Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI3-W Olomouc. Maksymilian Wechta trzeci w LR 150cm
Sobota 24 czerwca 2017 - Najlepsze wyniki dla Polski :
CSI3-W LR 150cm 3m. Maksymilian Wechta POL / Celtia 2 ( na zdjęciu )
CSI3-W 135cm 3m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS
CSIU25 Grand Prix 14m. Krzysztof Okła POL / Djembe HVS
CSIJ 135cm 5m. Martyna Rynkiewicz POL / Nela
CSIYH Final 9m. Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue
Okła i Opłatek z najlepszymi wynikami dla Polski w piątkowych konkursach w Ołomuńcu 23/06/17
23/06/17 CSI3-W 145cm 4m. Andrzej Opłatek POL / El Camp
CSIU25 140cm 1m. Krzysztof Okła POL / Djembe VHS
CSI3-W 140cm 11m. Michał Kaźmierczak POL / Gerd KG
CSIJ 130cm 9m. Martyna Rynkiewicz POL / Nirmette
CSIYH 125/130cm 10m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek
Michał Kaźmierczak i Krzysztof Okła to kolejni czwartkowi zwycięzcy w Ołomuńca !! 22/06/17
Konkurs CSIYH 125cm / 130cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander
Konkurs CSIU25 140cm - 1m. Krzysztof Okła POL Djembe VHS / na zdjęciu /
Grene Cup Konin 16-18.06.17 - WYNIKI ZO DiM
Zwycięzcy niedzielnych finałów :
Finał Rundy Juniorskiej / MJ - 1m. Samanta Forlini / KJ Zbyszko / Kontendro
Grand Prix Dzieci I - 1m. Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z
Grand Prix gr D/E - 1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Czingis Chan
Finał Dzieci II - 1m. Stanisław Opielewicz / Cwał Poznań / Wianka
Finał Dbis - 1m. Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn / Tiffany
Finał gr C - 1m. Julia Walorek / Podkowa Gruszczyn / Figaro
Finał gr B - 1m. Anastazja Frołow / Cwał Pozań / Jula Musical Mystery
Finał gr A2 - 1m. Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Anthony Hopkins
Finał gr A1 - 1m Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Alf
18/06/17
17.07.17 Hagen - Kadra Dzieci wywalczyła czwarte miejsce w PN, Filip Lewicki z 1 pkt w Grand Prix Juniorów
PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska 4 miejsce
Maksymilian Parkitny / Vorieta - najlepsza para PN 0 / 4
Puchar Narodów Indywidualnie - Laura Kłapińska / Santiago - 5 miejsce
Grand Prix Juniorów - Filip Lewicki / Quirdos As - 13 miejsce
Juniorzy bez powodzenia w PN w Hagen, Szmytka szósta indywidualnie, Suska bez błędów - piątek 16/06/17 w Hagen
Future Champions 2017 - 16 czerwca 2017
Puchar Narodów CSIOJ - Polska ekipa - 11 miejsce
CSIOJ PN Ind - Marie Janekovic / Dianita H 16 miejsce
CSIOY PN Ind- Michalina Szmytka / Comet - 6 miejsce
CSIOCh Juliana Suska / Tokajer 8 - 8 miejsce ( na zdjęciu )
CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017
Najlepsze wyniki dla Polski :
niedziela 18 czerwca 2017
Grand Prix LR 150cm 5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro
Finał CSI4 135cm 2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W
Last Chance CSI4 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico
Last Chance CSI4 130m 2m. Anna Lipińska / F.Adermie
Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie
sobota 17 czerwca 2017
Konkurs CS4 LR 145cm Final MR 1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana
Konkurs CSI4 130cm 2m. Marek Lewicki / Codetia VDL
Konkurs CSIYH Final 1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT
Family Cup 1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski
Konkurs dla Amatorów 1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT
piątek 16 czerwca 2017
Konkurs CSI4 LR 150cm 3m. Marek Lewicki / Abigej
Konkurs CSI4 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana
Konkurs CSI4 130cm 1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L
Konkurs CSIYH 6y/o 1m. Marek Lewicki / Philadelphia
Konkurs dla Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Loppik's Appie
czwartek 15 czerwca 2017
Konkurs CSI4 LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro
Konkurs CSI4 140cm 2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2
Konkurs CSIYH 6y/o 2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci
Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |