIGARO / Cavaliada Future MIDI /   KJ Podkowa 

gr C   Zofia Sondej MAKS  KKJ Kielce 

gr Dbis   Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE KJ Michałowka 

gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 

Finał Dzieci II    Otylia Barczyk MELODY KJ Profit 

Grand Prix Dzieci  Marta Wypiór HOKEY POKEY KJ Pod Żubrem 

Finał Jun / MJ    Emilia Szojda CAMPINO BURME KJ Profit  

 

WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 


Andrzej Opłatek startuje w prestiżowym turnieju Stuttgart German Masters CSI5-W 14-17 XI 2019

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI5-W 155cm - 15 miejsce  STAKKATAN  0 pkt  VIDEO 

CSI5-W 155cm - 19 miejsce STAKKATAN  4 pkt 

CSI5-W 145cm - 3 miejsce  CONTHINDER   VIDEO 

Jump & Drive - 6 miejsce CONTHINDER

WYNKI ZAWODÓW 


CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 14-17 XI 2019

Reprezentacja Polski :

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO  VOLO'S DIAMOND  FYGO  JEREMIAH  JONK SVG

Cassandra Orschel  DACARA E   ACANTHYA   COPA DEL REY   BOOMER

Maria Branka - Borja  CAMILLA 139   CLINT EASTER

Sophie Von Werner  BINK  DOLORES II

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

​Grand Prix CSI1 3. Cassandra Orschel  ACANTHYA  17/11/19

CSI2 135/140cm 8m. Cassandra Orschel COPA DEL REY

CSI1 120cm  7m. Sophie Von Werner  DOLORES II

CSI1 130cm  11m. Marja Brańka Borja CAMILLA 139  16/11/19

CSIYH - 6m. Przemysław Konopacki JONK SVG  14/11/19 


Sandra Piwowarczyk w świetnej formie w konkursach CSIYH


HZO DIM Jaszkowo - kwalifikacja Cavaliada Future 8-10/11/19

 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM CAVALIADA - V etap kwalifikacji Cavaliada Future 

 
A2 - MIDI - Julia Ganowska Ranczo Kołata 
A1 - MINI - Berenika Biela - CH Jaszkowo 
C - Antonina Jaworska - TKJ Garbówek  
Dbis - Natalia Knopkiewicz Ranczo Kołata 
Dzieci II - Maria Laskowska JKS Podkowa Szczecin 
Dzieci I - Aleksandra Pliem-Perka TKJ Garbówek 
GP D/E - Amelia Otlewska KS Jumping Events
JUN - Zuzanna Nowakowska Stajnia Gronówka 
 
 
Julia Ganowska 
 

CSI2 CSIYH Wrocław Partynice 8-10 XI 2019

 

 

ZGŁOSZENIA

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

Grand Prix LR 145cm   3m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER  VIDEO

Final 135cm  1m. Klara Kozioł ROCKY

Final 125cm  1m. Karolina Godoś COSA CHE

Final 115cm  1m. Oliwia Lampart  BIJOU BE

Final CSIYH   1m. Tomasz Miskiewicz VELVET LAZAR  VIDEO

 

CSI2 140cm   1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS  09/11/19  VIDEO 

CSI2 130cm  1m. Mściwoj Kiecoń  QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI2 120cm 1m. Dominik Słodczyk DRAKO

CSI2 110cm 1m. Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L  

CSIYH 5/6   3m. Wojciech Wojcianiec  JASON VDL

 

CSI2 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  08/11/19

CSI2 130cm  1m. Daria Kobiernik VENUS / Seweryn Murdzia ULA BAJOU K

CSI2 120cm  1m. Dominik Słodczyk ROSSA   VIDEO 

CSIYH 5/6 1m. Dominik Słodczyk  BAJADERA   VIDEO 

CSI2 110cm - 1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY   VIDEO 

 


Ranking FEI na koniec października 2019

RANKING  FEI 31/10/19 

 

POLACY W RANKINGU FEI 

 

 

 


CSI3 Oldenburg - Maksymilian Wechta drugi w konkursie LR 145cm 01/11/19

 

WYNIKI KONKURSU LR 145      01/11//10           WYNIKI TURNIEJU   01/11/19

WYNIKI GRAND PRIX  03/11/19 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21