W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cracovia Szary Equestrian Tour 18-21.10.2018

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

LIVESTREAM 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 21.10.18

Grand Prix CSI2 145 LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Tomasz Miśkiewicz POL VERSAILLES DU BUST

CSI1 125cm  1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE

CSIYH 6/7 yo  1m. Mściwoj Kiecoń POL SIR SAPPORO MK

 

sobota 20.10.18

CSI2 140cm   9m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY

CSI1 130cm  1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm  1m. Olga Skrobacz POL LILI MARLENE

CSI1 Final 115cm  1m. Paulina Adamiec  POL BALOU

CSIYH 6/7 yr  3m. Jakub Krzyżosiak POL CATALAYA

CSIYH Final 5yo    1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

piątek 19.10.18

LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI1 110cm  1m. Bogna Sąsiadek POL GOLDDIGGER GR    video 

CSIYH 6/7 yo  1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  2m. Szymon Tęcza POL BUENO L

 

czwartek - 18.10.18

CSI2 140cm   2m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSI2 135cm   1m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

CSI1 130cm   1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm   1m. Anna Lipińska POL  F. ADERMIE

CSI1 110cm  3m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSIYH 5yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

 


CSI2-W / CSIYH Siauliu 11-14 października 2018

Grand Prix World Cup 140-160 cm 

1m. Kullo Kender EST  ARTAS

4m. Wojciech Wojcianiec POL  CHINTABLUE

6m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

8m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28

 

WYNIKI  TURNIEJU 

 


II etap Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 14/10/18

Zwycięzcy II etapu Halowego Pucharu Polski Dąbrówka Mała 

 

Seniorzy - Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

MJ - Martyna Rynkiewicz NIRMETTE  LKJ Gałkowo 

Juniorzy - Natalia Stefańska  PAPILLON 142 JKS Dim Warszawa 

Dzieci - Eliza Zawadzka ESCALONA SKJ Golden Dream Łódź

Open - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

WYNIKI TURNIEJU 

REGULAMIN / KALENDARZ HPP 2018/19

RANKING po II etapach 


Piotr Morsztyn najlepszy w Grand Prix Leszna 14/10/18

Piotr Morsztyn na Van Halen zwyciężył w pierwszym jesiennym halowym Grand Prix w Lesznie

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Grand Prix Łącka dla Adrianny Ostrowskiej 14/10/18


Barbara Piontek i Zofia Ćwik wygrałay kwalifikacje do Cavaliady Future w Poczerninie ! 07/10/18

Kwalifikacje do CAVALIADA Future w Poczerninie wygrały:

 

Barbara Piontek / Cykor / KJ Pony Jumping Team - na zdjęciu kat MINI

 

Zofia Ćwik / Teti / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych - kat MIDI 

 

WYNIKI ZAWODÓW HZODiM 

RANKING CAVALIADA FUTURE


Ciekocinko. I etap Halowego Pucharu Polski - pierwsi liderzy 07/10/18

Pierwsi liderzy Halowego Pucharu Polski 2018/19 po zawodach w Ciekocinku:

Seniorzy - Andrzej Głoskowski 

MJ - Maciej Żołądkiewicz 

Juniorzy - Ludwika Hrabska

Dzieci - Amelia Krywult 

Open - Karolina Godoś

 

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI / REGULAMIN / KALENDARZ HPP


CSI2-W Tallinn 5-7 X 18. Polacy w formie !

 

W Tallinie w zawodach będących kwalifikacją do Pucharu Świata Polskę reprezentują : Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Robert Hestkowski oraz Paulina Tomaszewska. 

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju w Tallinie:

niedziela 07.10.18

Grand Prix World Cup 160cm  5m Maksymilian Wechta POL Number One  video 

Final 135cm    5m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA 

Final CSIU25    12m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

Final CSIYH   16m.  Wojciech Wojcianiec POL CURT AS

sobota 06.10.18

CSI2-W 145cm  11m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI 

CSIU25 12m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

CSIYH  11m.  Maksymilian Wechta QUADRIGA

Bariery 1m. Maksymilian Wechta i Wojciech Wojcianiec 

 

piątek 05.10.18

CSI2-W 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec  POL CHINTABLUE video powyżej 

CSI2-W 135cm  6m.  Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI 

CSIU25  4m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

CSIYH  7m. Wojciech Wojcianiec POL CURT AS


CSI2 WAGO Wrocław 5-7 października 2018

Adam Grzegorzewski i Okarino - zwycięzcy WAGO Grand Prix 2018 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski podczas WAGO Wrocław 2018 

niedziela 07.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO 

Final 135cm   1m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

Final 125cm   1m. Zuzanna Kucharska VULKANA 6

Final CSIYH   1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR  

 

sobota 06.10.18

CSI2 140cm 4m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI2  130cm   1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

CSI2 120 cm  1m. Laura Kostek  C'EST PETITE ANNI  video 

Bariery  1m Ł. Wasilewski / P. Jurkowski / A. Grzegorzewski / O. Klein

CSIYH   1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR  

 

piątek 05.10.18 

CSI2 140cm  2m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE   video 

CSI2  130cm 1m. Dalia Lehmann SILVER STAR  

CSI2  120cm 1m. Laura Kostek  C'EST PETITE ANNI   video 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR 

 

 

 


CSI5 Waregem. Jarosław Skrzyczyński trzeci na Chacclanie w Grand Prix, najlepszy na Jerrico w 145

 

WYNIKI 5* GRAND PRIX LR 160cm    3m. Chacclana / Jarosław Skrzyczyński POL

WYNIKI 5* LR 145cm    1m. Jerrico / Jarosław Skrzyczyński POL 

WYNIKI TURNIEJU    Waregem Horse Week 26-30.09.2018 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21