W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski K/MK/Dz 2013

15/04/13 g.13.00

Wyniki końcowe, fotorelacja z finałów HPP K/MK/Dz rozegranych w KJ Aromer w Józefinie 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces Marka Lewickiego - drugi w Grand Prix Linz !

14/04/13 g.19.00

Marek Lewicki na 8 letnim wł Abigej ( Lupicor - Concorde ) będącym własnością Pana Leszka Chełstowskiego zajął wysokie drugie miejsce w konkursie Grand Prix Linz. Ustąpił minimalnie legendzie światowych skoków, reprezentantowi Austrii Hogo Simonowi . Gratulacje !!! Komplet wyników z pierwszego tygodnia sportowych zmagań w Linz  pobierz tu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Łukasz Appel ponownie wygrał w Linz !!

12/04/13 g.18.00

Łukasz Appel  w świetnej formie w Linz !!! Po raz kolejny ( po wczorajszym zwycięstwie ) okazał się najlepszy w konkursie 130 Silver Tour. !!! Gratulacje !!! wyniki tu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jacek Zagor wygrał w Lummen !!

11/04/13 g.18.00

Jacek Zagor wygrał w Lummen konkurs 130 ! Dosiadał siwego 9 letniego wałacha rasy KWPN Tasmanian Devil ( Sydney - Faust Z ) będącego własnością spółki Makrum Jumping Team. Gratulacje !!

 

wyniki tu

 

 

 


Łukasz Appel wygrał w Linz !!

11/04/13 g.18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukces w Linz !! Łukasz Appel na 7 letnim holsztyńskim ogierze Quite Donaldson ( Quidam de Revel - Caletto II) wygrał konkurs 130 Silver Tour. Właścicielem konia jest spółka Raptor. Gratulacje !!

 


Arezzo - Linz - Lummen - Aromer Józefin

11/04/13 g.07.00

Drugi tydzień kwietnia niezwykle  bogaty będzie w sportowe emocje, nasi reprezentanci rywalizują już w Arezzo ITA , Lummen BEL a od dziś  w Linz AUT

W Aromerze odbędzie się  Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży.

 

Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

 

 

 


Halowy Puchar Polski w kat. Seniorów 2013

10/04/13 g.13.00

Puchar Polski 2013 w kat. Seniorów wygrał Piotr Morsztyn z KJ Osadkowski Jakubowice na wałachu Osadkowski Van Halen !

 

VIDEO z II nawrotu Finału, zdjęcia finalistów  i końcowe wyniki

 

 

 

 


Halowy Puchar Polski w kat MJ 2013

09/04/13 g.14.00

Puchar Polski 2013 w kat MJ wywalczyła Zuzanna Gowin z KJ Szumawa Bobrowiec na wł. Emperio vant Roosakker

 

Video z finału, zdjęcia, wyniki końcowe

 

 

 


Halowy Puchar Polski w kategorii Juniorów 2013

09/04/13 g.10.00

Puchar Polski 2013  w kategorii juniorów wygrała Monika Grundkowska z WLKS Krakus Kraków na klaczy Zeta .

 

Video z finału, zdjęcia i wyniki końcowe

 

 

 

 

 


Łukasz Koza i Chelsea Blue w Lanaken video

08/04/13 g.09.00

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21