W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO3 Odense 15-17 maja 2015 - zgłoszenia, skład Reprezentacji Polski, podręczne linki

13/05/15 g.18.00 

 


Spring Classic II CSI3 SAMORIN - 14-17.05.15 - podręczne linki, zgłoszenia

13/05/15 g.17.55

Reprezentacja Polski :

Aleksandra Lusina - Łukasz Appel -  

Klaudia Siarkiewicz

 

 

 


Maksymilian Wechta w świetnym stylu wrócił na arenę !

Maksymilian Wechta po blisko półrocznej pauzie w świetnym stylu powrócił na sportową arenę. Wygrał Grand Prix podczas CSN w Drzonkowie na London 32 i sobotni konkurs DR na wspaniałej Boliwii. Z niecierpliwością czekamy na start reprezentanta KJ Wechta Rosnówko w Sopocie podczas CSIO5.  WYNIKI zawodów i galeria Alicji Piotrowskiej dalej. 

fot. Albert Kokoszka 13/05/15

 

 


Ranking PZJ w kat Dziecki - Kuców i MK - aktualizacja 12.05.15


12/05/15 g.16.00

Aleksandra Bolko - liderka Rankingu Dzieci 

Liderzy rankingu K i MK

Aleksandra Osuch - gr A, 

Julia Biskup - gr B, 

Maja Hendrys - gr C,

 Magdalena Wojciechowska - gr D,

 Adam Grzegorzewski - gr E

 

 


Ranking PLJ po II etapach

12/05/15 g.15.30

Liderzy rankingu POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ :

 

Runda Diamentowa - Joanna Tłuszcz - 145 pkt

Runda Złota - Natalia Koziarowska - 160 pkt

Runda Srebrna - Maciej Stopa - 136 pkt

Runda Brązowa - Olga Skrobacz - 195 pkt


Michał Kaźmierczak Grand Prix PLJ Leśna Wola 10.05.15 - 1 miejsce


Zuzanna Gowin w Grand Prix CSIO4 Linz 2015 - 160cm - 13m


WYNIKI Spring Classic CSI2 Samorin 7-10.05.15

11/05/15 g.19.20

    

 


CSIO3 Celje 2015 - zgłoszenia - podręczne linki

11/05/15 g.16.00

Skład Reprezentacji Polski

Zgłoszenia 

Podręczne linki

 

 


Agata Arendt siódma w Grand Prix Central Europe Jumping Cup - Olomouc - 10.05.15

11/05/15  

 

Agata Arendt 

fot. Archiwum Rodziny Arendt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21