W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

IV kwalifikacja Halowego Pucharu Polski 2016 Dąbrówka Mała KJ U Robsonów

18/02/16

Na terenie gościnnego KJ Ekwador u Robsonów w dn. 19-21.02.16 rozegrana zostanie 4 kwalifikacja HPP sezon 2015/16. Na starcie 250 par, kolejnych 70 wystartuje w konkursach w randze regionalnej. POwodzenia !!!


Podręczne linki / aktualne rankingi / Program 

 

 


RANKINGI PZJ na koniec stycznia 2016

Jarosław Skrzyczyński, Andrzej Opłatek i Adam Grzegorzewski to pierwsi liderzy pierwszego w 2016 rankingu PZJ.  Ranking dla PZJ przygotowany został przez Szymon Tarant/Tarant Events e-mail kontaktowy: office@tarantevents.pl 

 

 


Krzysztof Okła szósty w Finale MK w Oliva Nova

18/02/16

Krzysztof Okła z powodzeniem startuje kolejny tydzień w MET Oliva Nova w Hiszpanii. W rozegranym dziś Finale Rundy Młodych Koni ( 7 latki ) reprezentant Polski Krzysztof Okła na Chicharito BLue ukończył Finał na szóstym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Niemiec Andreas Knippling na Papa Roach. 

WYNIKI 

WYNIKI TURNIEJU 


Michal Kazmierczak w formie w Braunschweig

13/02/16

Michał Kaźmierczak na Que Pasa 5 świetnie się spisał w piątkowym konkursie LR  150 cm podczas 4 - ro gwiazdkowego turnieju w niemieckim Braunschweig. Bezbłędny przejazd w czasie 67,09 dał 16 miejsce w konkursie, który wygrał reprezentant Niemiec Marco Kutcher na Balermo 
 
 

Rozkład Jazdy 11-14 lutego 2016

CSI3 Braunschweig GER / Michał Kaźmierczak /    wyniki    /  live

 

MET Oliva Nova  ESP / Krzysztof Okła /   wyniki  / live

 

Costa Del Sol Tour ESP / Klara Kostrzewa, Bartosz Adamus /  wyniki  / live 

 

HZO  Halowy Puchar Leszna  / wyniki 

 

HZO DiM Michałowice  / wyniki 


Galeria Ewa Imielska Hebda - Cavaliada Lublin

 

zamówienia zdjęć ewa.imielska@gmail.comwyniki / rankingi http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Lublina_dla_Łukasza_Kozy

Posted by KadraSkoki.pl on 10 luty 2016

Galeria Cavaliada Lublin

09/02/16 

 


Grand Prix Lublina dla Łukasza Kozy

07/02/16 

Niedzielne Finały w Lublinie

Rankingi CAVALIADA TOUR / CAVALIADA FUTURE 

 


Wojcianiec, Zagor, Wołodkowicz najlepsi w sobotę w Lublinie

06/02/16 

Najbardziej widowiskowy sobotni konkurs Speed & Music w koncertowym  stylu wygrał Wojciech Wojcianiec   Finał ŚR wygrał Jacek Zagor na  a młodziutka Olimpia Wołodkowicz triumfowała w porannym konkursie MR.  Zespół pod wodzą Łukasza Brzóski w składzie Dominika Henzel i ALeksandra Osuch zdominował konkurs Sztafet. W pierwszym konkursie II Eliminacji Cavaliady Future zwycięstwo wywalczyły Lea Neuber  ( MINI ) i ALicja Tomaszewicz.

 


Aleksandra Kozanecka przebojem drugie dnia Cavaliady w Lublinie

05/02/16 

 

Aleksandra Kozanecka na  Calingka triumfowała w konkursie DR zaliczanym do Longines rankingu FEI. W licznie obsadzonym konkursie ŚR triumfowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem - Marcin Bętkowski na Baldessarini i Mściwoj Kiecoń na Romina L. Wieczorny konkurs Wenus kontra Mars wygrał Paweł Jurkowski na Espresso 22.

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21